3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,2

8,7

• Відгук від 30 квітня 2023

• Двомісний номер – В мансарді

Дуже зручне розташування, у будинку є безліч магазинів, тепла кімната.

• Відгук від 30 квітня 2023

• Двомісний номер – В мансарді

Трішки тонкі стіни через це чутно все,)

Все дуже сподобалося, хороший інет, хороший душ, хороше ліжко. Затишно, все продумано, поряд є пекарня, щоб поснідати. Вид з вікна шикарний.

• Відгук від 28 квітня 2023

• Двомісний номер – В мансарді

В мансардному номері 4 дуже грюхкотів дах, бо був шторм. А також ліжко дуже скрипить. У номері 1 тільки маленький недолік - ролети зламані. Також невеликий квест з заселенням не дуже комфортний після довгої дороги, але зручно, що можна заселитися і виселитися без очікування персоналу.

Чисто, тепла підлога в номерах, привітна координаторка, 5 хв від історичного центру. Загалом задоволені

• Відгук від 24 квітня 2023

• Сімейний люкс

Один пульт на два телевізора, не зручно, бо проживало 4 людини. На наступний день після заселення в єдиному пульті сіли батарейки. Було трохи прохолодно (раптово в квітні випав сніг) .Подзвонили по номеру, наданому при заселенні. Зразу зреагували. Прислали чоловіка (грубуватого у спілкуванні) , але вказівки власника він виконав : батарейки замінив, тепло включив.

Хороші апартаменти. Зручне розташування. Чисто. Приємна жіночка зустрічала , щоб заселити.

• Відгук від 19 квітня 2023

Задовільно
    • Сімейний люкс

Покоївка не дуже приємна жінка, щоб попрати свої речі, треба було вклинятися між її прибираннями. Сушарка для білизни нижньої- відсутня. Апартамети для 4 людей не придатні- 3 стільця, і мала площа

Апартаменти в центрі біля 100метровкм, дуже зружне розташування. Чисто. Господар дуже привітний.

• Відгук від 14 квітня 2023

• Сімейний люкс

Ігор - це дуже класна людина, яка зробила наше перебування в квартирі незабутнім. Він був дуже гостинний та чуйний до наших потреб. Квартира, в якій ми проживали, була дуже чистою та знаходилася в гарній локації з прекрасним видом з вікна. Вона була дуже теплою та затишною, ми почувалися як вдома. В квартирі було все необхідне для комфортного перебування - від постільної білизни до кухонного приладдя. Загалом, ми дуже задоволі своїм перебуванням в квартирі та рекомендую її всім, хто шукає комфортне та затишне місце для проживання у Івано-Франківську. І, звичайно ж, я б хотіла ще раз подякувати Ігору за його гостинність та чуйність.

• Відгук від 6 квітня 2023

• Двомісний номер

Було б добре, аби таки в квартирі були мінімальні косметичні засоби (міні шампунь) та хоча б вітальні два пакетики чаю, а то треба було для дводенної поїздки купувати пачку) і трішки складна схема з добиранням до квартири в телефонному режимі. але загалом все дуже добре!

Гарна квартира у приємному районі, близько до центру. В будинку є магзин, поруч пекарня та гарне кафе, де можна поснідати

• Відгук від 2 квітня 2023

• Двомісний номер – В мансарді

Апартаменти чисті, затишні, комфортні. Вигояд з вікна був просто неймовірний. Приємний персонал, допомогли з усіма проханнями. Також дуже зручне розташування, 5 хв пішки до центу, в домі є супермаркет, кафе, все під рукою - це дуже зручно.

• Відгук від 31 березня 2023

• Двомісний номер

Зупинялись в номері по вул. Мельника, 10. Дуже зручне розташування-поруч центр, багато крамниць, пекарень зі смаколиками. В номері все продумано до дрібниць, є все необхідне. Привітний персонал, який піклується про клієнтів. Однозначно рекомендую!

• Відгук від 27 березня 2023

• Сімейний люкс

На п'ятьох дорослих трохи замаленький столик та малувато посуду. Але це дрібниці.

Красиві апартаменти, все неймовірно чисто, красива білосніжна постіль, зручне розташування.

• Відгук від 13 березня 2023

Дуже сподобався інтер‘єр в апартаментах, дуже світло та затишно. У помешканні були всі зручності: фен, праска, прасуваль
    • Сімейний люкс

Негативних моментів не бачу.

Мені сподобався інтер‘єр та кольори.

• Відгук від 6 березня 2023

• Двомісний номер

центр міста, чисто, охайно, тепло. Фото на сайті відповідають дійсності.

• Відгук від 21 лютого 2023

• Двомісний номер

Коли вітер або дощ, через те, що 11 поверх (останній), дуже заважає стук з даху крапель.

Неочікувано дуже тепла квартира, затишна.

• Відгук від 31 січня 2023

• Двомісний номер

Високо, є що йти, особливо з валізами, але це поки немає світла. Телевізор дешевий, дуже довго вмикається і повільно реагує, немає підписки на sweet.tv.

Сучасна квартира у новому будинку, зручне ліжко, великий душ для двох, підігрів підлоги, приємний персонал.

• Відгук від 16 січня 2023

Найкраще місце
    • Двомісний номер – В мансарді

Дуже чисто,затишно,тепло, відчуття ніби ти вдома,це перше місце куди мені хочеться повернутися,і в наступний раз як приїду,обов'язково відразу сюди. Дуже велика вдячність господарю і покоївці. Все на найвищому рівні. Однозначно рекомендую!

• Відгук від 14 січня 2023

• Двомісний номер – В мансарді

Не працює ліфт навіть коли є світло, але підніматися на 11 поверх піде на користь☺️😊

Інтер‘єр та чистота

• Відгук від 7 січня 2023

• Двомісний номер – В мансарді

На ліжку було чуже волосся, не дуже хороша звукоізоляція (чутно гучних сусідів з кімнати поруч). Також, в нашій кімнаті дуже сильно було чутно шум від погано влаштованої покрівлі на даху, вночі від цього іноді можна прокинутись. Також, якщо це можливо, було б класно поставити якийсь вказівник біля центральних воріт, що вказував би, куди йти до 1 корпусу (не мінус, просто порада, можливо таке вийде узгодити з адміністрацією комплексу, було б зручно).

Локація, інтер'єр, зручний душ, є усі необхідні прилади (фен, індукційна плита, мікрохвильова, трохи посуду і т.д.). Загалом було чисто.

• Відгук від 3 грудня 2022

все будо добре
    • Двомісний номер – В мансарді

важко самому знайти помешкання, було б непогано зробити більше «підказок». за відсутності світла важко з валізами підійматись на 11 поверх, але це не провина власника помешкання, це наші реалії

дуже чисті та акуратні апартаменти. гарне розташування, привітний та чемний господар, який завжди йшов назустріч

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 30 листопада 2022

Сучасні апартаменти в самому центрі міста
    • Сімейний люкс

Номер перевищив усі очікування! Усе дуже сучасно, чисто та охайно. Привітний персонал, допомогли з усіма моїми питаннями та задовольнити усі забаганки. Номер був теплий та обладнаних усім необхідним для комфортного проживання. Розташування в самому центрі міста, при цьому сама вулиця тиха та спокійна. Окремо хочу зазначити милий вид з вікна, обожнюю верхні поверхи. Є де запаркувати машину. Можна і на вулиці, і на платному підземному паркінгу. На вулиці машинок багацько, та ми завжди могли знайти місце. Одним словом - рекомендую.

• Відгук від 27 листопада 2022

• Двомісний номер – В мансарді

Дуже гарні і комфортні апартаменти. За нашим проханням заселили раніше. В номері дуже чисто,охайно і все настільки зі смаком підібрано. Гаряча вода,опалення,світло було постійно. Окрема подяка дуже привітній, завжди усміхненій та милій покоївці. Ми з дружиною гарно відпочили на всі 100 відсотків. Дякуємо!

• Відгук від 21 листопада 2022

Можу рекомендувати ці гарні апартаменти
    • Двомісний номер

Гарне розміщення, центр міста, в квартирі було досить тепло, чисто, є все необхідне і кухня з посудом і рушники і фен. Навіть деякі спеції, цукор та сіль були. Взагалі гарний інтер’єр, сучасний і затишний

• Відгук від 16 листопада 2022

• Двомісний номер – В мансарді

Рекомендую ! Все чотко , привітний власник , розположення те що треба , все чисто та затишно ))

• Відгук від 14 листопада 2022

• Сімейний люкс

Компактно, чисто, господар привітний і завжди на зв'язку. Зручне місце розташування - пекарня, супермаркет поруч, до центру 10-15 хв пішки.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 6 листопада 2022

• Двомісний номер – В мансарді

Все ідеально, в самому центрі міста! В апартаментах є все необхідне, дуже затишно, чисто та якісно!

• Відгук від 25 жовтня 2022

вже не вперше зупиняюсь в них на тривалий час і буду бронювати в наступні рази. Дякую господарю помешкання за гостинніст

немає

абсолютно усе!!! все дуже зручно! обожнюю ці апартаменти і їх власників, які постійно створюють комфорт!

Дата проживання: Жовтень 2022