3. Тернопільська область: відгуки про готелі
  4. Тернопіль: відгуки про готелі
Україна Тернопіль Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• VATRA HOTEL Оцінка за відгуками: 9,5

“Все добре. Такий аскетичний номер, нічого зайвого) Привітний персонал. Дуже потішила чистота. Зручно, що є сніданок.“

• “Чистота, наявність всього необхідного, комфортне заселення і виїзд“

• Затишні апартаменти подобово,центр Оцінка за відгуками: 8,7

“Прекрасна затишна квартира з усім необхідним, включаючи пральну машину та сушилку. Відстань від найкрасивішої вулички міста - 5 хв.“

• Апартаменти в центрі Тернополя Оцінка за відгуками: 9,8

“Загалом все сподобалось 🙂“

• Готель Галичина Оцінка за відгуками: 9

“Спочатку, побачивши фасад готелю, ми не чекали нічого особливого, та в середині готель нас приємно здивував! Дуже затишно, надзвичайно приємний персонал, номер просто чудовий і чистий! Все зручно, неймовірний вигляд з балкону♥️ Особливо здивував смачнючий сніданок. Пішли ситі і задоволені.“

• “✅Квартира після ремонту, все замінено, нові меблі та техніка. Вау ефекту додають високі стелі😊 ✅Також сподобалося те, що комфортне ліжко, є весь посуд для приготування їжі, самостійне поселення. ✅А ще зручне розташування, приємний у спілкуванні господар, який завжди на звʼязку. P.S. Щиро дякуємо за комплімент🍷🍬 👍Рекомендую всім тільки позитивні враження, подорожую багато, але такий рівень сервісу і враження від квартири зустрічаю дуже рідко Однозначно TOP 🔝у Тернополі 👌“

• Stella Оцінка за відгуками: 9,2

“Далеко не в перше зупинявся, до готелю питань немає, лиш на парковці машину зацепили(“

• Hotel Aquapark Alligator Оцінка за відгуками: 8,6

“Смачна, недорога кухня. Привітний персонал. Гарні номери.“

• Центр (7). Поруч Озеро та Парк Оцінка за відгуками: 8,4

“Сподобалось і не сподобалось водночас розташування: близько до залізниці, отже швидко можна дістатись вокзалу, але й гамірно від потягів. Квартира простора, світла. Сантехніка чиста, чисто загалом. Є гардеробна, зручно складати речі. Чайник, мікрохвильовка, пральна машина, холодильник, котел робочі. Прасувальну дошку з праскою принесла покоївка на прохання. Поряд крамнички, можна купити фруктів. Є де поїсти, прогулятися приватним сектором, неподалік Нова пошта, драмтеатр, центральний майдан.“

• Apartment Ternopil Оцінка за відгуками: 8

“Розташування апартаментів .“