3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі
Україна Івано-Франківськ Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Mon Ami Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Чистенько.“

• Бистриця Люкс Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже атмосферний і комфортний готель. Чистота ідеальна. Кришталево-білі рушники і білизна. Приємний персонал. Особливо сподобалось озеленення території. Лише позитивні рекомендації. Дякую🩷“

• Ehostel360 Оцінка за відгуками: 9,6

“Місце розташування, безкоштовна автостоянка, чистий номер“

• Belvederska apartment 3 Оцінка за відгуками: 7,9

“На жаль, плюсів виявилось не так багато. Зупинилися на цьому варіанті, бо сподобався панорамний балкончик з видом на місто. Це дійсно +, приємно посидіти за столиком, дивлячись на неймовірний захід сонця. Вид гарний. Також серед позитивних моментів - вдале розташування. Поряд супермаркет, кілька кафе та центр із безліччю закладів, у пішій доступності вокзал. Є мікрохвильовка, основний посуд, одноразові капці, шампунь/мило.“

• Luxury.ap Оцінка за відгуками: 9,2

“В цих апартах я вже колись зупинялась, тому вибір був свідомим. Оскільки цього разу ми були вдвох з донькою і добирались потягом, це помешкання за розташуванням було ідеальним, бо це прям поряд з вокзалом. Разом з тим місце тихе, бо вікна виходять на невеличкі вулички, і звідси всього 15 хвилин неспішним кроком до центру. В номері є всі базові зручності, крім того нас заселили дистанційно з 8 ранку без додаткової оплати, за що господарю окрема подяка🧡“

• Apartments On Zaliznychna 49 Оцінка за відгуками: 8,6

“Через дорогу залізничний вокзал та автостанція. На 1 поверсі аптека, магазин. До центру пішки 15 хвилин. Ліфт працює.“

• Home in Center with jacuzzi Оцінка за відгуками: 9,1

“Втретє зупиняємося в цієї оселі і в третє відчуваємо домашню атмосферу!) Класно! Дякуємо господарям!)“

• Central Exclusive Ap4you.if Оцінка за відгуками: 9,3

“Сподобалось місцезнаходження. Легке заселення! Чі то в приміщенні.“

• — Затишні Apartments — Оцінка за відгуками: 8,3

“зручне розташування, на жаль це все“

• Lama Hostel Оцінка за відгуками: 9,7

“Привітний персонал, тихе та спокійне місце. Без нав'язання додаткових послуг. Дуже сподобалось, рекоменду“