3. Рівненська область: відгуки про готелі

9,5

9,1

10,0

• Відгук від 12 травня 2024

Якщо в їду в Рівне, то зупиняюсь у Вас.
    • Апартаменти з балконом

Дуже зручне розташування. Поруч заклади харчування. Поруч з місцем цілі нашого перебування в місті. Сподобалось миттєве реагування на наші запити. Таке враження, що власники оселі сиділи і чекали на наш дзвінок.

• Відгук від 29 квітня 2024

• Апартаменти з балконом

Все супер. Квартира, локація та власники

• Відгук від 28 квітня 2024

Приємна власниця

• Відгук від 11 березня 2024

Це було неймовірно чудово, також була з песиком і нас були раді 🔥❤️‍🔥
    • Апартаменти з балконом

Все чудово абсолютно гарна квартира, чудовий вид чудові заклади поруч. Неймовірно приємна коммунікація з власниками та помічниками.

• Відгук від 1 березня 2024

Все супер
    • Апартаменти з балконом

Знімаю вже не перший раз, дуже приємна власниця. Завжди підлаштовується під обставини і йде на зустріч. Умови в квартирі дуже комфортні. Все чисто і гарно. Однозначно буду звертатися ще.

• Відгук від 5 січня 2024

Спальня без вікон

Багато місця, чисто

• Відгук від 19 грудня 2023

Рівне
    • Апартаменти з балконом

Чиста простора квартира з новим ремонтом. Зручне ліжко. Додатковий диван для дитини. Гнучкість по часу: ми могли заїхати після 22 - нам передали ключі в цей час.

• Відгук від 30 листопада 2023

• Апартаменти з балконом

Раковина на кухні погано стікає, думаю власники вирішать це питання і квартира стане взагалі ідеальною :-)

Квартира чудова, чиста та охайна. Персонал чудовий. Можна з тваринами, що для нас було важливо. Дуже дякуємо.

• Відгук від 14 листопада 2023

• Апартаменти з балконом

Дуже чиста, охайна, симпатична квартирка в самому центрі міста, забув взяти з собою гель для душу, а тут воно є, ще й кава, цукор, що велика рідкість для помешкань

• Відгук від 13 листопада 2023

• Апартаменти з балконом

Простора, чиста квартира. Привітні власники.

• Відгук від 5 листопада 2023

• Апартаменти з балконом

Все те, що відмічено вище. Плюс дуже приємні власники.

• Відгук від 27 жовтня 2023

Сподобалось, рекомендую
    • Апартаменти з балконом

Хочеться безконтактного заселення, як в Европі. А так, все сподобалось.

Розташування дуже круте, поруч кавʼярні, квартира велика, простора, хазяї дуже ввічливі, турботливі. Є все необхідне для проживання! Шампуні, гелі, мило, освіжуввчі. Чай, кава!

• Відгук від 23 жовтня 2023

Все сподобалось.

• Відгук від 5 жовтня 2023

Дуже чудова квартира
    • Апартаменти з балконом

Дуже затишно, чисто, комфортно. Почуваєшся як вдома). Гарний район, поруч парк, багато магазинів та закладів, де можна смачно пообідати і тп. Квартира простора, є все необхідне для проживання (і навіть трошки більше, ніж зазвичай в квартирах подобово). Власниця Марія та її помічник приємні та професійні люди (є з ким порівняти). При нагоді обов'язково будемо старатись поселитись саме в цю квартиру. Дякуємо!

• Відгук від 25 вересня 2023

Нормальна квартира для ночівлі

Завузьке двоспальне ліжко

Можливість розташуватись 4м людям

• Відгук від 3 вересня 2023

Квартира з гарними та комфортними умовами
    • Апартаменти з балконом

Гарна та простора квартира, у центральній частині міста. Для подорожуючих - один з найкращих варіантів: гарна транспортна розвязка, наявність магазинів, ресторанів та паркової зони для прогулянок.

• Відгук від 27 серпня 2023

Затишна квартира, з чудовими умовами проживання
    • Апартаменти з балконом

Квартира сучасна, з всіма зручностями - побутова техніка, нова сантехніка, нові меблі та гарний інтерєр. Надзвичано доброзичливе ставлення власників квартири до клієнтів. Район центральний, поблизу парк, супермаркети, піцерії, кавярні тощо. Для відпочинку та відряджень - один з найкращих варіантів у місті.

• Відгук від 18 червня 2023

Простора квартира з гарним ремонтом
    • Апартаменти з балконом

Дуже простора квартира з усіма зручностями. Поряд є багато ресторанів та кафе, де можна смачно поїсти. Дуже задоволені перебуванням тут.

• Відгук від 28 травня 2023

поїздкою та відношенням хазяйки задоволені :)
    • Апартаменти з балконом

була проблема з водою, але Марія швидко все вирішила, це супер

- відношення хазяйки - розташування (є парковка, у домі кафешки, супермаркет, поруч парк) - достатньо місця для комфортного проживання, диван розкладається, що теж зручно, якщо спати окремо - можна з тваринкою

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 10 листопада 2022

• Апартаменти з балконом

Простораф квартира хороша хазяйка квартири близьке розташування біля центру.

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 13 червня 2022

• Апартаменти з балконом

Все дуже гарно!!! Буду рекомендувати!!!

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 25 травня 2022

Нажаль закінчився шампунь☹️

Дуже приємна і відповідальна господарка апартаментів, у весь час була на зв'язку. Квартира розташована біля парку. В помешкані гарний інтерєр та хороші меблі, є вся необхідна побутова техніка. Для мене було приємним бонусом, що не сильно відчувався пральний засіб на постільній білизні ( був аромат легкої свіжості). Дуже сподобалось відношення та сервіс.

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 2 січня 2024

Добре
    • Апартаменти з балконом

Хоча це квартира в новобудові, зі свіжим ремонтом, великим простором і не захламлена лишніми речами (порівняно зі старими совковими квартирами), наче візуально все в порядку і чисто, проте цієї чистоти не вистачало. Найгірше з усього - це холодильник, такий вонючий огидний запах, що лишній раз не хотілося відкривати, хоча візуально він був чистим, но запах... Втомлені виснажливою дальньою дорогою на це все закрили очі і рано-вранці виїхали, але якби залишилися ще на одну ніч, то підлоги точно б перемила.... Іще один мінус, який варто взяти до уваги: об'єднаний балкон з вітальнею-кухнею - красиво, багато простору, АЛЕ по центру колишнього балкону стоїть сушка з мокрою білизною, випрана від попередніх відвідувачів та відро зі шваброю, фактично прям біля дивану, де мала спати моя дитина з мамою і на моє зауваження не дуже привітний помічник Максим сказав, що це балкон 🙄 і тут має сушитися одежа і щоб я її не трогала ні в якому разі, а порошок гіпоалергенний без запаху, тому це не шкідливо для нас 🙈 да ну серйозно?! Це як мінімум не естетично, поряд з сушкою диван і стіл обідній, сидіти і дивитися замість виду з вікна на сушку з постільною білизною і на відро зі шваброю. Це некоректно називати загальний простір вітальні - кухні - балконом, а відро зі шваброю можна і в іншому місці поставити. Ніхто б не ходив би на той балкон з білизною якби він був би окремим балконом, але коли це загальна кімната да ще з таким видом на місто і через сушку до вікон не добратися, то це величезний мінус, який можна виправити за допомогою машини-сушильні якщо по сучасному або вже прати і сушити речі в іншому місці, а не портити загальне враження від апартаментів.

Гарна квартира в новобудові, центр міста, 10 поверх і красивий вид на нічне місто, тепла, затишна. Безкоштовна прибудинкова парковка, правда не дуже велика і була переповненою, ледь місце знайшли. Швидкий і зручний зв'язок з власником, яка була приємною і ввічливою, всі питання вирішувала оперативно. В квартирі є все для приготування їжі, достатньо посуду, простору, інтернет і телевізор працювали справно, без проблем. Вітальня і кухня в квартирі об' єднана з балконом, гарно, по сучасному збільшено простір і з вікон відкривається красивий вид на місто.

• Відгук від 30 листопада 2023

4,0
    Гарантійні гроші + 800 грн. Брудно, запах погріба, холодно. Паркомісце ледве знайшли.
    • Апартаменти з балконом

При поселенні повідомили, що треба оплатити гарантійні гроші (800грн.). На Букінгу такої інформації немає. Квартира з однією спальнею + кухня-вітальня, в якій стоїть диван. В квартирі холодно і сиро. Умивальник в ванній потрісканий, холодильник пожовтівший і облізлий від старості, мікрохвильовка теж дуже стара. В усих шухлядах брудно, немає порядку. Посуд брудний. Відчуття, наче приїхав десь у занедбане село, тільки не до бабусі. На шкафу з індивідуальним котлом, висить навісний замок. Гаряча вода - помитися неможливо. Навіть важко помити посуд. То кипяток іде, то холодна. Повітря затхле, дійсно душно, навіть в листопаді. Холодно і повітря, якесь спріле. Ледве долежали до 5 ранку. Білизна має запах завонявшоїся ганчірки. Можливо, томущо, сушиться, в цьому ж приміщенні. Унітаз брудний, на сидінні краплі сечі, зверху пил, який давно не витирали.

Господиня дозволила добавити опалення. Сказала де взяти ключі.