2. Comentarii despre hoteluri în SUA
  3. Comentarii despre hoteluri în Nevada
  4. Comentarii despre hoteluri în Las Vegas
  5. Comentarii despre Hilton Grand Vacations Club on the Las Vegas Strip

Comentarii pentru Hilton Grand Vacations Club on the Las Vegas Strip 4 stele

2650 Las Vegas Boulevard South, Las Vegas Strip, Las Vegas, NV 89109, Statele Unite ale Americii

Nr.36 din 222 hoteluri în Las Vegas

7,5

• Comentariu trimis pe 2 mai 2024

Plăcut
    • Suite King cu 1 dormitor şi o canapea extensibilă

Personal dezagreabil la recepție. Am rezervat pe booking cazare cu mic dejun inclus pentru 2 adulți și un copil. La hotel s au acordat doar doua cupoane pentru mic dejun cu explicația ca nu a fost bună comunicarea cu cei de la booking. Cu alte cuvinte se puteau caza 4 persoane dar mincau doar doua. O politica jenanta de a scoate bani în mod suplimentar .Personal care este interesat doar de bacșiș fără a oferi pentru asta măcar un zâmbet profesional. Returnarea garanției durează foarte mult. La un hotel cu preturi deloc mici pare penibila hoția ieftina de care au dat dovada.

Curățenia,faciilitatile

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 1 mai 2024

Plăcut
    • Suite King cu 1 dormitor şi o canapea extensibilă

Personal dezagreabil . Pentru ca ne a plăcut hotelul am prelungit șederea. Am făcut o noua rezervare pentru care ni s a cerut o alta garanție,deși garanția inițială nu se restituise pentru ca încă nu am făcusem check ouț Am rugat sa fie păstrața garanția inițială ,dar nu am găsit înțelegere nici măcar la manager , o lipsa totala de argumente și bunăvoința. Pentru un pachet de biscuiți la magazin se plătește cu cardul obligatoriu și se pretinde minim 15 procente bacșiș? Am solicitat informații despre excursie și ni s a oferit sec o aplicație . Foarte urat pentru un hotel asa frumos

Hotelul este curat ,paturi confortabile și o piscina frumoasa.

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 27 aprilie 2024

placut!
    • Călătorie de afaceri
    • Studio King

Micul dejun a fost acelasi burger in fiecare zi. Grozanic pentru serviciile specificate ca fiind premium.

Hotelul este localizat destul de central.

Sejur în aprilie 2024

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: