3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

7,3

• Відгук від 10 вересня 2023

Я задоволений

Все сподобалось

Зручне розташування, приємний персонал. Чистий та охайний номер

• Відгук від 9 липня 2023

Шумно від вокзалу

Зручне розташування. У квартирі є все для комфортного проживання.

• Відгук від 27 травня 2023

• Апартаменти-студіо

Щоб хотілось додати- засоби для гігієни ( зубну щітку , пасту, гель та шампунь)

Дуже зручна локація. Приміщення чисте, красивий інтерʼєр. Є побутова техніка та посуд.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 28 серпня 2022

6,0
    Пристойний варіант, але жахливий сморід у ванній кімнаті
    • Апартаменти-студіо

Запах жахливий у ванній кімнаті, щось з каналізацією. В верхній частині душу брудненько. Також одна покоївка сказала, що маємо виїхати, до 12-ї вранці, а інша прийшла об 11-й і сказала, що в них до 11-ї виїзд. Тобто або невірно проінформували, або ж наплутали. Ціна завелика, є кращі варіанти за такою ціною

Наявність, чайника, микрохвильовкою, душ є, телевізор. Біля вокзалу, тобто на одну ніч цілком підходить, якщо треба дочекатися рейсу

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 30 липня 2022

Досить добре
    • Апартаменти-студіо

шумно за вікном, пір'єві подушки, несуцільний матрац

чудове розташування, хороший інтер'єр, завжди є гаряча вода, затишно.

Дата проживання: Липень 2022

• Відгук від 11 липня 2022

Добре
    • Апартаменти-студіо

Співвідношення ціни/якості, постійний неприємний запах з ванної кімнати, зламана розетка

Місцерозташування, чистота, привітність персоналу, сучасний будинок

Дата проживання: Липень 2022

• Відгук від 12 червня 2022

6,0
    Близько до вокзалу, комфортно але до неможливості ПРОКУРЕННО
    • Апартаменти-студіо

Квартира дуже прокурена, навіть не допомагає відкритий балкон, для людини, яка не курить, це просто катування! Цілу ніч не міг заснути це було просто жахливо! Можна змиритися з багатьма, але не з цим! Якщо ви некуряча людина, то в жодному разі не беріть ці апартаменти! Це немов у курилці спати, маленька кімната 15м2, диван ліжко який весь прокурений, це просто жах, який викликає головну біль!

Близько до вокзалу. Компактний апартамент

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 11 грудня 2021

Погано працює каналізація.

Гарне і чисте помешкання. Чудове розташування.

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 25 березня 2024

Все сподобалось)

Зручне місце розташування, хоть і мала, але для двох дуже зручна квартира, все необхідне є)

• Відгук від 29 грудня 2023

• Апартаменти-студіо

Все було супер !!! Господиня розумна інтелігентна, чуйна і просто красуня, умови зручності ідеальні локація супер, я наступного разу поїду просто так на стільки мені сподобалося

• Відгук від 28 грудня 2023

Дуже погано
    • Апартаменти-студіо

Постіль та рушники кольору ганчірки. Пил, волосся на поверхнях у ванній кімнаті та у кімнаті. Спати не можливо із-за шуму котла ( не допомагає прихованність за картиною) з однієї сторони, з іншої (біля узголів'я ліжка) холодильник шумів. Дуже маленька кімнатка, але якби чисто і тихіше було.

Приємно, що пізно ввечері зустріли, завели у квартиру

• Відгук від 9 грудня 2023

• Апартаменти-студіо

Нажаль не було шампунів і гелю для душа, а мило у мильніці було на донишку(

Приємний персонал, Гарний номер, чисто та охайно, дуже мініатюрна та стильна кімнатка. Приємно здивована, що на поличках були щей книги) Також був балкон і гарний краєвид з нього.

• Відгук від 3 листопада 2023

• Апартаменти-студіо

Щиро вдячні господині, пані Оксані за комфорт! Все дууууже сподобалося! Все продумано до маленьких дрібничок! Словом все! Нам дуууже сподобалося! Будемо повертатися тільки сюди.

• Відгук від 22 жовтня 2023

3,0
    Треш, брудно, шумно
    • Апартаменти-студіо

Половина зі вказаного - брехня, капців немає, при тому що підлога холодна, один рушник, з косметичних засобів лише мило для рук, іржа, пліснява та грибок у ванній кімнаті, хамовита власниця, яка не повернула загублену річ, звинуватила нас в тому що ми насмітили, хоча вже коли ми заїхали було дуже брудно, ми лише забули викинути сміття, постіль, підлога з волосами, посуд з волосами, брудні столові прибори, стакани, це просто жах, немає смарт тв у телевізорі, також вказано про розваги і ігри - фото прикріпляю нижче, це просто сміх, карти, дві книги і старий вонючий журнал, постіль також була стара і пахла бабусиним двориком, може цей номер підійде для людей, яким просто треба переночувати одну ніч десь перед потягом. Вказано також про міні кухню, хоча окрім чайнику, тарілок з волоссям і стаканів з пилом, там нічого немає, навіть елементарно міні пліти немає. Шумоізоляції немає, ми чули постійно як хтось ходить зверху, крики якогось чоловіка, скрип дверей, тобто це також була брехня. Добре подумайте перед бронюванням.

Прямо біля вокзалу, є магазини коло дому, обігрівач у ванній кімнаті

• Відгук від 20 жовтня 2023

5,0
    Рекомендую в тому випадку, якщо треба житло саме біля залізничного вокзалу. В інших випадках можна пошукати щось краще.
    • Апартаменти-студіо

Унітаз працює погано, не змиває. Гаряча вода в душі йде не відразу, змішувач не дуже зручний. В квартирі доволі холодно, ковдра не надто тепла, додаткової немає.

Чудове розташування - близько до вокзалу, можна пішки дійти до центру.

• Відгук від 17 жовтня 2023

Жах
    • Апартаменти-студіо

Апартаменти жахливі, все брудне, пилюка скрізь, меблі поломані, холодно, душ і туалет брудні, постіль в плямах. Просто жах за 800грн.

Присутній Wi-Fi

• Відгук від 25 вересня 2023

2,0
    Ніколи сюди не заїзжайте!
    • Апартаменти-студіо

Неймовірно гучні сусіди, які погрожують і гарлапанять. Через стіну дуже буйні, не дають спати, музика гучна, щось б'ють постійно, стукають у стіни. Дуже брудно у ванній кімнаті, пліснява, якісь використані бумажки валяються у закутках. На кухні вода стоїть у раковині, дуже погано стікає. У квартирі дуже смердить незрозуміло чим. Написано номер для некурців, а як тільки заходиш дуже чути запах табаку та пива. Таке враження що квартира не для ночівлі а для тусовок з купою алкоголю. Лежачи на ліжку неймовірно тхне чимось дуже брудним, таке враження ніби десь розлите пиво і від нього такий запах. Із ванни тхне пліснявою. Спати замореним з дороги було нереально. У зручностях на букінгу вказано про парковку. Так, вона є біля будинку. Але туди не можна. При бронюванні було чітко вказано що ТРЕБА ПАРКОВКА, нам сказали "ну десь припаркуєтесь". На парковку біля будинку не можна, бо там паркуються жильці будинку, які коли ти під'їзжажш і намагається домовитись щоб заїхати хамлять і погрожують, хоча вільних міст вдосталь! Хазяйка дуже наполегливо розповідала що в неї є ключі від парковки, але її місця вже зайняті незрозуміло ким - інвалідами і бідолагами, а гостям з букінгу які попереджали - не треба, десь перетусуються. Довелось паркуватись на проїзджій частині, тягати речі дуже далеко і довго. Каструлі, сковорідки є, готувати немає де - не логічно. Посуд дуже брудний і в потьоках. Враження край негативне. Співвідношення ціна/якість незадовільне. Ці "апартаменти" точно не "sweet home" і знаходитись там не можливо. Було бажання швидше виїхати і ні ногою більше у Франківськ. Зіпсоване враження про все місто.

• Відгук від 3 травня 2023

• Апартаменти-студіо

Квартира чиста, дуже затишно. Тихо спокійно, тепло. Зручне розташування, до будь якої точки міста без заторів можна доїхати. Поруч багато закладів харчування, де можна смачно поснідати. Власниця дуже приємна! Я задоволена!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 22 квітня 2023

• Апартаменти-студіо

Уютна кімната із зручним розташуванням

• Відгук від 22 квітня 2023

1,0
    Дуже погано
    • Апартаменти-студіо

Все. Плюс заселили в іншу квартиру. А у мене не було сил сперечатися, бо був втомлений після робочої поїздки.

Нічого

• Відгук від 12 квітня 2023

Чисто

• Відгук від 7 березня 2023

3,0
    Погано
    • Апартаменти-студіо

брудно, прокурений номер, шум від сусідніх квартир

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 25 лютого 2023

• Апартаменти-студіо

Все було чудово , дуже затишна квартира

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 24 листопада 2021

4,0
    зрозуміло, що ці апартаменти знаходяться поруч з вокзалом і слугують на 1-2 ночі...
    • Апартаменти-студіо

Не сподобалась постільна білизна - таке враження, що на ній вже хтось спав..., звісно, що постіль - м,яко кажучи, не нова..., подушки - наче зроблені з цегли, голова починає боліти через 5 хв, після дотику до них...., туалетний папір - найдешевший... ( прийшлось купувати !!!) , рушники - теж старі і непривабливого вигляду,... і усього 2шт., для рук і для ніг - відсутні! І саме "чудове" - капала вода з трубки, що під,єднана до зливного бачка унітазу - тобто, на підлозі була вода ( не багато.., але це не дуже приємно) Власнику треба зробити ретельну перевірку і усунути недоліки.

розташування - біля вокзалу. Центр міста поруч.

Дата проживання: Листопад 2021