2. Турция отзиви за хотели

8.8

• Безплатен WiFi

8.5

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 16

• Оценено на: 26 декември 2023 г.

Релаксиращо място в една от най-хубавите държави, която някога сме посещавали. Определено бихме се върнали пак през лято
    • Изпратено от мобилен телефон

Обстановката в хотела е изключително приятна. Всяко помещение е изпипано до последният детайл.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 13 септември 2022 г.

Чудесно

Всичко беше перфектно

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 13 септември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко е на високо ниво. Храната беше вкусна и разнообразна. Стаята чиста и климатизирана. Страхотно място за една истинска почивка.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 11 септември 2022 г.

Обслужването и хората са идеални!!!
    • Престой от 8 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Паркингът е малък, но хората намираха място на всички коли!

Хубава сграда, на перфектно място.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 7 септември 2022 г.

Незабравимо приятно изживяване за отдих и релакс
    • Стандартна тройна стая

няма такова нещо

отношението на персонала, плажа, храната

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 25 август 2022 г.

Всичко беше страхотно.

Хотелът беше много чист и имаше всичко необходимо за престоя ни. Персоналът беше много любезен и съдействаше за всичко. Плажът беше на минута разстояние и басейните бяха супер,а храната разнообразна и вкусна. Всяка вечер имаше детска дискотека за децата и много се забавляваха. Другото лято с удоволствие ще отидем пак.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 12 май 2022 г.

8.0
    Много добър
    • Пътуване по работа
    • Единична стая
    • Престой от 2 нощувки

Староват

Местоположение

Престой през май 2022 г.

• Оценено на: 3 януари 2022 г.

• Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Чудесно обслужване и приветлив персонал. Спа центъра е малък,но масажите бяха уникални.Хареса ми,че хотела е близо до плажа, а музея и стария град са на няколко километра от него.Изкарахме чудесна новогодишна нощ.С удоволствие бих се върнала за летния сезон

Престой през януари 2022 г.

• Оценено на: 20 октомври 2021 г.

Превъзходен
    • Изпратено от мобилен телефон

Престоят ни в хотел Sealife беше чудесен и вярвам, че не само получихме най-доброто съотношение цена/качество, а изобщо получихме най-доброто обслужване. Признавам си, имахме известни опасения във връзка с някои скорошни негативни оценки, но на място заключихме, че при значителния поток туристи е невъзможно да липсват изцяло негативни единични преживявания на 100% от хората. Единственият проблем, който имахме по време на 7-дневния престой, беше че първоначално ни настаниха в шумна стая, но след молба до рецепцията, проблемът беше разрешен бързо и по най-добрия възможен начин. Храната беше вкусна, разнообразна и налична през цялото време. Прилежащата плажна ивица се намира далеч от вливаща се в морето река, за разлика от друг 5-звезден хотел от световно-известна верига. Плажът е достъпен през тунелче, което е страхотно удобство. Не сме от хората, които обичат да повтарят курортите в чужбина, но ако идваме отново в Анталия, вероятно ще изберем този хотел. Забележка, която не се отнася до хотела е, че цените на атракции (и не само) за туристи са надути от два до три пъти, което не ми направи добро впечатление. За потвърждение проверете Olympos Teleferik Bileti - за чужденци цената е тройна спрямо тази за местни и в резултат е 50% по-висока от лифта при Table Mountain в Кейп Таун, ЮАР, където цената е еднаква за всички! Никой обаче не ви задължава да ходите там. Има и безплатни атракции наоколо (напр. старият град, водопадите, крайбрежните паркове и пр.), а Егейско море е страхотно както обикновено!

Престой през септември 2021 г.

• Оценено на: 14 юни 2021 г.

Страхотен хотел
    • Престой от 9 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Цялостното представяне беше на топ ниво, почистване всеки ден, храна перфектна и разнообразна, забавления и отношение от персонала. Горещо препоръчвам !!

Престой през юни 2021 г.

• Оценено на: 6 февруари 2023 г.

6.0
    Задоволително.
    • Фамилна стая
    • Изпратено от мобилен телефон

Изключително незадоволителна кореспонденция по имейл и телефон! Беше ни анулирана резервацията 5 часа преди пристигането ни в хотела и се наложи да правя нова резервация буквално на пътя! Пътувахме с личен автомобил. Съответно нямах връзка по телефона и по имейла, нито с хотела, нито с Букинг линия за спешни случаи! Неадекватни имейли и съобщения, вероятно заради бавна или липсваща синхронизация! Няколкото високопосещаеми атракции са със прекалено високи цени за билети! Имах нужда от повече снимки за всеки вид стаи в хотела, за да направя по-добър избор при резервация!

Разнообразна храна, пригодена към Руска кухня в по-голямата част, спрямо основните посетители на хотела съответно. Но няма как да останете незаситени при 5 хранения-закуска, обяд, следобедна закуска, вечеря, късна закуска. Интересни занимания за деца и възрастни в хотела, след вечеря- детска дискотека и състезания, пиано бар, данс вечер.... Изключително професионално обслужване от масажистите с допълнително заплащане. Топли вътрешни басейни+ детски отделен; фитнес зала с пътеки за бягане и уреди...свободно ползване. Билярд и игрална зала с допълнително заплащане. Шопинг център в хотела. Доктор. Разнообразни напитки от бара за деца и възрастни... Много добро съдействие от поддръжката , при възникнали проблеми. Налично почистване на стаята през целия ден! Шумоизолирани стаи. Паркинга е малък, но без проблем при влизане и излизане, поради съдействието на охраната .

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 18 юли 2022 г.

Престоя ни беше страхотен
    • Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Не ми хареса , че климатика ни течеше почти през цялото време . Идваха техници и го поправяха но после пак започваше да тече . И терасите са много малки но въпреки това много ни хареса .

Хотела беше чудесен с чудесна локация . Персоналът работеше много и се опитваше да ни угоди през целия престой . Много чист хотел.Храната беше страхотна и изобилна . Доволна съм и пак ще отидем . Препоръчвам.

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 6 август 2022 г.

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 2 март 2022 г.

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през февруари 2022 г.

• Оценено на: 26 септември 2021 г.

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през септември 2021 г.

Показване 1 - 16

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: