3. Закарпаття: відгуки про готелі

8,6

9,5

• Відгук від 4 червня 2024

• Стандартний двомісний номер

Смачні сніданки. Приємний та уважний персонал. Неймовірні види з готелю.

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 13 травня 2024

Сподобалось!
    • Двомісний номер Делюкс

Готель на горі. Пішки буде тяжко ;)

Чисто. Чудовий персонал. Кожного дня в номері свіжі, смачні фрукти! Питна вода з крану. Ресторан готелю 5 зірок: смачно, естетично, вишукано. Сніданки які включені у вартість проживання дуже смачні та ситні.

• Відгук від 30 квітня 2024

Все добре але є нюанси
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

На сніданок очікували більше години , хоча ввечері коли замовляли вечерю все було швидко і смачно . В номерах дуже шумно працює клімат неможливо спати .

Гарне розташування , чисті прекрасні номера , дуже приємний і професійний персонал , смачна кухня .

• Відгук від 30 квітня 2024

• Двомісний номер Делюкс

Чудовий персонал та дуже смачні сніданки)

• Відгук від 27 квітня 2024

Я дуже задоволена всім

Все чудово

Дизайн, якість ремонту, сервіс

• Відгук від 26 квітня 2024

Рекомендую відвідати готель, бо реально сервіс суперовий
    • Стандартний двомісний номер

Сніданки дуже смачні, все класно. Але розраховуйте трішки більше часу, бо готується індивідуально під вас блюдо. А от вечеря мені не зайшла, але це швидше мої особисті вподобання)).

Великі молодці. Все дійсно класно. Все робиться з любов’ю

• Відгук від 26 квітня 2024

Все в готелі бездоганно. Сподіваємося повернутися:)
    • Стандартний двомісний номер

Чудовий готель. Новий. Чисто, комфортно, смачно. Прекрасний персонал. Сніданки найкращі за будь де. Щира подяку власникам та персоналу за готель високо рівня в Україні 🙏

• Відгук від 20 квітня 2024

Впоралися :)
    • Люкс

Ще обовязково заїду , може знайду мінуси , поки що немаю :)

Я дуже прискіпливий , але їм вдалося , отримали мою 10ку :) Просто приємно вражений надхненням персоналу , який гармонійно вписуєтся в новий, та просто гарний і комфортний готель Дійсно стараются і виконують свою роботу на вищому рівні , щиро вдячний , так тримати Успіхів !

• Відгук від 19 квітня 2024

• Двомісний номер Делюкс

Було б краще, якби на сніданок була шведська лінія, бо не всі їдять мʼясну нарізку))) Бракує газонів, трави, оскільки все в плитці. І дитячого майданчика або маленької кімнати для дітей

Гарне розташування та вид з готелю на місто. Смачна їжа в ресторані. Дуже чисто, все нове.

• Відгук від 14 квітня 2024

Хороший готель для комфортного і розкішного відпочинку на двох
    • Стандартний двомісний номер

Розташування на горі, тому своїм ходом підійматись може бути не дуже комфортно, ми користувались таксі. Але спустились в центр ми доволі швидко. Поруч із самим готелем нічого немає, тільки будуються нові будівлі, але я б не назвала це мінусом чи недоліком.

Дуже гарний готель, щ якого відкривається розкішний вид на весь Ужгород. Номер стильний, комфортний, у номері є все необхідне, включаючи дрібниці типу набору для гоління і гребінця для волосся. При заселенні нас чекав сюрприз у вигляді шампанського та фруктів. З номеру прямий вихід на терасу й неймовірно красивий вид. Подають дуже смачні сніданки, до яких також додають комплімент у вигляді закусок. У вартість проживання входило відвідування спа-зони: басейн, сауна, хамам, джакузі. Ми встигли скористатись спа і були вкрай задоволені - усюди супер комфортно і приємно. Також у готелі є масажні кімнати, спортзал, тенісний корт, але ми туди не встигли. В готелі та в номері все продумано до найменших дрібниць, від чого почуваєшся напрочуд комфортно. Розташування готелю в ~10 хв пішки до центру, на горі.

• Відгук від 12 квітня 2024

Можу рекомендувати готель для відпочинку

Шумоізоляція

Гарний басейн, номер, обслуговування. Брали додаткову послугу масаж, все ок

• Відгук від 7 квітня 2024

Щиро раджу Whitehills. ❤️❤️❤️Ваш рівень сервісу гідний 5 зірок!!!
    • Двомісний номер Делюкс

Це був неймовірний відпочинок. Ми прибули до готелю о 9 ранку. Але так як поселення з 14:00, то нам дозволили піти у спа вже по приїзду. І поселили нас раніше 14:00. Дуже красивий вид на Ужгород з усіх частин готелю. Дуже чисте спа і неймовірно привітний персонал. Приємно здивувала пляшка ігристого в номері та фрукти. Дуже зручне ліжко, чиста та хрустка постільна білизна. Це особлива насолода. 4 рушники на одну особу в номері і такі приємні на дотик кімнатні капці. ❤️

• Відгук від 30 березня 2024

Шум від ресторану.

Чисто. Новий ремонт. Хороше обслуговування.

• Відгук від 20 березня 2024

• Стандартний двомісний номер

Готель ще на стадії будівництва, легкі незручності, але в майбутньому коли все завершать то буде готель ще кращий 😅

Топ готель за свої гроші. Чудові сучасні апартаменти. Неймовірно смачна кухня і демократичні ціни. Сніданок ТОП , дуже смачно і ситно . Персонал .... окрема любов , мабуть найкращий сервіс щ осього що ми зустрічали. Комплімент в номер у вигляді шампанського + фрукти - дуже приємно - молодці. Обов'язково зупинимось ще ! Дякуємо .

• Відгук від 2 березня 2024

• Стандартний двомісний номер

Поруч скрізь будівництво. Немає повноцінного розвороту авто біля готелю

Чистий, охайний готель з приємним, ввічливим персоналом.

• Відгук від 21 лютого 2024

Повертаємся із-за спа
    • Стандартний двомісний номер

За такі гроші ви отримуєте вид з вікна на будівництво і на будівельників. Зупиняємся другий раз В номері не відкрити і штори , бо як на долоні . Це не комфортно. Тераса під номером була заставлена речами зі стройки, було і не вийти туди.

Були повторно :)

• Відгук від 19 лютого 2024

Сучасний та європейський готель , перлина Закарпаття !
    • Двомісний номер Делюкс

Обовʼязково хочу поділитись незабутнім відпочинком в готелі! Сучасний , комфортний,затишний, європейського рівня готель. Особливо смачні та різноманітні сніданки, плюс додається комплімент до сніданку. Комфортне та релаксуюче СПА. При поселенні пригощають пляшкою шампанського та фруктами 👌В ресторані дуже все смачно та помірна ціна, високий рівень обслуговування в цілому в готелі. Збизько центр міста, хоча сам готель знаходиться на мальовничих та екологічних пагорбах. Вигояд з номера готелю на місто . Персонал уважний та ненавʼязливий, до поїзда залишався час і запропонували залишити безкоштовно багаж на певний час. Особливо приємно, що можна відпочивати з маленькими собачками. Вважаю, що готель є ексклюзивним на Закарпатті та рекомендую відпочинок в ньому 🫶🇺🇦

• Відгук від 16 лютого 2024

Гарний отель в мальовничому місці
    • Стандартний двомісний номер

Готель розташований в місті Ужгород, недалеко від центру, і в той же час навколо приватного сектору тому тихо. До того ж на пагорбі – тож вигляд неймовірний. Гарне обслуговування. Комфортний СПА. Неймовірно смачна їжа.

• Відгук від 9 лютого 2024

• Стандартний двомісний номер

Дуже круте ставлення персоналу до гостей! Сервіс на вищому рівні Все чисто та просто ідеально Особливий респект жіночці (напевно прибиральниця)-дуже уважно і ввічливо підходила до наших прохань!

• Відгук від 15 січня 2024

Дуже задоволений, перезарядився за декілька годин в спа на 100% , смачні сніданки та гарний вид
    • Двомісний номер Делюкс

Панорамний вид з номеру на все місто . Центр міста , але відчуття ніби за кордоном

• Відгук від 13 січня 2024

Гарний сервіс
    • Стандартний двомісний номер

Єдиний мінус для нас це відсутність дитячої кімнати/майданчика, бо хотілось залишитися довше.

Було комфортно прожити, спа супер Персонал супер (рецепція, покоївка, персонал ресторану супер)

• Відгук від 10 січня 2024

Одним словом, неймовірний заклад з шикарним видом на місто😍 Ціна=сервіс=якість це 100%
    • Двомісний номер Делюкс

Неймовірно щирий і привітний персонал, дуже шкодую що була можливість залишитися тільки на одну ніч. Невелика і одночас така простора СПА зона просто вражає😍 Були з чоловіком у ресторані на вечерю, і мимоліть промовили біля офіціанта що в нас річниця весілля, він відразуж приніс до столу свічки і зробив романтичну атмосферу. Смачна і незвичайна кухня, для міста Ужгород це приємна ізюминка🫣

• Відгук від 10 січня 2024

• Двомісний номер Делюкс

Все дуже сподобалось:смачні сніданки,SPA-зона і гарний панорамний краєвид на місто😍 В номерах чисто та охайно,багато чудових доповнень,яких не зустрічала в інших готелях👍 Ввічливий та привітний персонал😊 Однозначно завітаю ще раз)

• Відгук від 8 січня 2024

Все супер, але розташування ввело в оману
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Розташування на букінгу по карті вказано зовсім неправильно. (Хоча адреса правильна) Тому по приїзду готель виявився далі від центра ніж очікувала.

Затишок, чистота, спа, вид з оглядової площадки.