3. Київ: відгуки про готелі

9,2

• Відгук від 3 червня 2024

Рекомендую!
    • Номер-студіо

Не було ніяких проблем. Не сподобалось що виключили світло, але це явно не вина власників.

Все сподобалось, було дуже чисто, комфортно, чудова локація.

• Відгук від 27 травня 2024

• Дизайнерські апартаменти з балконом і видом на тихий двір

Дуже зручне житло, чудове ліжко, дуже чисто та приємно, затишно❤️Розташування в центрі міста, метро за 4 хвилини. Під підʼїздом є класні ресторани та пузата хата)

• Відгук від 6 травня 2024

• Апартаменти в скандинавському стилі з балконом

Якщо маєте дуже чуткий сон, то обирайте апартаменти, де вікна виходять у внутрішній двір. Якщо ж як і я не маєте проблем, то мінусів взагалі немає

Чудові апартаменти. Було чисто та зручно. Розташування, то взагалі вогонь🔥 В п'яти хвилинах знаходиться Хрещатик. На першому поверсі апартаментів як мінімум 6 ресторанів/ кафе, де можна повечеряти. В апартаментах є кондиціонер, обігрівач, одноразові капці, праска, гель для душу та шампунь, фен, повний набір посуду з декількома кастрюлами, пательнею та навіть теркою. Є мікрохвильовка і плита, чайник. Господарі навіть попіклувались про вазу для квітів і пральний порошок. До речі, є пральна машинка і в кожному номері власна сушка для речей. Ну і особливе місце в сердечку займає балкон. Балкон з видом на вулицю, Києв, ТРК "Гулівер". Особисто я залишилась дуже задоволена ❤️

• Відгук від 5 травня 2024

Great hotel apartments in city centre, perfect for work stay

Все було чудово!

• Відгук від 23 квітня 2024

Приємний досвід перебування в цих апартаментах
    • Дизайнерські апартаменти з балконом і видом на тихий двір

Нажаль саме опалення в квартирі слабеньке, і було прохолодно навіть попри додатковий обігрівач. Також про це я була попереджена. Це нажаль не те на що персонал може повпливати, тому це скоріше питання не до них, а інформація для тих кому важливо бути в теплі.

Сама квартира чудова - невеличка але для одного-двох більше і не треба, все чисто, затишно, комфортна кухонна зона і ванна кімната. Доступ до апартаментів - кодовий, що теж було дуже зручно. Навколо багато закладів і магазинів, метро також недалеко. Зі мною завжди були на зв'язку і що заселення що виселлення пройшли без проблем. Дуже рекомендую)

• Відгук від 22 березня 2024

• Дизайнерські апартаменти з балконом і видом на тихий двір

Були проблеми з тим, щоб потрапити в номер. Двері відчиняються автоматично після введення коду, але що перші, що другі двері відчинилися з великими труднощами. Ніскільки я розумію, механізм вже потребує можливо якогось ремонту. В приміщенні було прохолодно, але за допомогою обігрівача вдалося швидко виправити ситуацію. Балкон в номері є, але не сказати що виникає бажання на нього виходити. Загалом, не було відчуття затишку і комфорту в номері.

Це ідеальний варіант якщо брати співвідношення ціни та якості. І це ідеальний варіант, якщо ваша ціль знайти помешкання в центрі Києва, щоб просто переночувати. В номері є кухня, є багато кухонного приладдя. Є інші дрібнички які необхідні для комфортного проживання. Цей номер не викликає бажання в ньому провести час чи якось насолоджуватися своїм перебуванням в ньому. Але все було чисто, в номері було все необхідне. І за такі гроші як для центру все було добре. Тому якщо ваша ціль просто переночувати в центрі Києва, можу сміливо рекомендувати цей варіант. Якщо ваша ціль насолодитися проживанням в номері, то краще пошукати інші варіанти. Але за таку суму і з таким розташуванням навряд чи ви їх знайдете.

• Відгук від 13 лютого 2024

• Номер-студіо

Супер готель за дуже адекватні кошти, рекомендую!!!!!!

• Відгук від 28 жовтня 2023

• Номер-студіо

Гарне тихе місце, нам дуже сподобалося

• Відгук від 26 жовтня 2023

Комфортно та гарно!
    • Номер-студіо Делюкс

Все сподобалось, було комфортно. Вічливий персонал, я дуже вдячна, що дозволили заселитися трохи раніше!)

• Відгук від 16 жовтня 2023

Все дуже добре!
    • Номер-студіо

Відсутність москітної сітки. Вже треба міняти рушники. Рушник для ніг та універсальний є лише по одному (нас було двоє) Мило для рук закінчилось (треба перевіряти наявність)

Готель (хоча це все ж таки апартаменти) розташований зручно, недалеко від метро, в пішій доступності до центру. Навколо багато закладів. Сподобався номер, є все необхідне, все відповідає заявленому опису. Зручне ліжко, матрас. Чистота. Кодовий замок, що теж дуже зручно. Знімається додатково комісія за переказ оплати, невелика, але якось дивно. Є залог, потім після виселення повертається. Це не мінус, але для тих, кому важливо про таке знати. Вид з вікна нашого номеру на сторону двора, тому шуму від машин не чути. Добре, якщо б була москітна сітка. Заселення зробили на півгодини раніше. Представники готелю привітні та завжди на зв'язку, що дуже зручно. В цілому приємні враження. Рекомендую!

• Відгук від 25 вересня 2023

• Номер-студіо Делюкс

Вже не вперше зупиняємось у цій мережі апартаментів у Києві, як завжди на висоті. Ідеальне розташування, брендовані речі в апартаментах, капці, гелі для душу та інше. Також хочу відзначити що заселення було безконтактне, не потрібно було нікого чекати і т.д. І хочу відзначити швидку роботу менеджера, який спілкувався зі мною у телеграм.

• Відгук від 12 серпня 2023

• Номер-студіо з балконом

Зменьшіть будь ласка кількість питань в анкеті

• Відгук від 17 липня 2023

• Номер-студіо з балконом

Все чудово. Бронюю у цієї фірма вже не вперше. Дуже зручно, що в них є офіс і вони на зв’язку завжди! Завжди відповідають одразу - це просто супер. Також в офісі можна залишити речі, якщо потрібно. Дуже зрозуміла система заселення.

• Відгук від 11 липня 2023

не помітив недоліків

1. шикарне розташування 2. чистота в номері 3. дуже зручно 4. гарний ремонт 5. посуд, меблі - на найвищому рівні.

• Відгук від 21 січня 2023

• Апартаменти в скандинавському стилі з балконом

Дуже хороша квартира зі всіма зручностями. Є холодильник, плита, мікрохвильовка, чайник, праска та дошка для неї, є весь необхідний посуд, пральна машина, фен, велика шафа, телевізор, кондиціонер, обігрівач. Все нове та чисте. Чиста постільна білизна, полотенця. Зручне велике ліжко. Є безкоштовний WI-FI. Багато розеток, гарне освітлення. Хороше розміщення квартири, близько до центру, до метро, до закладів харчування. Ціна відповідає якості. Я дуже задоволена

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 17 грудня 2022

• Апартаменти-студіо

Якщо ти-мерзнеш, то додаткова ковдра буде платною послугою. Кімната 3 виходить балконом на проїжджу частину і трошки заважає шум міського трафіку.

Дуже гарні апартаменти у зручному місці Києва - поряд є метро, Пузата Хата, грузинський ресторан, аптека і недалеко парк. Зручна кровать і невеличка кухня, душова кабінка. Пральна машина є у загальному холі, але про порошок чи капсули треба подбати і час для прання чітко визначений. Пропонують прибирання.

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 16 грудня 2022

• Апартаменти-студіо

Посилання на оплату задатку не відкривалося за межами України, тільки після перетину кордону почало працювати. Але я б не сказала що це мінус, бо можна оплатити і при заселенні

Чудові апартаменти! Дуже затишно, сподобався інтер'єр, є все необхідне. Тепло, тихо. Уважний персонал. Я заселялася доволі пізно ввечері, вони були на зв'язку у весь час.

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 23 вересня 2022

Оформлення застави

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 1 липня 2022

• Апартаменти в скандинавському стилі з балконом

Не так часто прибирають, шум від траси

Гарний апарт отель в центрі міста, є все що потрібно, зручне ліжко, не велика кухня, кондиціонер, обігрівач, та суміжна пральна машина

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 13 червня 2022

Загалом добре
    • Апартаменти-студіо

Мала кількість гачків в передпокої, був один рушник для ніг і один для рук(цього було мало для пари гостей), не вистачало завіси балконних дверях(вночі було дуже яскраво, вікна кімнати виходили у двір), м'який матрац

Відсутність ключів,вхід по кодовому замку,приємний інтер'ер, достатньо світло і затишно, лаконічне розташування меблів. Близько до центра міста

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 15 жовтня 2021

• Апартаменти-студіо

Дещо дратував шум машин з ранку.

Чисто, комфортно як в готелі

Дата проживання: Жовтень 2021

• Відгук від 14 червня 2021

Гарні апартаменти
    • Дизайнерські апартаменти з балконом і видом на тихий двір

Ліфт на 2 гий поверх неїздить. Дівчина яка зустрічала, дуже назойлива, і потрібно було попросити, щоб вона пішла бо ми були змучені з дороги і хотіли спати. На балконі було брудно. Було б добре в номері поставити: кавову машинку з капсулами кави/ щітку для взуття/ одноразуову зубну шітку+ пасту/ дрібні туалетні приналежності. Також незовсім коректно працює система кодових замків, для того щоб двері відкрились потрібно потягнути на себе чи від себе двері (що для незнаючих людей створює незручності з покиданням чи входом у номер), в сусідів була така ж проблема. !!!- Також в смс не зовсім доступно написано як входити в апартаменти. Потрібно писати в повідомленні, що на перших дверях натиснути тільки цифру ... , а "# " як у всіх домофонах не потрібно натискати. Потім при вході в сам номер на клавіатурі потрібно натиснути кнопку ESC потім код **** потім натиснкти кнопку ENT і при цьому двері потягнути до себе або від себе бо вони підклинюють.

Чисті гарно укомплектовані апартаменти. В самому центрі. Близько до Арени і Хрещатика.

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 24 грудня 2021

6,0
    Щоб переночувати в центрі
    • Дизайнерські апартаменти з балконом і видом на тихий двір

Деталі по чистоті, видніється пліснява у ванній, плямки на рушнику. Якби не обігрівач - ми б дуже замерзли.

Гарне розташування та безпекова система, наявність міні кухні з набором приборів. Також надали обігрівач.

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 30 листопада 2021

Добре
    • Дизайнерські апартаменти з балконом і видом на тихий двір

звукоізоляції 0. Маленький номер.

Чисто, привітний персонал, зручне місцерозташування.

Дата проживання: Листопад 2021