3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

8,2

8,1

7,9

• Відгук від 15 березня 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками та додатковим ліжком

Гарно і приємно зустріли.

• Відгук від 7 січня 2024

Добре

Підходить на одну ніч. Немає чуда за цю ціну

Розташування і окремий вхід та вихід

• Відгук від 5 листопада 2023

Переночувати одну ніч для дівчаток, нормально
    • Двоярусне ліжко в змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

Контактні телефони, вказані на букінг, зовсім не контактні: +380 63 275 9544 - тимчасово не обслуговується, 093-225-52-98 - був недоступний. Оплату було внесено через сайт хостелу, як і вказали в листі, але чомусь адміністратор при заселенні запитував, як буде оплачена бронь при заселенні (напевно йому не передається вчасно інформація адміністрацією). і 200грн за ніч-повна відповідність ціни та якості послуг( Можливо це через війну, дуже сподіваємося, що після перемоги, із задоволенням там зупинімося ще раз, якщо господарі приведуть покращення, в такому цікавому будинку, розташованому в дуже зручному місці.

Дуже гарне розташування. Ліжка нові, у санузлах ремонт. Чоловік адміністратор заселив швидко, виникли запитання з оплатою, але вони вирішилися.

• Відгук від 5 листопада 2023

• Двоярусне ліжко в змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

Цей відгук було сховано, тому що він не відповідає нашим правилам написання відгуків.

• Відгук від 2 листопада 2023

Із мінусів: не було фену, хоча в описі було заявлено, що він є.

Із плюсів: У двокімнатному номері окремий вхід. Також дитині сподобалось спальне місце над ванною кімнатою.

• Відгук від 14 вересня 2023

Добре

Відсутніть або неможливість налаштування горячої води, шум від сусідів, телевізор не працює, бо в пульті не було батарейок

Окремий номер, розташування: вулиця Тарнавського - одна з автентичних вуличок Франківська, була мікрохвильовка

• Відгук від 26 серпня 2023

All inclusive
    • Ліжко у 8-місному загальному номері

Галасливі сусіди заважали спати.

Дружній колектив, розташування, наявність усього необхідного...

• Відгук від 17 серпня 2023

дуже хороші люди + приємне затишне місце

кондиціонер би )

дуже гостинні господарі, зручне розташування, є всі необхідні зручності

• Відгук від 28 червня 2023

Хороше та недороге місце для ночівлі, завітаємо ще раз

Чистота, справність дверцят душової кабінки

Піша доступність до залізничного вокзалу та центра міста, розташування у спокійному районі, уважний персонал, окремий вхід до номеру з терасою, висока стеля в номері, публічний простір біля будинку

• Відгук від 21 жовтня 2022

Атмосферне місце із власним колоритом

Трішки підтікала сушка у ванній

Чудесна атмосферна садиба на мальовничій вулиці Тарнавського. Колись у 2016 я була тут де до відкриття, ми жили тут як автори літературної резиденції "Станіславський феномен" і приємно бачити як тут все розвивалось.

• Відгук від 13 жовтня 2022

Добре

Душова кабіна потребує оновлення чи ремонту. Також було б краще, якби в кімнаті було окремо трохи посуду для кухонного куточка і не потрібно було брати з загальної частини.

Чудове розташування на тихій мальовничій вулиці, в пішій доступності від центру. Привітний персонал. На наше прохання про фен його принесли за кілька хвилин. Ми знімали окрему кімнату - там було достатньо простору. Ковдри теплі і легкі - спати було дуже затишно. Тепла вода увечері текла з перебоями, може тому що багато якраз в той час користувалось людей і бойлер не встигав прогрівати. Та вранці гарячої води було вдосталь.

• Відгук від 12 жовтня 2022

Добре

Дуже сподобалось, що можна заїхати із собакою 👍🏼

• Відгук від 19 вересня 2022

• Двоярусне ліжко в змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

Ввічлива адміністрація, наявність всього необхідного для задовільнення своїх потреб під час перебування в цьому закладі. Тиха атмосфера не дивлячись на те що це заклад типу гуртожиток.

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 4 вересня 2022

в цілому, однозначно рекомендую
    • Двоярусне ліжко в змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

наприкінці мого перебування у мене вкрали кросівки, але вини персоналу в цій ситуації немає, просто мінус загальне враження від поїздки

Все супер: розташування, умови, персонал! можу рекомендувати

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 1 вересня 2022

Я отримала те, на що очікувала!
    • Ліжко у 8-місному загальному номері

Меблі, посуд, рушники, постіль могли б бути новіші. Хоча вони були й чисті, але застарі.

Розташування недалеко від вокзалу, що мені й було потрібно! Можливість готувати на кухні. Ввічливий та уважний персонал. Можливість зупинитися з моїми котиками.

• Відгук від 17 серпня 2022

номер в цікавому стилі, гарні умови. все сподобалось

трошки застарілий душ. є накип на самому розпилювателі

Зручний номер з двома ліжками, матрац на 2 поверсі. наявність санвузлу в номері

• Відгук від 11 серпня 2022

Ми жили в окремому номері. Все сподобалося - зручності, ліжка, саме місце. Є все необхідне для того, щоб провести кілька днів. Дуже зручне розташування до вокзалу і до центру. Цікаво було пожити у такій старовинній будівлі. Доречі, адміністратор Фрідріх додає особливого шарму цьому хостелу.

• Відгук від 11 липня 2022

Суперове місце для подорожуючих на 1 ніч

Зручне розташування

Дата проживання: Липень 2022

• Відгук від 21 травня 2022

Недорого та нормально
    • Ліжко у 8-місному загальному номері

Ввічливий персонал, місцерозташування хостелу, затишний двір, непогані умови для проживання

Досить сподобалося перебування тут, район спокійний, близько до центру, персонал чудовий. Умови проживання, звісно, нормальні, але з огляду на них ціна мала б бути нижчою. Хоча, зважаючи, що все подорожчало, можна миритися

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 5 березня 2022

За ці гроші - відмінно. Розташування, чисто, без запахів, окремий вхід, комфорт на ці гроші

- Wi-Fi добрий, але не витягував відеоконференції у Teams та Zoom. - Вікна фігурні (збережений стиль до реконструкції) і тому в них не передбачено режиму провітрювання, лише закрите та відкрите положення. Але за рахунок височенної стелі кисню хватає надовго. - Прохід на кухню з холодильником, плитою та микрохвильовкою через вулицю - це розплата за ізоляцію і безпеку від гуртової частини хостелу. (!! В останній день нашого проживання адміністрація за власною ініціативою принесла до номеру окрему мікрохвильовку та холодильник тож в майбутньому цей недолік може бути вже не актуальним !!) - Крісла низькі, в них зручно сидіти відпочівати, але не їсти за столом - тарілки на рівні шиї. З радістю проміняв би їх на звичайні стільчики.

+ Дуже зручне розташування - 700 метрів від Вокзалу, 700 метрів до Сільпо і Ринку, 1 км до Ратуші. В кроковій доступності маленькі магазинчики, кафешки, банкомат, аптека. Далі мова конкретно про окремий номер на двох, де ми зупинялися: + Окремий вхід з ганком, хвірткою та замком на дверях. + Дуже чисто і охайно, ПОВНА відсутність будь-яких запахів в санвузлі, кімнаті та від білизни. Як алергік я знаю, про що кажу. + Товсті стіни, якісні металопластикові вікна та зелена зона між будинком та троутаром забезпечують тишу на доволі жвавій вулиці. + Великі вікна, висока стеля - світло, просторо і не душно. + Два м'які комфортні окремі ліжка (+ є ще два додаткових "секретних" спальних місця :) + Два столики - вдалося організувати і робоче місце, і кухню-їдальню паралельно. + Безкоштовний Wi-Fi і багато розеток. + Є телевізор + Адекватний контактний персонал, відеонагляд на території, добре слідкують за порядком (мав нагоду переконатися) + В період проживання посуд був в більш ніж достатній кількості + персональний електричний чайник + Любителі тварин будуть раді компанії дружнього котика та дуже розумного пса, що живуть поруч :)

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 4 лютого 2022

Вцілому все добре

важке повітря

бажано кондиціювання повітря у кімнаті

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 1 лютого 2022

Пліснявка і потріскавші стіни

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 9 січня 2022

Добре

Взимку в номері доволі прохолодно, постільна білизна з плямами. У кутах павутиння, місцями брудно. Хотілося б щоб прибирали краще.

Жили в окремому номері. Є душова кабіна, туалет, телевізор, два окремі ліжка, чайник. Фен треба просити на рецепшені. Тихо, готель працює цілодобово. Якщо залишатися на 2-3 доби, то норм. До центру пішки йти хвилин 15. До залізничного вокзалу - хвилин 7.

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 17 жовтня 2021

Було б добре, якщо температура повітря у кімнаті була на пару градусів більша, в нас було 16 Також вже підубита душова кабіна. Пара плям на простирадлах та полотенці.

Персонал Дуже гарний та доброзичливий пес Дуже недалеко від вокзалу (600м) Сама будівля, в якій розташований хостел

Дата проживання: Жовтень 2021