3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі
  4. Івано-Франківськ: відгуки про готелі
  5. Відгуки про Нові Loft Апартаменти 5 (центр-залізничний вокзал)

Відгуки про Нові Loft Апартаменти 5 (центр-залізничний вокзал)

13 вулиця Залізнична, Івано-Франківськ, 76000, Україна

№15 з 158 готелів - Івано-Франківськ

На основі 75 відгуків про апартаменти

9,9

10,0

• Відгук від 7 березня 2024

• Апартаменти

Усе було добре. Рекомендую.

• Відгук від 19 лютого 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Не перший раз зупиняюсь в цих апартаментах, бо і розташування, і власники, і умови просто на вищому рівні. Якщо щось потрібно, власник одразу прийде на допомогу, вирішить будь які питання. Дуже чисто, є всі потрібні прилади та речі для комфортного перебування (+одноразові капці, шампунь та гель для душу). Все дуже сподобалось, буду надалі тут зупинятися❤️

• Відгук від 14 лютого 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Дуже привітна та приємна власниця, квартира доглянута та чиста (я би сказав стерильна), зручне розташування

• Відгук від 7 січня 2024

Дуже задоволений житлом.
    • Апартаменти з 1 спальнею

Чогось щоб "не сподобалось" не помітив, єдине що, хотів би зауважити, так це відсутність додаткових сміттєвих пакетів (можливо я їх просто і не знайшов).

Чудове розташування, в квартирі дуже затишно і тихо, сусідів ще не багато, тому ніхто не заважав шумом. Загалом чудова, зручна і затишна квартира, де є все необхідне. Чистота на високому рівні, квартира виглядає красиво і стильно. Мені все сподобалось.

• Відгук від 21 грудня 2023

Дуже задоволена. Рекомендую.
    • Апартаменти

Все сподобалося, чисто, є все необхідне. Дуже приємна власниця.

• Відгук від 17 грудня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Все прекрасно, затишний район, зручне розташування до центру 15 хвилин, поблизу є всі необхідні магазини. Номер чудовий є все необхідне, номер чистий та доволі просторий. Власниця зустріла щоб передати ключі, розповіла які місця можна відвідати в місті. Загалом все сподобалося і залишився я задоволеним.

• Відгук від 6 грудня 2023

З задоволенням оберу ці апартменти ще раз)
    • Апартаменти з 1 спальнею

Зауважень нема, все було чудово.

Просто чудові апартаменти) Є все для комфортного перебування. Новий будинок, свіжий та стильний ремонт, все продумано до дрібниць для гостей помешкання. Дуже зручне ліжко) Розташування в 10 хвилинах пішки від вокзалів, та десь 15 хвилин до центру Івано-Франківська. Дуже вдячна за те, що змогли поселити нас трохи раніше від зазначеного часу заселення.

• Відгук від 22 листопада 2023

Добре розташування,привітні власники
    • Апартаменти з 1 спальнею

Просторо,є всі базові зручності які потрібно

• Відгук від 17 жовтня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Все було чудово! Дуже привітна власниця, завжди готова допомогти чи підказати. Квартира красива, все чисто. Дуже зручне ліжко. Крута ванна кімната, гаряча вода. На кухні є приладдя, можна щось приготувати, є чайок) Все дуже комфортно та приємно, абсолютно задоволений і за можливості переночую тут іще. Не так багато їздив, але з тих апартаментів де я ночував - ці одні з найкращих.

• Відгук від 26 вересня 2023

Гарні апартаменти для вихідних
    • Апартаменти з 1 спальнею

Дуже чисто, є все необхідне для проживання. Гарна локація (до центру міста кілька хв пішки), приємний господар. Нам все сподобалось!

• Відгук від 24 вересня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Немає окремого місця для власного автомобіля, треба трішки пошукати парковку

Комфортні умови проживання

• Відгук від 9 вересня 2023

• Апартаменти

Розташування, співвідношення ціни та якості, уважне ставлення до гостей.

• Відгук від 31 серпня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Зручне розташування апартаментів: поруч з вокзалом, центром міста та крутими закладами Івана-Франківська. Залишись дуже задоволені чистотою та комфортністю житла. Господар дуже ввічлива та приємна людина.

• Відгук від 24 серпня 2023

• Апартаменти

Не було моментів, що не сподобались. У кожній справі є речі, що можна покращити. Бажаю господарям натхнення створювати комфорт й надалі ) З повагою!

Хочу висловити подяку пану Володимиру за надання комфортного, чистого помешкання, в якому на тиждень ти почував себе як вдома. Тільки позитивні враження. Окрема подяка за людське добре відношення. Сподобалась чистота, затишок, всі додаткові речі, що роблять перебування людини комфортним. Вид з віконечка, безмежне небо. Світло і простір. Блиск мікрохвильової печі та натертих кранів. Білий посуд. Висловлюю щиру вдячність людині, що проводила прибирання. Ваша праця помітна. У такі місця хочеться повертатися! Бажаю успіхів у справах!

• Відгук від 19 серпня 2023

Нове комфортне житло поряд з вокзалом
    • Апартаменти

Будинок новий, тож можуть проводитись ремонти у сусідів, слід зважати на це, якщо плануєте вдень знаходитись в квартирі. Я кілька днів працювала і робоче місце стало б у нагоді - використовувала для цього кухонний стіл і стілець.

Квартира розташована в новому будинку і зроблений якісний ремонт в приємних тонах. Сантехніка, прилади, відповідно, теж новенькі. Є все необхідне для комфортного перебування, включаючи пральну машинку, праску, кондиціонер. За час перебування не чула сусідів, було відчуття, що ще мало людей проживають в будинку, але чула ремонтні роботи (в робочий час). В будівлі інклюзивний ліфт. Легко знаходила місце для паркування авто. Вулиця внизу має насичений транспортний рух в час-пік, але мені не заважало це. Доволі зручне розташування, за 15 хв можна пішки дійти до старої частини міста з купою ресторанів. Поруч є невеличкі магазини з найнеобхіднішими товарами. Господар дуже привітний, зустрів, все розказав по житлу і відповів на всі мої питання, дякую!

• Відгук від 9 серпня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Зручне розтошування апартаментів у самому центрі міста. Дуже чисто і комфортно. Рекомендую!

• Відгук від 7 серпня 2023

Всі фото і опис відповідають дійсності. Квартира вартує своєї ціни, зручно зупинитися. Комунікація із персоналом - топ.
    • Апартаменти

Були нюанси. Не надто, але чутно як їздять поїзди та машини за вікном. Заснути важко, але вночі від цього не прокидаєшся. Найбільшою незручністю було те, що оплата за житло може бути тільки готівкою. Ну і було б зручніше, якщо б можна було дистанційно заселитися/виселитися. Я до цього просто дуже звикла. Але менеджер повністю підлаштовувався під час, коли мені зручно (я перенесла час виселення, він підлаштувалася і приїхав пізніше, був вчасно). Тому до менеджера питань немає взагалі. Він топ.

Зручне розташування: 6 хвилин пішки від вокзалу і 20 хвилин пішки до центру. Комунікація із менеджером, який заселяє в апартаменти - супер приємна. Він зустрів біля будинку, валізу допоміг донести до квартири, деталі по зручностям самої квартири розповів. Більше того, розказав де замовити піцу, суші і купити їжі) приніс мені чисту праску) В квартирі було дуже чисто. Свіжа постіль, рушники, дуже зручне ліжко і подушки. Є базовий набір посуду, приготувати сніданок і навіть обід - всього достатньо. Зручно, що була пральна машинка. Здається, квартирі індивідуальне опалення, або то було щось схоже на газову колонку) тому водичка була гарячою, все клас) Також у ванній були одноразові гелі для душу і шампуню. Звукоізоляція - норм, бо я не чула сусідів взагалі (якщо вони там були, звісно:))

• Відгук від 31 липня 2023

• Апартаменти

Дуже комфортне, приємне помешкання. Новий будинок, чисто, повністю відповідає очікуванням.

• Відгук від 19 липня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Загалом ніяких негативних моментів не було. Єдине що спадає на думку трішки мʼягкенькі матраси, але то абсолютно не проблематично.

Все неймовірно сподобалось. Дуже привітні та приємні власники. Хороше розташування. Все відповідає опису. Прекрасна лояльна ціна як на запропоновані умови.

• Відгук від 6 липня 2023

Будемо з радістю зупинятись саме тут. Дуже задоволені та вдячні за такий теплий прийом.
    • Апартаменти з 1 спальнею

Нові з ремонтом апартаменти, розташовані недалеко від центру та вокзалу, при цьому залізнична дорога не заважає взагалі, як і звуки з вулиці. При закритих вікнах в апартаментах повністю тихо. Є кондиціонер, пральна машина, праска. Все нове та чисте. Ціна, якість і обслуговування 100/10. Все співпадає з фото.

• Відгук від 26 червня 2023

Розкішні апартаменти, майже в центрі міста
    • Апартаменти

Для тривалого проживання, апартаменти трохи замалі за площиною

Повноцінні апартаменти для тривалого проживання. Є все необхідне: кондиціонер, пралка, мікрохвильовка, холодильник, газова пічка, велике ліжко. Новий євроремонт в стилі Loft, нова техніка. Господар, веселий і привітний пан :)

• Відгук від 23 травня 2023

• Апартаменти

Привітний власник, чисто і комфортно, рекомендую!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 9 травня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Нова квартира з усіма зручностями, приємним дизайном. Є все необхідне для комфортного проживання. Гостинні господарі, які готові вирішити будь-які запити. Зручне розташування апартаментів.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 20 березня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Сусіди весь день гучно робили ремонт, важко працювати

Мінусів помешкання немає