3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

№63 з 158 готелів - Івано-Франківськ

• Відгук від 11 травня 2024

Чудово!!!!
    • Покращений двомісний номер

Дуже гарний, затишний готель у центрі міста. Номер перевищив всі очікування. Чистота і особлива атмосфера просто вразила!! Особлива подяка Олександру!Ви на своєму місці ,респект!!! Повернемось обов'язково.

• Відгук від 9 травня 2024

Велика подяка персоналу, за раннє заселення . Привітний персонал з радістю допоможе в будь якому питанні . Смачні снідан
    • Напівлюкс

Чисто, гарний інтерʼєр , чудовий матрац ,приємні на дотик подушки та постіль .

• Відгук від 7 травня 2024

Хороший новий готель в центрі Франика.
    • Покращений двомісний номер

Немає ліфта тому що готель в історичній будівлі.

Розташований в самому центрі. Новий і сучасний ремонт. На вулиці наявні декілька паркомісць. Нам приготували сніданок в дорогу незважаючи на те, що всі в неділю зранку святили паски.

• Відгук від 7 травня 2024

Дуже затишний готель з приємними людьми та котом🙂, снідали дуже-дуже смачним сніданком на першому поверсі у ресторані го

Не було такого :)

• приємний персонал • затишний новий номер, де є все, що потрібно • великий смачний сніданок • нове, велике та зручне ліжко • розташування в самому центрі міста, все поруч • милий кіт😁

• Відгук від 6 травня 2024

Чудовий готель, приємний персонал
    • Покращений двомісний номер

Затишний номер, привітний персонал. Все чудово

• Відгук від 5 травня 2024

Ви неймовірні!
    • Покращений двомісний номер

Чудовий, новий готель. Дуже клієнтоорієнтовний колектив. Неймовірно смачна ресторація. Все дуже чисте і охайне.

• Відгук від 3 травня 2024

• Напівлюкс

Ми заїжджали в готель десь в 20.00, готель був зачинений (стоїть кодовий замок), на телефон ніхто не відповідав. Довго чекали, поки через службовий вхід не зашли і потім знайшли персонал.

Готель новий, гарний, все чисто. В самому центрі. Сніданок на вибір, все смачно і ситно. Все необхідне є, навіть зубні щітки с пастою, електро чайник. Рушники білі, пухнасті, є окремо для рук. Дозволили пізній виїзд з номера, навіть без доплати. Якщо будемо в Івано-Франківську знову, то зупинимося тут. P. S. Котик Шанті - то любов 💞, зустріне, проведе до номера і ще навіть може зайти в номер))

• Відгук від 2 травня 2024

• Покращений двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Немає

Все

• Відгук від 1 травня 2024

• Покращений двомісний номер

Із негативу, можу тільки зазначити, що дівчата у кафе при готелі не дуже привітні, при чому і одна і друга, склалося таке враження, що це ми повинні їм казати велике дякую, що я безоплатно у них харчувалась. Хоча саме кафе та їжа і смачні, і ціни приємні, завтраки смачні.

Добрий день! Поділюсь своїми враженнями, готель обирала через Букінг, і дуже задоволена. Перш за все дякую Олександру на рецепшині за допомогу (і до речі за те що він допомагав із багажем, у мене були дві валізи), чистота, кофорт, ідеальне розташування - це все про готель. У номері дуже чисто, багато світла, що дуже важливо для мене, красива ванна кімната зі всіма приладдями, ідеальне ліжко з багатьма полушками, це просто зайшло у саме серце, виспалась я тут на рік вперед, та і сам готель дуже шикарний, маленький, але затишний.

• Відгук від 29 квітня 2024

Все чудово! З радістю рекомендую!
    • Покращений двомісний номер

Трохи холоднувато, але є кондиціонер, який швидко нагріває номер.

Дуже комфортний номер! Все, що потрібно є. Я приїхала раніше і думала, що треба очікувати до часу заселення, але номер виявився готовим набагато раніше і мене без проблем запросили заселятись. Чемний і привітний персонал) Дякую адміністратору Олександру, що допоміг із валізами і все показав. Ресторан приготував сніданок дуже рано, як я і просила.

• Відгук від 29 квітня 2024

Не знайшли недоліків.

Доброго всім! Перебувати з подругами. Залишились дуже задоволені. Всі заявлені в описі умови та фото, відповідають дійсності. Місце знаходиться в історичному центрі, близько до ратуші, 100 метрівки. Як на мене, чудове місце в яке хочеться повертатися. Будівля має історичну таємницю. Господарі чудові люди, як і привітний персонал, на всі прохання реагують відразу. Дякуємо за комфортний, спокійний відпочинок у такі не прості для всіх часи.

• Відгук від 28 квітня 2024

Готель в який хочеться повернутись

Все супер . Найкращий готель

• Відгук від 26 квітня 2024

• Покращений двомісний номер

Чудовий новый готель,зручне ліжко з купою подушок та приємною білизною та гарними рушниками, достатньо освітлення(це рідкість в готелях)сантехніка нова та чиста ,велика душова кабіна(якщо довго плескатися може закінчитися гаряча вода 😅)Привітний персонал)

• Відгук від 21 квітня 2024

• Люкс

Бажано зробити ресторан хоча б до 21.00...зараз він працює до 20.00...швидко довелось вечеряти 😬

Дуже затишне місце в самому центрі. Класнючий інтер'єр, привітний персонал....все чистенько і зі смаком. В ванній є і шампунь, і кондиціонер, і гель для душу + зубні щітки ....в номері кондюк....смартТВ , що не може не тішити ❤️ Дуже смачна кухня і випічка.

• Відгук від 18 квітня 2024

Все супер! Рекомендую!
    • Покращений двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Були певні нюанси з затримкою заселення, але це нівелювалося прекрасним персоналом.

Все було супер!

• Відгук від 16 квітня 2024

Нема такого

Все було супер, дуже привітний персонал

• Відгук від 16 квітня 2024

• Люкс

Дякуємо за чудовий сервіс. Дуже все сподобалось: сервіс, чистота, привітний персонал, смачна кухня. Ми були в захваті від відпочинку.

• Відгук від 15 квітня 2024

Вам все тут сподобається.
    • Люкс

Готель новий. У номері було все що необхідно для комфортного проживання. Знаходиться в самісінькому центрі, поряд можна запаркувати машину, на 1-му поверсі ресторан зі смачними сніданками та дуже приємно атмосферою.

• Відгук від 11 квітня 2024

• Покращений двомісний номер

Дуже новий готель в центрі міста, стильний ремонт і смачні сніданки, які входять у вартість проживання.

• Відгук від 11 квітня 2024

Знаємо де перебувати в Івано-франківську, повернемось. Рекомендуємо
    • Люкс

Все сподобалось. Дуже зручно, гарна велика ванна. Стильно, спокійно і в кафе Медівня смачно

• Відгук від 8 квітня 2024

Чудове місце в центрі міста біля ратуші) новий затишний готель, дуже рекомендуємо 🙂
    • Напівлюкс

Залишались повторно. Гарний новий готель в центрі міста 🙂 є де запаркувати авто. Смачні сніданки , які до речі входять у вартість проживання) затишно, тепло, комфортно) дякуємо вам за гостинність! Окрема подяка хлопцю на ресепшн ( дуже уважний, допоміг з речами, все показав, дуже приємно) !

• Відгук від 8 квітня 2024

Рекомендую!
    • Покращений двомісний номер

Чудове розміщення готелю в історичному центрі міста, затишні номери, смачні сніданки, привітний персонал.

• Відгук від 7 квітня 2024

"Ароматна" FIMKA !
    • Покращений двомісний номер

Насамперед, зручне розташування готелю, компактний чистий номер (тут слід відмітити якісне освітлення та велику кількість подушок на ліжку-:), нова сучасна сантехніка у ванній кімнаті з потужним феном! Приємний молодий персонал все розкаже та покаже. А доповнює і додає max позитиву від проживання кав’ярня - пекарня "Медівня" на першому поверсі, куди заманюють аромати свіжоспеченої випічки і не тільки. Сніданки - красива подача, дуже смачні та ситні!

• Відгук від 6 квітня 2024

• Люкс

Сніданки варто покращити. Дуже «бідні» як на такий гарний готель.

Дуже гарний сучасний, зручний готель. Персонал дуже ввічливий, а киця заслуговує найвищої похвали.