2. Ukraina – opinie o hotelach
  4. Lwów – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie Masoch. Hotel & Cafe

Masoch. Hotel & Cafe – opinie 4-gwiazdkowy

Serbska Street 7, Lwów, 79000, Ukraina

Nr 30 z 206 hoteli w mieście Lwów

9,3

9,5

• Ocena dodana: 20 maja 2024

Zaskakujący, nieprzewidywalny, dyskretny!
    • Superior King Room 3

Świetny hotel, ale nie każdy sie w nim odnajdzie.

• Ocena dodana: 28 czerwca 2023

Polecam

Klimat

• Ocena dodana: 11 grudnia 2021

• Superior King Room 7

Świetny hotel, miła obsluga i przepyszne śniadania

Pobyt: grudzień 2021

• Ocena dodana: 2 grudnia 2021

Świetna miejscówka

Nic

Ogromne łóżko na pół (dużego) pokoju, wanna ❣️, blisko wszędzie.

• Ocena dodana: 26 listopada 2021

Świetnie, pysznie, tylko łóżko głośne.
    • Standard King Room 4

Bardzo głośne łóżko... Obija o ściany. (Pokój #4) W łazience by sie przydało lustro, zamiast biustu. Mało światła.

Świetna lokalizacja -obok rynku. Wolnostojąca wanna, co sie zdaża rzadko w hotelach. Przepyszne śniadania Duże łóżko Ilość ręczników Miły personel

• Ocena dodana: 21 listopada 2021

• Standard King Room 1

Problem z rurami w toalecie nieprzyjemny zapach z odpływu

• Ocena dodana: 13 listopada 2021

• Superior King Room 7

Najwygodniejsze łóżko, w jakim spaliśmy, doskonałe warunki, czysto, ciepło, komfortowo. A do tego smaczne śniadania i świetna lokalizacja. Lwów = hotel Masoch. Z pewnością nie jest to hotel dla rodzin z dziećmi, ale odrobina humoru, nieco dystansu i cudowna niespodzianka od hotelu pozwoliły nam spędzić wspaniały weekend. Dziękujemy!

• Ocena dodana: 3 listopada 2021

Fantastyczny pobyt
    • Superior King Room 5

Lekki zapach z kanalizacji, ale przy otwarciu okna nie było czuć.

Hotel bardzo ciekawy, oryginalny. Ekstrawagancki. Na dzień dobry dostaje się prezent, który jest miłym zaskoczeniem i nie piszę tu o szampanie i kuli do kąpieli. Super lokalizacja, w samym centrum. Pokoje bardzo ciekawie urządzone. Wielkie łóżko, wanna w pokoju. Stylowo, industrialnie. Śniadania do wybory w kilku miejscach. My chodziliśmy ciągle do jednej restauracji. Było pysznie. Ogólnie bardzo nam się podobało.

• Ocena dodana: 29 października 2021

• Superior King Room 7

Świetna lokalizacja. Super pomysł na wystrój - ogromne łóżko, wanna w pokoju, system audio. Dbałość o szczegóły - kula do kąpieli, czajnik, nawet kabel do podłączenia telefonu.

• Ocena dodana: 12 października 2021

Seria fortunnych zaskoczeń
    • Superior King Room 7

O tym, że miejsce wyjątkowe wiedzieliśmy. Że blisko centrum, że tematyczny :), że wanna wolnostojąca, że knajpa oblegana. Ale… przemiła Pani w recepcji przywitała nas buteleczką pysznej kavy, śniadania dostarczane do pokoju są genialne (byliśmy też u Baczewskiego - nie ma porównania. Generalnie stanie nie warte niczego. Nie wiem skąd ten fejm śniadań u Baczewskiego). W pokoju łóżko wielkości lotniska. Na ścianie wejście do stereo, niestety nie BT więc weźcie kabel z mini jackiem będziecie mieli ulubioną muzykę. Kule do kąpieli, milutkie ręczniki i szlafroki. Ostatniego dnia, po wymeldowaniu, bez problemu mogliśmy przechować bagaż. Karta rabatowa do knajpki (kolejki przez całą noc). Najlepsze miejsce w jakim spaliśmy. Polecamy, pozdrawiamy, jeśli wrócimy to tylko do nich.

• Ocena dodana: 20 września 2021

Hotel nawiązujący nazwą i wystrojem do masochizmu. Super lokalizacja. Miła obsługa. Czysto.
    • Superior King Room 5

Nasz pokój w sobotnią noc okazał się dość głośny, dochodziła skądś psychodeliczna muzyka i płacz niemowlęcia, w sumie dość nieswojo. Nie było serwisu sprzątającego w pokoju przez dwa dni naszego pobytu. O wystroju sugerującym masochistyczne igraszki pisałem powyżej. Warto rozważyć zamieszczenie bardziej konkretnych szczegółów dotyczących charakteru hotelu na stronie booking.com aby uniknąć małego szoku części klienteli...

Pierwszy raz mam problem o oceną obiektu na booking.com. Lokalizacja jest super, kilka kroków od rynku starego miasta. Sam hotel. Hmmm. W swojej naiwności i pośpiechu nie zorientowałem się przed przybyciem, że nazwa i wystrój hotelu to nawiązanie do masochistycznego zniewolenia. Czerwona lampka, wejście przez sklepik z gadżetami rodem z sex-shopu, łóżko z kajdankami - trochę się poczuliśmy (z żoną) zażenowani. Hotel czysty, łóżko bardzo duże i wygodne, zajmuje 2/3 pokoju, a ponieważ jeszcze w pokoju stoi wanna to sam pokój wydaje się dość ciasny. Bardzo miła Pani w recepcji, pomocna przy zamawianiu taksówki o 5-tej rano, korkociągu. Sycące śniadanie do pokoju wliczone w cenę. Wprawdzie nie wybieramy się aby powtórzyć to "doświadczenie" ale rozumiemy, że potrzeby innych gości mogą być inne niż nasze...

• Ocena dodana: 13 września 2021

Hotel z klimatem i dopracowany tematycznie ze wszystkimi najdrobniejszymi szczegółami.
    • Standard King Room 1

Budowa nowego budynku tuż za oknem hotelowym. Hałas, który budzi nawet tych najbardziej zaspanych. To jedyny minus tego hotelu. Mam nadzieję, że budowa szybko się zakończy a jest obecnie na poziomie parteru.

Hotel nietypowy ale bardzo klimatyczny. Dopracowane wszystkie szczegóły aranżacji. Pomysł tematyczny bardzo ciekawy. Mało jest hoteli o tak udziwnionych aranżacjach. Hotel jest umiejscowiony praktycznie w samym centrum miasta ok. 100 m do Rynku. Śniadania do wyboru w lokalnych restauracjach - można codziennie zjeść śniadanie w innej restauracji.

• Ocena dodana: 10 września 2021

• King Suite with Balcony 14

Mają śniadania do wyboru w różnych restauracjach w ramach noclegu. Nie polecam udawać się do Hazovey Lampy. Nie wiedzieli, że z hotelem Masoch jest taka umowa. Na śniadanie trzeba bardzo długo czekać. Daje się w restauracjach talon od hotelu, odebrałem Hazovey Lampie talon na śniadanie i poszedłem gdzie indziej. Tak łagodnie opiniując.

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2021

Wyjątkowe miejsce!
    • Superior King Room 8

Nie ma ani jednej rzeczy do poprawy, wszystko super!

Hotel znajduje się w ścisłym centrum miasta. Obsługa bardzo miła i pomocna, pokoje czyste, zadbane. Śniadania (i kawa!) na najwyższym poziomie. Hotel bardzo dba o drobne szczegóły - nawet suszarka była świetna. Na pewno tutaj jeszcze wrócę :)

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2021

wspaniały i wyjątkowy

brak

Hotel inny niż wszystkie, wyjątkowy. Odrobina szaleństwa wskazana dla każdego. Polecam każdemu!!! Ja ze znajomymi i narzeczoną na pewno wrócę. Vouchery na śniadania do wyjątkowych restauracji. Znakomite!

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2021

• Standard King Room 4

W pokoju od ulicy do późnych godzin nocnych słychać gwar i hałas z pobliskich lokali i z ulicy. Nie było to bardzo uciążliwe, ale dla bardziej wrażliwych osób może to być problem. Nie polecam śniadania w restauracji Dzyga (jedno z miejsc do wyboru) - brak głównych składników w śniadaniu, pieczywo stare.

Olbrzymie łóżko, super lokalizacja oraz miły i pomocny personel. Sam pokój ma super klimat, jest przestrony, fajna wanna obok łóżka, oprócz tego klasyczny prysznic z wc. Do wybory śniadanie z kilku restauracji - w większości bardzo dobre i sycące.

• Ocena dodana: 28 lipca 2021

Bardzo udany pobyt, hotel w super miejscu .
    • Pokój typu Standard z łóżkiem typu king-size 2

Brak krzesełka.

Super lokalizacja. Duże łóżko w pokoju. wanna w pokoju. Czysto i przytulnie. Brakowało mi jedynie krzesełka w pokoju. Polecam dla dorosłych .

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 26 lipca 2021

• Standard King Room 4

- mało półek, szafek, stolików - brak lodówki w pokoju

- lokalizacja - miła i pomocna obsługa - ciekawy klimat

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 3 października 2021

Głośny hotel
    • Standard King Room 1

- hotel ma na dole bar, niestety dostaliśmy pokój nr 1 który jest na pierwszym pietrze czyli nad barem . W nocy było po prostu głośno . Pokoje na tym pietrze powinny być jakoś dodatkowo wyciszone albo powinna być informacja ze takie są problemy , to samo tyczy się „nocnego życia w pokojach hotelowych” rozumiem zamysł hotelu ale powinno być to dostosowane do intymnych sytuacji gości i szacunku ze osoby w pokojach obok chciałaby pójść spać a nie przez ponad pół nocy słuchać walenia łóżkiem w ścianę czy odgłosów intymnych innych par, czy po prostu głośniejszych rozmów bo ściany są tak cienkie . Jest to naprawdę uciążliwe bo podczas dwóch nocy po prostu nie dało się spać. - pokój przez nasz pobyt nie był ani razu sprzątany ani nie były wymienione ręczniki - brak mydła przy umywalce w łazience ponieważ cały uchwyt był oderwany - przydałaby się mini lodówka której nie ma w wyposażeniu hotelu

Lokalizacja jest super. Jeśli komuś zależy aby mieć blisko do starego miasta, dobrego jedzenia i wieczornego życia to miejsce jest idealne. Śniadania w weekend wybiera się poprzez stronę i naprawdę były pyszne. W barze dostaje się od hotelu kartę z -15% zniżki na drinki - super wygodna wanna , powitalne małe prosecco i winogrona oraz kula do kąpieli.

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2021

4,0
    Lwów jest piękny
    • Superior King Room 3

bardzo glosne pokoje w szczegolnosci jak sie ma pokoj na pietrze recepcji i z widokiem na glowna ulice. Halas niemilosierny wrecz nie do zniesienia. Sniadania zimne - nie ma opcji by dwie osoby dostaly kawe. Jedna sok druga kawe lub herbate. Sniadanie zamowilem miedzy 8 - 9 to dostalem o 9:30. Nastepnego dnia dostalem sniadanie punktualnie ale wciaz zimne. Trzeciego dnia juz nie zaryzykowalem…

lokalizacja.

• Ocena dodana: 8 października 2021

Nic

Wszystko ,obiekt prawie na rynku 50m, dobre śniadanie do wyboru ,polecam grand cafe,wystrój egzotyczny ale wszystko działa bez zarzutu,personel pomocny i miły,polecam

• Ocena dodana: 30 września 2021

• Superior King Room 8

Wspaniałą lokalizacja.... możliwość zjedzenia śniadania codziennie w innym hotelu... lub w pokoju..bardzo wygodne ogromne łóżko.. wanna w pokoju... miła niespodzianka na powitanie.. Hotel dla dorosłych z wielkim klimatem .. bardzo bardzo polecam .

• Ocena dodana: 20 maja 2024

• Ocena dodana: 7 grudnia 2023