Mine peamise sisu juurde

7,3

• Tasuta WiFi

6,5

100% kontrollitud arvustused

Ehtsad külastajad. Ehtsad peatumised. Ehtsad arvamused.

Rohkem teavet– avab dialoogikasti
Kirjuta arvustus

nähtaval 1 – 2

• Arvustus esitatud: 9. oktoober 2023

1,0
    Kole kogemus ja suured valed ja suur pettus
    • Puhkusereis
    • Üksikreisija
    • Standard Room - Annex Building
    • Peatumine 7 ööks
    • Esitatud mobiilist

Ei meeldinud, et koos hotelliadministraatoriga oli kindel jutt, et 25.09.23 saan mereäärse toa, se oli 100% lubatud ja kokkulepitud ka kõik kuupäevad. Siis pandi aga üle tee õudukasse, kus ei suutnud päevagi veeta. Ja tuba mida 1kuu ette lubati ja kokkulepidi, oles nad daanud alles mõne päeva pärars ja oleks vee 400-600€ selle 4öö eest reraldi maksma, ning poleks ka teiste päevade eest makstud raha tagasi saanud. Se oli suur pettus mulle, ei oleks iial lennanud, sest hotell valetab ja ei pea oma sõna. Soovin kompensatiooni, kogu rikutud puhkuse eet.

En vie beach hotell oli admiristaatoriga juba kuu enne räägitud, et saan 100% toa, kus enne elasin mere ääres mere vaatega. Vastasel juhul poleks absaluutselt lendu ette võtnud. Sai sel teemal räägitud isegi 4× ja kindlalt lubati mereäärne tuba. Kuid kohale jõudes, räägiti teist juttu, et polegi vaba tuba, kuigi neil oli teada täpne kuupäev, millal tagasi tulen ja lubatud toa saan kuid pandi teiselpool teed, katkisse ilma kohvim, katkise rõduga, ilma seifita toas.ilma mingi vaadet merele, ega ka linnale. Väga paha esimene korrus, kus vaatepilt õudne ja igaüks saab rõdult sisse ronida. Se oli kohutav shokk. Suur pettumus, kui võtsin lennu ainult mereäärsele toale ja vastasel juhul poleks üldse oma raha ja aega soovinud kunagi iial raisata. Anti mingi võimalus mõne päeva pärast 450€ eest vahetada ja saada teine tuba, kui kuhu siis oleks jäänud juba 2-le inimesele kinnimaktstud tuba ja selle eest, kust oleks saanud selle eest raha tagasi. Pole võimalik bookingule helistada. Väga.väga pettunud. Minu puhkus minu hotelliraha 414€minu transiidimaksud 140€.minu lennuraha 530€. Kõik väjlapetetud vale infoga. Olen meeletult pettunud ja soovin kompensiastiooni, oma kogu aga ja kõike eest, mida pidin maksma, kuna valetati ja puhkus oli suur katastroov ja raha maha viskamine. Soovin vastust. Ja mingit kompensiatsiooni. Suur pettus. Ootan vastust.

Peatumiskuupäev: oktoober 2023

nähtaval 1 – 2

Viime hinnad vastavusse
Viime hinnad vastavusse
Madalad hinnad • Ei mingit broneeringutasu • Leidsid odavamalt? Maksame vahe tagasi!