3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,2

8,1

6,7

• Відгук від 9 серпня 2023

Досить непогане співвідношення ціна-якість. Добрий варіант помешкання на нетривалий час
    • Апартаменти з 2 спальнями

Мандрівникам з важкими речами треба бути готовими до подорожі на верхній поверх без ліфта пішки. Пошук сміттєвого бака на вулиці схожий на квест

Розташування помешкання, поруч гарний парк, риночок зі свіжими овочами та фруктами, великий АТБ. Зручна парковка. Наявність кухні та холодильника у помешканні

• Відгук від 22 травня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Запах з каналізації. Інтер'єр під'їзду будинку у занедбаному стані.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 4 травня 2023

Відмінно!
    • Апартаменти з 2 спальнями

Душева дуже і дуже маленька, хоча ліворуч від неї ще й стільки же місця. Через те, що душева маленька, складно не росплескати воду на підлогу навіть з шторками. А якщо росплескати, то витерти нема чим, бо тряпки нема, а швабра напівзламана. Якщо збільшити душеву або хоча б встановити двері, буде набагато зручніше приймати душ, навіть якщо це збільшить ціну за апартаменти.

Відмінне розташування, зручне заселення, комфортна та приємна кімната, шумоізоляція, всі потрібні прибори та вся техніка, стиральна машинка і ще багато чого за таку суму — круть!

• Відгук від 25 грудня 2022

Немов в гостях у родичів
    • Апартаменти з 2 спальнями

Зараз на тому місці, де стіл на фото - під вікном стоіть ще й диван. Він загромождає простір, якось псує зовнішній вигляд квартири. Через те, що ліжко навпроти вхідних дверей - спати доволі незатишно (особливо, коли чути чиїсь кроки в коридорі). Так, треба пішки підніматися нагору, але це недолік хіба що для людей, яким протипоказані фізичні навантаження і курцям, яким доведеться спускатися курити на вулицю.

В квартирі є все необхідне для буденного життя. Є враження ніби ночуєш у свого родича, а не в зйомних апартаментах, дуже по домашньому). В квартирі прохолодно але стоіть обігрівач, який добре справляється з нагріванням навіть за той короткий час, коли дають світло. До центру прогулятися 15 хвилин, тож розташування чудове. Увечері дуже тихо і сусідів не чути.

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 1 серпня 2022

Загалом нам сподобалось зупинитись тут на пару днів
    • Апартаменти з 2 спальнями

не сподобався запах з туалету, дуже тхне каналізацією

Є все необхідне: праска, доска, фен, мікроволновка та вентилятор зручне ліжко

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 14 червня 2022

Комарів багато вночі

Наявність чаю

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 20 вересня 2023

1,0
    Жах, в цій квартирі брудно і опис не відповідає дійсності. Нікому не рекомендую.
    • Апартаменти з 2 спальнями

Надзвичайно брудно в квартирі. Пилюка усюди, на кухонній зоні все жирне, противно торкатися. СВЧ та холодильник грязнючі, пилюка біля ліжка, що можна на ній картини малювати. Ванна кімната. Душова кабіна чиста, сантехніка в кабіні також, а ось все інше брудне. Доречі, навіщо писати що є кондиціонер? Адже його в квартирі немає. Інтернет вимикається кожного дня о 22 годині і до ранку його немає. Ви просите виносити за собою сміття і не писати відгуки на букінгу… то варто прибирати в квартирі і відгуки будуть позитивними.

У помешканні два плюси: - розташування. Поруч із центром; - зручне ліжко. На цьому плюси помешкання закінчились. Якби почитав як відповідає власник на негативні відгуки то точно не бронював би (уявляю, якою буде відповідь на цей допис «ремонт щойно зробили», «кондиціонер щойно зняли в ремонт», «треба з носом закладеним приїжджати, щоб не воняло і очі не відкривати, щоб бруд не бачити» і «взагалі треба було не селитись». Політика власника - спочатку дивитесь на житло, а потім скидаєте гроші. Можна відмовитись після огляду житла, але коли ти селишся ввечері то вже якось не дуже є час шукати нове помешкання в чужому місті. Ремонт дійсно зроблено відносно недавно, але це нічого не значить, бо в приміщення не прибирається, бруд жахливий. А запах каналізації просто виїдає очі.

• Відгук від 22 червня 2023

5,0
    Не те на що я очікувала.
    • Апартаменти з 2 спальнями

Треба звернути більше уваги на чистоту. Хочаб раз на місяць робити генеральне прибирання. Павутина на люстрах, мікрохвильовка взагалі… Або треба замінити або помити. Брудні двері, плитка та душова у ванній. Плями на чохлах стільців. Це дуже зіпсувало загальне враження. Я це кажу не для того щоб зіпсувати рейтинг, а щоб звернули на це увагу та покращили. Також не сподобалось те що заселення не в той номер що обираєш на Booking. Бо для мене важливо було бачити номер який я бронюю, і сама по фото обрала цей готель. А в результаті вийшов той номер що мені не сподобався при пошуку на Букінг. Зробіть будь ласка коректне резервування.

Доволі тихо в номері, сусіди та вулиця не турбували.

• Відгук від 23 квітня 2023

6,0
    Досить добре
    • Апартаменти з 2 спальнями

Дуже брудно.так брудно я ще не бачила(((все замацане,страшне.і курилка прямо за дверями номера.

Наявність пральної машини(вперше в пожорожі була потреба користуватись),але в неї проблеми з циклами.сама не вимикалась(

• Відгук від 14 квітня 2023

1,0
    Terrible place / Жахливе місце
    • Апартаменти з 2 спальнями

The place was never cleaned. You can see a lot chunks of spoiled food in the refrigerator, curly hairs in the bathroom and piles of dust. The sofa feels like a sandpaper because of how much dirt in there. Kitchen has gray spills all over the place. And it is very cold in the room. It is actually colder than in a railway station. You can feel a wind all the time because of bad insulation. The owner and the administrator are incompetent, because they scream at you and treat you as if you worth this terrible place / Це місце ніколи в житті не прибирали. В холодильнику купа згнивших шматочків їжі, на кухні всюди чорні плями бруду, кудряве волосся валяється по усій ванній кімнаті. Диван на дотик як шліфувальний папір, тому що він увесь у грязюці і піску. В кімнаті дуже холодно, холодніше ніж на вокзалі у пункті незламності. Вітер сквозить по кімнаті. Адміністратор і власник - як на укрпошті, кричать, хамлять і відносяться як до пустого місця

I found that on booking / Знайшов на букінгу

• Відгук від 1 березня 2023

6,0
    вдруге не зупинюсь
    • Апартаменти з 2 спальнями

досить брудно, багато пилу, мала площа, в будинку забиті стоки, бо неприємний запах у квартирі, який намагалися забити ароматизаторами повітря. замість цього треба було встановити нормальний сифон та закривати пробками водостоки.

місцерозташування практично в центра міста, не холодно, тихо

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 17 січня 2023

Зручно, чисто

• Відгук від 7 січня 2023

4,0
    Жахлива невідповідність ціні
    • Апартаменти з 2 спальнями

Не сподобалося. Брудний, розбитий під'їзд, приміщення знаходиться на останньому поверсі хрущовки, малесенька кімнатка, а не квартира, брудно, брудне засалене кухонне приладдя і сантехніка, жахливий запах каналізації, наче сховали десь труп!!! ледве дотерпіли до ранку, спали з відкритими вікнами у січні!!. Не рекомендую ще й за такі гроші.

Сподобалось відношення персоналу, пішли на зустріч щодо заселення, постійно тримали зв'язок, турбувались

• Відгук від 5 січня 2023

3,0
    Не рекомендую поселення тут
    • Апартаменти з 2 спальнями

Дуже неохайний вигляд починаючи зі входу в під’їзд Вхідні двері в номер старі і неозолюють від шуму, який є на поверсі. Пахне каналізацією у всьому приміщені Рушники старі Постіль стара В ванній кімнаті сморід каналізації страшний Чекаєшь ранок, щоб бистріше вийти з цього приміщення Не рекомендую тут перебувати

• Відгук від 3 червня 2024

Дата проживання: Червень 2024