3. Рівненська область: відгуки про готелі
  4. Strasheve: відгуки про готелі
  5. Відгуки про Zaliv

Відгуки про Zaliv

Рівненска область, Сарненський район, с. Страшево, вул. Робітнича 3 , Strasheve, 34513, Україна

№1 з 1 готелів - Strasheve

9,3

9,3

9,1

8,5

• Відгук від 19 травня 2024

Найбільший плюс - це хвойний ліс та тваринки, які бігають по території Вже не вперше і далеко не востаннє ! Щиро рекоме
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Шумозвукоізоляція у подвійних номерах) Дуже чутно було вболівальників, які дивилися бій Усика 😂

У цьому комплексі прекрасно все : і природа, і чистота, і сервіс, і сауна, і зручності )

• Відгук від 17 травня 2024

В загальному все було чудово) дуже привітний та клієнтоорієнтований персонал. Гарна територія, багато розваг та місця дл
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Номер був для пари, але на жаль ліжко було не двоспальне, а два односпальних ліжка зсунутих разом. В ночі було не надто комфортно через це спати, адже постійно або я або чоловік провалювались в дірку між ліжками 😂

Номер був дуже чистим та гарно облаштованим, було все необхідне для комфортного проживання.

• Відгук від 5 травня 2024

Місце чудове. Природа неймовірна. Номери затишні. Персонал псує враження від комплексу. Краще не пересікатись з ним по м
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Єдине що засмутило - це обслуговування, яке псує загальне враження про увесь комплекс. Прибирання в номерах не кожного дня, а на вимогу. Дуже засмутив персонал, який треба шукати і який взагалі не розуміє що таке сервіс. До адміністратора не додзвонитись, а передзвонити - то не в їх правилах. Офіціанти наче якісь злякані і не знають цін на ті позиції в меню, де ціна чомусь не вказана. При замовленні кави з морозивом в номер - їжу просто лишили на столику біля дверей і не постукали. Коли ми вийшли вже йти в ресторан - питати про їжу - ми знайди її у себе біля дверей. Морозиво розтануло, а кава охолола. Не зрозуміло чому здається логічні речі, як постукати чи повідомити про замовлення не зробили.

Затишно і чисто в номерах. Були тут уже 2-й раз. Повітря супер чисте і пахне лісом. Вранці під балкончики приходять лані, яких можна годувати.

• Відгук від 12 квітня 2024

Нереально крутий комплекс серед лісу
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Нереально класний комплекс. Територія величезна, доглянута, прибрана та огороджена. Обслуговування - адекватне, приємне, завжди на зв’язку. Будиночки нові, стильний ремонт, все чистенько - 5*. Ресторан на території бомбічний. Величезне меню, адекватні ціни, смачна кухня. 5 варіантів сніданків, великі порції, смачно і входять у вартість проживання. Однозначно - РЕКОМЕНДУЮ і повернемось ще не раз.

• Відгук від 17 березня 2024

Вікенд
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Чудове місце для проведення вікенду. Закрита доглянута територія, навколо ліс, розгулюють тваринки. Затишні номери з балконом, смачна кухня, неймовірний спа і масаж. Відвідували в березні, тому скористатися басейном не вдалося. Проводяться роботи з розширення відпочинкової території - формують велике озеро, пляж, нові будинки для відпочинку.... З нетерпінням чекаємо літа, що б приїхати знову.

• Відгук від 2 березня 2024

Спокій
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Була забита каналізація в душовій кабіні, вода зовсім не уходила.

Просторий номер, є всі зручності крім шампуню. Неймовірний вид з балкона, чисте повітря , дикі звірі поручь, тиша.

• Відгук від 26 лютого 2024

Не було води у номері

Дуже гарна територія

• Відгук від 19 лютого 2024

Поліська казка!
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Підлога в коридорчику і в душовій холоднувата, трохи некомфортно. Вода в душовій не витікає моментально, тому стоїш ногами у власному соку трішки. Занавіска на душовій кабіні на даний момент трохи архаїчно виглядає. Ліжко складається з двох і якщо попадеш в яму між ними - то створюється "розлом" - не дуже зручно. Дівчатам в ресторані варто розібратись у винах, що вони пропонують - але вони і без цього неймовірні.

Насправді все дуже сподобалося, не очікував у лісі зустріти такий рівень. Мушу відмітити персонал, як на ресепшені так і в ресторані - просто всі чудові. Номер просторий і дуже комфортний, чистий, пахне деревом, великий балкон - а за вікном неймовірний ліс, а зранку ще й купа живих оленів. Є тапки одноразові і зубні щітки. Повітря там явно лікувальне. В ресторані хороший вибір сніданків і все смачно. Можна ще будь-що дозамовити. В ресторані комфортно і смачно.

• Відгук від 15 лютого 2024

Прекрасне місце, щоб усамітнитися з природою, де смачна їжа і затишок в додачу

сподобалося все

Насамперед їхали, щоб побачити звірів, дружина дуже хотіла бачити звірів в дикій природі і там це максимально наближено до цього. територія це заповідник, де гуляють косулі і лані, до яких можна підійти і погодувати кормом, що продають в ресторані. Затишні номери, не ідеальна звукоізоляція, але дуже зручне ліжко і величезне вікно з видом на ліс. Чисте повітря, є же прогулятися, в теплу погоду є прокат різного і вело і водного спорядження. ДУЖЕ смачно готують в ресторані і також відвідали масаж і залишилися задоволені. Чудове місце!

• Відгук від 6 лютого 2024

• Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Чудова територія, гарні просторі номери, смачна кухня. Дуже сподобалось, обовʼязково приїдемо влітку з дитиною

• Відгук від 2 лютого 2024

• Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

В номері була не чиста постіль. Довелось переселятись у інший.

Гарне розташування, дуже тихо та затишно. Природа та чисте повітря. Смачні сніданки.

• Відгук від 28 січня 2024

Враження чудові. Єдине, що не сподобалося: сніданки стали гірші, ніж рік тому (немає гріночок із маслом та круасанів) і

Відсутність халатів.

Комфортно, тепло, чисто, гарний краєвид.

• Відгук від 17 листопада 2023

Хороше місце для «перемикання голови»
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

1. Природа - хвойний ліс, олені, косулі. 2. Спа і масажист Тетяна :))

• Відгук від 30 жовтня 2023

• Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Окремі односпальні матраци на ліжку. Зручніше було б один широкий. Не дуже прибрано було на терасі

Красиве надихаюче місце, тишина та спокій. Ідеальне місце для спокійного відпочинку. Привітний персонал. Атмосферне спа для релаксу Смачна кухня та готувалось все дуже швидко

• Відгук від 23 жовтня 2023

Все супер

• Відгук від 25 вересня 2023

Розташування,природа,обслуговування

• Відгук від 23 вересня 2023

• Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Дуже сподобався відпочинок в Zaliv. Гарно, тихо, спокійно. Є де багато гуляти по лісу. Кухня в ресторані смачна та цікава. Номер чистий та комфортний. Хочеться повернутися в Zaliv ще не один раз.

• Відгук від 12 вересня 2023

• Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Бронювання на букінгу та на сайті показують абсолютно різну ситуацію по вільним місцям. На букінгу завжди все зайнято, на сайті є вільні вільні місця. Якось треба або навести з цим лад, або вибрати щось одне для бронювання. За той час, коли я думав що все зайнято - міг би вже два рази з'їздити до вас.

Чудове розташування, охайні номери. Добре що на території є заклад харчування. Дружині дуже сподобався масаж. Окрема подяка від неї масажистці Тетяні.

• Відгук від 10 липня 2023

Приємний відпочинок, хочеться ще
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Було б добре щоб була позначка глибини басейну біля басейну Оскільки не всі вміють плавати. я особисто щоб це дізнатись телефонувала на рецепцію Сусіди по відпочинку вмикають музику на своїх телефонах і це заважає насолоджуватись тишею природи і співом пташок - було б добре, якби персонал робив зауваження

Природа навкруг, спів пташок, затишне житло, смачна їжа, чистота - приємний відпочинок Хочу ще)

• Відгук від 20 червня 2023

Сюди однозначно хочеться повернутися ще!
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Трохи шуміли сусіди після 23 (гучно вмикали музику і тд…)

Неймовірна природа, відпочинок під спів пташок серед лісу…смачна кухня, привітний персонал, чистота і охайність повсюди

• Відгук від 27 травня 2023

Гарне місце відпочинку та релаксу
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Дуже хотілося б, щоб в дитячій кімнаті було вологе прибирання та відремонтували сам лабіринт для діток, так як є несправності. І непогано б було б, щоб вночі було трішки більше освітлення території.

Все сподобалось, сніданки та взагалі страви смачні та швидка подача, територія чудова та доглянута, номери стильні. Обов'язково беріть засоби проти комарів!

• Відгук від 14 травня 2023

• Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Місце розташування, дуже гарна територія, дуже чисто і комфортно в номері, ввічливий, компетентний персонал, який знає свою роботу. Все дуже сподобалося. Це місце дійсно куди хочеться повернутися, розповісти друзям і рекомендувати всім хто хоче затишку.

• Відгук від 10 травня 2023

Приїду ще і неодноразово! )))
    • Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Сподобалось абсолютно усе!!! ))))

Усе просто чудово!!!!

• Відгук від 2 травня 2023

• Покращений двомісний номер/номер Твін з терасою

Неймовірна локація, дуже гарно. В номері дуже чисто, все нове. Зручний матрац