3. Рівненська область: відгуки про готелі
  4. Рівне: відгуки про готелі
  5. Відгуки про ОРК "Блісс"

Відгуки про ОРК "Блісс"

Dvorets'ka Street 93, Рівне, 33000, Україна

№92 з 120 готелів - Рівне

8,1

7,9

8,9

• Відгук від 28 квітня 2024

• Великий двомісний номер

Номер чистий ,комфортний .Їжа під замовлення була дуже смачна . Так, як я була після операції то попросила щось з мого меню .Адміністратору велика подяка !Відповідально підійшла і з таким комфортом відновлення піде швидко .Вернуся обов’язково при можливості. 😌До вас хочеться вертатися .

• Відгук від 23 квітня 2024

Завдяки гостинним адміністраторам всі недоліки здалися дрібничками.😘
    • Двомісний номер

У душі складно виключається вода і працюють не всі овітлювальні лампи.

Номер свіженький, Нові меблі, білі рушники, постільна білизна. .Персонал дуже привітний і гостинний. Ресторан дуже красивий з гарним видои на природний ландшафт, деревця, травичка. Кухар порадував смачними дирунами з сметанкою.👍🏾❤💛💙 Побажання: у номер холодильник і чайник.

• Відгук від 14 квітня 2024

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Не вистачає маленького холодильника , хоча б в номері люкс

Ціна - якість відповідає дійсності, маленькі недоліки в ванній кімнаті , але налагодиться до нашого іншого відвідування м. Рівне.

• Відгук від 20 січня 2024

• Двомісний номер

В номері холодно, що створило певний дискомфорт.

Хороше розташування, привітний персонал, чистота в номері.

• Відгук від 27 листопада 2023

сніданок не був ситним

Сауна і джакузі в номері супер! Привітний та ввічливий персонал. Адекватна ціна. Ліжко зручне, багато рушників, смачний чай.

• Відгук від 27 листопада 2023

Все добре. Чисто, тепло, комфортно. Персонал ввічливий

• Відгук від 2 серпня 2023

Повернуся сюди ще
    • Люкс

Один бал зняв за відсутність кондиціонера та смарт ТV у телевізорі. Також не сподобалося, що вікна виходять на трасу, вночі дуже шумно. Варто сказати, що номер прямо біля спортзалу. Коли хтось бігає чи щось піднімає, то дуже гучно. Нам це не заважало, бо в номері були мало. Ще починають зранку займатися, хто любить спати - треба брати кімнату не біля залу. Ліжко. Дуже розбите і скрипуче (фото додаю).

Близько до центру. Обслуговування, адміністратор проявила себе з кращого боку. Запропонувала два номера на вибір, розказала про послуги, які можуть зацікавити, запропонувала випрати речі. Загалом чудова людина. Велика ванна та спальня. Дуже чисто. Наявність спортзалу, сауни та ресторану. Також велика парковка

• Відгук від 30 липня 2023

• Двомісний номер

Відсутність ресторану нас засмутила. Ми їхали 540 км, і повинні були шукати де повечеряти В номері душно. Відсутні кондиціонери. Нема вентиляторів. Як відкрити вікно - то буде дуже шумно, так як вікна виходять на дорогу, і всю ніч їздили машини. У ванній був запах сирості.

Нас зустріла чудова дівчина, приємна. Все пояснила, заселила. Показала номер. В номері чисто. Є одноразовий шампунь, тапочки. Рушники. Вайфай. Є спортзал, парковка, сауна

• Відгук від 28 липня 2023

Добре👍🏻
    • Люкс

Не було москітної сітки на вікні, і лише одне відкриваюче вікно зверху) але день був не дуже спекотний, то пощастило) ще є можливість взяти вентилятор.

Чудовий привітний персонал, смачний сніданок) приватна парковка огороджена пакрканом.

• Відгук від 22 липня 2023

• Люкс

Обирали готель по параметрам, щоб був кондиціонер, праска та фен. По прибуттю виявилось, що в жодному номері немає кондиціонера і це помилка менеджера (приїхали в липні і на вулиці неймовірна спека; можете уявити, яка задуха була в номері з сонячної сторони). Нам принесли вентилятор який не працював, потім ще один, який теж не працював і вже з 3 разу був робочий. Туалетного паперу теж не було одразу, його нам принесли, як ми попросили. Праску нам надали по потребі. В номері була ванна, яка текла. Після миття, половина підлоги була у воді, а на наступний день відключили воду та готель включив свою скважину, був жахливий запах та ще й вода рижого кольору. Ліжко для людини 195см замале, повністю на нього не вміщаєшся, а дерев'яні бортики не дають нормально спати (так як ноги звисають і постійно стукалються об них).

Номер великий, охайний, чистий. Також велика ванна кімната. Дуже привітлива адміністратор, яка намагалась виправити всі проблеми. Якби не вона - одразу б переїхали в інший готель.

• Відгук від 7 липня 2023

І так сойдьот 😂✌🏻
    • Двомісний номер

Не дуже чисто було в номері. Шумно тому що поруч дорога.

Зручне розташування готелю. Доволі зручне ліжко.

• Відгук від 23 травня 2023

• Двомісний номер

Гучні, надто гучні сусіди.

Перебуваючи у відрядженні в Рівне, забронювала Блісс, після робочого дня, планувала повечеряти в готелі. Кухня не працює. Але персонал допоможе замовити їжу з доставкою.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 1 травня 2023

• Двомісний номер

Катастрофічних проблем не було .

Відпочивали 2-є суток. Персоналу тверда 5-ка. Досить комфортно. За свої кошти доводі смачний сніданок .

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 27 лютого 2023

Для любителів сауни в номері
    • Великий двомісний номер

Тепла вода в душі замість гарячої Номер нас зустрів чиїмось волоссям в килимках та на меблях Джакузі протекло і утворило калюжу посеред кімнати. Її на наше прохання прибрали

Сауна і джакузі в номері Привітний персонал

• Відгук від 22 лютого 2023

Дуже сподобалось і розташування, недалеко їхати до центру міста. Гарний персонал. Баня супер. Якщо буду в Рівному обов‘я

Шумоізоляція слабувата.

Доброзичливий персонал. Адміністратор Наталя приємна та заботлива господиня закладу. Старалась у всьому допомогти та догодити щоб нам було зручно. Щиро їй Дякуємо. Дуже сподобалась парна, такої давно невідвідував.

• Відгук від 16 лютого 2023

За свої гроші хороший варіант

хотілося б більше чистоти

Мені сподобався персонал, дівчина на рецепції дуже за мене переживала щоб я не змерз і щоб мені все сподобалося) Дуже цікава баня в них, скільки я мандрував а такого не бачив) дуже атмосферно, і хочу відмітити банщика який теж все мені показав і розказав) в цілому перебування сподобалось, є що згадати)

• Відгук від 14 січня 2023

• Великий двомісний номер

Нема посуди, чайника та холодильника в номері. Не комфортна, доволі прохолодна вода в душі та ванні.

Сауна і джакузі в номері

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 5 грудня 2021

• Люкс

Я не зрозумів,що басейн є додатком бані,але колектив самої бані та її учасники дозволили дітям зрозуміти її користь.Дітям сподобалось.Мені було приємно.Я хочу подякувати учасникам бані ,які просто віднеслись до нас ,як до своїх знайомих. Мені,особисто,після 9 міс. після сектора було приємно видалити весь ОРДЛО-вський бруд. Кухня-супер. Рекомендую для відпочинку-не пожалкуєте.

Практично-Все.Зустріч,Відношення,Розуміння,Якість.

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 19 вересня 2021

Чудовий уважний персонал, смачні сніданки, гарний дизайн, зрічні ліжка, планування.
    • Двомісний номер

В перспективі кондиціонер на обігрів був би доречним :) Обмежена кількість каналів ТБ - але це не критично)

Персонал, сніданки, ліжко, дзеркала, шафа.

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 15 квітня 2024

Все сподобалось.Дякуємо.
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Персонал супер.Їжа добра дякуємо повару.

• Відгук від 12 квітня 2024

• Двомісний номер

Дуже чудовий готель,чудова адміністратор Вікторія,кухня теж смачна,приїдемо ще)))

• Відгук від 25 березня 2024

Це ТОП. Рекомендую
    • Великий двомісний номер

Якщо ви спите до обіду і ціль поїздки виспатись в тиші - обирайте номер далі від спортзалу.

Якщо ви читаєте відгуки - значить вагаєтесь. Не читайте. За ці гроші це найкращий відпочинок у місті. Хамам і номер з сауною - це ідеально. Так, не все супер дороге у номері але чисто і пристойно. Обслуговування неймовірне. Повний релакс і відпочинок. Баня тут теж є) і нікуди їхати розпареному потім не потрібно. Рекомендую і раджу. А готелю дякую за можливість так круто розслабитись в такий важкий час

• Відгук від 11 березня 2024

• Двомісний номер

Затишно. Чисто. Спокійно. Дуже гарний готель. Кафе. Рекомендую. Дуже сподобався персонал. Привітний. Смачна кухня

• Відгук від 6 березня 2024

Чудовий готель 🏨 , чисті номери і привітний персонал. Рекомендую цей готель