2. Turecko hodnocení hotelů
  3. Marmara Region hodnocení hotelů
  4. Istanbul hodnocení hotelů
Turecko Istanbul Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• The Constantine Hotel Průměrné hodnocení: 7,7

„lokalita - perfektní místo, přímo u zastávky tramvaje (takže ji slyšíte, ale okna dobře těsní), hodně památek blízko, park Gülhane naproti, příjemný a ochotný personál, vždy nám pomohl, poradil, objednal taxi.... pokoj menší, ale na přespání na tři noci dostačující, ručníky každý den čisté, doplněná voda na pití v pokoji bylo teplo (březen)“

• Bellezza Hotel Průměrné hodnocení: 9,4

„Vybavení hotelu je nové...hotel celkově čistý. Pokoje (měli jsme 2 delux) uklizené, čisté a pohodlné (velikost dostačující). Personál přátelský a starostlivý. Snídaně formou švédských stolů - pestrý a velký výběr zelenina/ovoce/sýry/vajíčka/sladké/slané atd. stanice metra poblíž, stanice tramvaje cca 7 min pěšky dalších 10 minut k hlavním památkám. V okolních ulicích možnost místního občerstvení kam chodí i místní obyvatelé za velice příznivé ceny. Čtvrť sice není moderní, ale je zde bezpečno a neměli jsme problém, ani když jsme se na hotel vraceli večer za tmy. Kdyby jsme někdy ještě jeli do Istanbulu, určitě bychom se v tomto hotelu opět ubytovali - doporučuji.“

• Ramada By Wyndham Istanbul Pera Taksim Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování přímo v centru dochazková vzdálenost , nic nebylo problém vše personal vyřešil co jsme potřebovali“

• Kybele Hotel Průměrné hodnocení: 8,6

„Pohádková atmosféra“

• sultanahmet musıc house Průměrné hodnocení: 9,1

„Pohodlná postel“

• Cheers Porthouse Průměrné hodnocení: 7,3

„Skvělá lokalita pro objevování města pěšky“

• Amiral Palace Hotel Boutique Class Průměrné hodnocení: 9

„Skvělý hotel. Snídani obyčejná. Bazén a SPA jsou krásné. Postele je pohodlná.“

• Cevvo Hotel Průměrné hodnocení: 7,6

„Na přespání OK“

• Garden House Hotel - Special Class Průměrné hodnocení: 9,2

„Ubytování bylo v dostupnosti všech památek a kvalitní snídaně.“