3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі
  4. Івано-Франківськ: відгуки про готелі
  5. Відгуки про Loft возле парка, стадиона и озера

Відгуки про Loft возле парка, стадиона и озера

153 вулиця В'ячеслава Чорновола, Івано-Франківськ, 76000, Україна

6,3

6,3

10,0

• Відгук від 28 липня 2023

Дякуємо за гостинність господарям та сусідам
    • Апартаменти з 1 спальнею

Зручне розташування житла. У пішій доступності більшість визначних пам'яток міста (20-30 хвилин пішки). Магазини просто перед будинком. А головне поряд парк ім. Т. Шевченка.

• Відгук від 11 травня 2023

бажаю власникам більше звертати увагу на чистоту

відсутність чистоти

затишна атмосфера

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 20 вересня 2021

6,0
    Досить добре
    • Апартаменти з 1 спальнею

Невчасно поселили та в іншу квартиру, бо в лофті сталась аварія

Велике приміщення, хороше розташування, досить затишно.

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 3 червня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Вам однозначно треба замінити постіль!

Гарний інтерʼєр, в теплу пору не вистачало сітки на вікно від комах і комарів. Коли працює душ, то підіймається запах каналізації трохи

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 11 травня 2024

3,0
    Нікому не рекомендую!!!
    • Апартаменти з 1 спальнею

Я дуже роздратована не організованістю власника. Заселення вказано з 14:00. Коли ми прийшли заселятися , а то вже була 15:38 , і ми зателефонували власнику, що ми на місці він сказав, що можливо тільки в 17:30 бо попередні люди ще не виїхали. Ми чекали ще дві години. А ще найцікавіше коли прийшли у зазначений час, номер ще не був готовий. Це дуже по впливало на наші плани, що довелося все на худу робити.

• Відгук від 31 січня 2024

Незадовільно
    • Апартаменти з 1 спальнею

Пліснява, її потрібно забрати та почистити каналізацію.

Дизайн квартири гарний, район зручний для добирання, тихо, перед заїздом було прибрано.

• Відгук від 30 січня 2024

2,0
    • Апартаменти з 1 спальнею

1. Плиснява на стінах і сморід він неї. 2. Постіль смердить цьвілью. 3. В кухні нема холодной води тільки гаряча. 4. В кухні не працюе 1 з 2 резеток. 5. Тече холодильник. Не рекомендую це помешканя! Поки не вирішать хочаб 1 пункт.

Телевізор, пульт,) і стиль лофт)

• Відгук від 9 вересня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Квартира не здавалась в оренду

Ще такого не зустрічала, власник взагалі забув, що давав оголошення на оренду квартири. Зв'язку з ним не було, у дану квартиру не в'їхали. Велике прохання до букінгу, видаляти таких орендодавців.

• Відгук від 22 серпня 2023

3,0
    Погано
    • Апартаменти з 1 спальнею

Власник під час заселення повідомив, що не може нас заселити, не сказав по якій причині . Натомість , запропонував іншу квартиру на іншій вулиці в центрі, в яку можна поселитися через годину. Квартира у поганому стані, з тарганами. Через 2 години перебування , виселилися.

• Відгук від 14 серпня 2023

Дикі люди
    • Апартаменти з 1 спальнею

Нас кинули. Я замовив житло за чотири дні. Ми приїхали на місце звоню,а мені кажуть,що житло зайняте. Я дзвонив і попереджав,коли ще був в дорозі і все було гуд. Навіть нікто не вибачився.

• Відгук від 26 липня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Власник підтвердив наше замовлення на Букінгу. Ми їхали з дитиною, тож для перестраховки я набрала вказаний номер на під'їзді до Франківська. Виявилося, що у зарезервовані нами апартаменти вже заселилися люди. Треба відповідальніше ставитися до своєї роботи та до людей.

• Відгук від 3 липня 2023

Підтвердили бронювання та не заселили . Забули

• Відгук від 14 травня 2023

Не рекомендую.
    • Апартаменти з 1 спальнею

Після попередніх людей було не прибрано взагалі. Їх постіль валялась на ліжку, якась постіль висіла на сушці невідомо чиста чи ні. Немиті вилки в мийці, не винесене сміття, випавша розетка у ванній кімнаті, розкидані рушники (мабуть брудні від попередніх жильців у ванній), забитий сифон в рукомийнику (вода ледве сходить). Сморід від сигаретного диму просто жахливий. Знаходитись у квартирі з закритим вікном - нереально. Довелось спати з відкритим вікном. Попередню квартиру знімав теж у Франківську за ті ж кошти, з 2 кімнатами біля вокзалу. Було зовсім інакше.

Швидке поселення і виселення. В плані пилюки і бруду - чисто.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 30 квітня 2023

всім цілком задоволений)

немає таких речей

все супер

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 23 березня 2023

1,0
    Різко незадоволений та агресивний до ставлення власників.
    • Апартаменти з 1 спальнею

Забронювавши апартаменти я зателефонував власнику для уточнення актуальності. Він одразу сказав, що дані апартаменти вже зайняті, але альтернатива, що за таку ж суму поруч є схожі апартаменти його і туди можна поселитись. Тобто різниці кардинальної не має бути. Я погодився, о 18 год прибув за адресою, взяв ключі, зайшов у квартиру, зробив фото та оплатив за добу проживання, далі пішов по своїх справах. Вернувшись біля 23 год ми сіли дивитись фільм, нічого не досліджуючи в квартирі. Був запах сигарет (ніби в квартирі курили), нам це не склало великого дискомфорту, ми відкрили вікна на провітрювання. Подивившись фільм ми пили сік з чашки і помітили, що в горняті плаває якийсь жук. Ми ввімкнули світло і побачили, що по ліжку повзе ще один велитенський жук 😵 Зайшовши на кухню і ввімкнувши світло я спостерігав, як велика кількість комах розьігається в різні сторони ховаючись під умивальник, плиту та робочу поверхню кухні. Такої великої кількості комах я ще не бачив. Це були таракани, фууу… Я миттєво забронював на Booking номер в готелі та близько 1 год ночі переїхав. Наступного ранку я написав про цей випадок власнику апартаментів, вони, тягнучи час, через добу сказали, що повернуть 50% оплати за прлживання. До сьогоднішнього дня не було повернуто жодних коштів. Я розчарований даними власниками. Розумію, можливо, у них ці апаратаменти (які на фото) є кращі, але альтернативу, яку він запропонував за адресою вул. Хотинська 12 в жахливому стані. Новобудова і з такою великою кількістю тарганів - це щось жахливе, повна антисанітарія.

Сподобалось розташування та легкість в поселенні

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 19 березня 2023

Жахливе ставлення
    • Апартаменти з 1 спальнею

Нас не засилили. Ми лишились без житла. Безвідповідальність. Власник помешкання хоть би трубку взяв. Жахливо

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 6 лютого 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Якщо заїждати транспортом, то не відразу розумієш, як заїхати на парковку, але це майже не псує загального враження.

Апартаменти повністю відповідають фотографіям. Дуже затишно, сучасно, зручно, чисто. За таку ціну - просто супер.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 22 січня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Все не серйозно, ми забронювали, а коли приїхали, то залишились без помешкання!

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 10 листопада 2022

• Апартаменти з 1 спальнею

Власник не відповів на телефон після того як я забронював апартаменти, дзвонив разів 6, але ніхто не відповів

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 8 листопада 2022

2,0
    Заброньована завчасно квартира була зайнята! Інша була жахлива
    • Апартаменти з 1 спальнею

Замість даної квартири, оскільки дізнався, що вона зайнята, вже перебуваючи на місці в 15.00 проживав у квартирі на в. Січових стрільців 76в, в яку мене поселити змогли о 18.00. Неприємний запах у квартирі, незначна тріщина на стіні, світло у ванній кімнаті не працює, старі ковдри, вхідні двері в місці замка вгнуті. Це помешкання і близько не варте 700грн в добу,не раджу

Нічого, окрім непоганого розташування і хоча б опалення було.

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 22 серпня 2022

4,0
    дана квартира, завчасно заброньована була зайнята. тому власник запропонував іншу)
    • Апартаменти з 1 спальнею

замість проживання в даній квартирі за 520 грн, поселились в іншій за 700 грн. бо заброньована була зайнята. нажаль. хоча бронювали завчасно. в запропонованій кіартирі єдиний плюс - розташування до центру. все інше засмутило. банально не було винесене сміття після попередніх орендарів, а біля ліжка лежала кісточка від персика.. ремонт в кімнаті втомлений. відсутні москітні сітки, тому комарі, нічні. метелики - ваші гості…

мешкали в іншій квартирі. ближчою до центру

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 12 серпня 2022

• Апартаменти з 1 спальнею

Стильна квартира, недалеко від парку.

Дата проживання: Липень 2022

• Відгук від 26 червня 2022

НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
    • Апартаменти з 1 спальнею

абсолютно нічого враховуючи що нас в нього не заселили , забронювали на букінгу і вказали час заїзду 19:00-20:00 , власник написав що тобі потрібно оплатити на карту повну суму бронювання , я погодилась . Як тільки я оплатила мені почали приходити повідомлення що цю квартиру здати не можуть нам запропонують інакшу і запропонували перейти в вайбер щоб мені скинули варіанти. Я погодилась, як побачила інші варіанти , в мене був ступор і все це нагадувало якийсь пранк. повний срср ремонт , леопардові дивани , ремонт і стан квартири просто як до якоїсь бабці в село приїхати. Я почала питати «це якийсь жарт?» сказала що мені не підходить і мені повернули кошти з другого мого прохання

нічого

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 3 квітня 2022

• Апартаменти з 1 спальнею

господар не пояснив причин, а просто відмовився заселяти, відписавши про це одним повідомленням

Дата проживання: Березень 2022