2. Thaiföld hotelértékelések

8,6

• Ingyenes WiFi

9,5

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 3

• 2024. április 23. az értékelés napja

9,0
    Jól éreztem magam, köszönöm.
    • Szabadidős út
    • Egyedül utazó
    • Prémium szoba
    • 5 éjszakára szállt meg

A reggeli nem svédasztalos, így első nap összevoltam zavarodva. Étlapról lehet választani, nagyon kevés választási lehetőséggel és nem európai étrend szerint. A hotel közvetlen környéke nem fest jó képet a jelenleg tartó építkezések és a központi helyek távolsága miatt, Khao San Road kellemes 10-15 perc sétára, kínai negyed 20 perc sétára a hoteltől. A hangszigetelés nem a legjobb, arra keltem sokszor, hogy a folyosón hangokat hallottam, és hogy a szomszéd szobát takarítják, ez nem róható fel igazi hátrányként, mert én elég későn kelő vagyok és ez nem korán reggel történt. A kilátás a szobámból egy kicsit puritán volt.

Tökéletes felszereltség, minden volt a szobámban amire szükségem volt, a takarító személyzet tökéletes végezte a dolgát, minden nap új ágyneműt, türülközőket kaptam, és a minibár felvolt töltve(ami ingyenes volt), a szobában volt még kávéfőzési lehetpség, és ingyenes snackek, úgyhogy le a kalappal. Napfényes, világos szobát kaptam, a klíma az első nap megadta magát, de amint jeleztem a problémát míg kint voltam a városban orvosolták és aznap kis ajándékot is kaptam a kellemetlenség végett. A személyzet hölgy tagjai tündérek voltak, minden kívánságomat lesték, állandóan mosolyogtak és nagyon kedvesek voltak, sajnos ez az Urakról már nem volt elmondható, kicsit ellenszenvesnek tűntek, fogalmam sincs miért.

2024. április a tartózkodás időszaka

• 2024. március 17. az értékelés napja

7,0
    Szép és kényelmes hotel, de semmiképp nem ötcsillagos
    • Szabadidős út
    • Pár
    • Prémium szoba
    • 5 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

A szemetet 3 nap után sem vitték le, pedig a 2. napunkon szóltunk, hogy mi ezt elvárnánk. A medencét mi nem használtuk, mert gyakorlatilag az étkező szájában van, és mi nem éreztük komfortosnak, hogy ott fürdőzzünk, miközben mások tőlünk 1 méterre esznek. A nap se sütött oda, a helyiség pedig klimatizált volt, szóval nem is értettük, hogyan lehetne élvezni itt a medencézést. A reggeli meglepően drága volt, pedig még kedvezményt is adtak volna. Kb. 500 bahtot kellett volna fizetnünk 630 helyett (per fő), miközben összesen 300 bahtból bőségesen meg tudtunk reggelizni a környező helyeken (7elevenben is sok opció van). Ami a legjobban bosszantott minket, az a személyzet angol tudásának hiánya. Többször előfordult, hogy kértünk kávét vagy vizet a szobába, amik végül nem érkeztek meg, vagy kérdeztünk valamit a recepción és nem értették. Ezt egy ötcsillagos hotelben kicsit kellemetlenül éltük meg.

Szép, tágas és tiszta szobák. A hotelnek jó az elhelyezkedése.

2024. március a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 3

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!