2. Slovensko - hodnotenia hotelov

8,4

8,5

• Ohodnotené: 20. mája 2024

• 1 noc

Len klasický problém každého ubytovania... bolo počuť zvuky z chodby...

Prespal som len jednu noc. Ubytovanie splnilo očakávania. Príjemná izba, dobrá posteľ, aj sprcha. Penzión sa nachádzať v tichej oblasti, asi 15 minút chôdze do centra. Raňajky boli chutné a výber sa mi zdal dostatočný. Parkovisko hneď pred budovou.

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 19. mája 2024

8,0
    Veľmi dobrý pomer cena výkon, pokojná lokalita
    • 1 noc

V sprchovacon kúte nebol doplnený sprchovací gé a v sprche bol asi aj nejaký problém, lebo prúd vody bol veľmi slabý.

Ubytovanie je v tichej (trocha zastrčenej) lokalite, poskytuje pekne zariadené izby. Raňajkám nič nechýbalo. Sú formou bufetu takže dá sa vybrať.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 4. apríla 2024

• Izba s 2 oddelenými posteľami

Lokalita super jedlo👍 príjemný personál, príjemné prostredie

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 11. marca 2024

9,0
    Milý personál, vynikajúce večera, dobrá lokalita
    • Skupina
    • Izba s 2 oddelenými posteľami

Veľmi milý personál.... mali sme polpenziu, výborné večere....

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 3. februára 2024

• 1 noc

Ani nič, ubytovanie zodpovedalo tomu, čo sme očakávali.

Príjemný penzión, príjemná obsluha, kúsok od centra, pekný interiér. Kvalita/cena boli primerané.

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 21. januára 2024

8,0
    Veľmi uspokojujúce, vzhľadom na vybavenie (vonku bazén, preliezky) doporučím synovi s malými deťmi.
    • Izba s 2 oddelenými posteľami

Hlučná diskotéka/svadba zo soboty na nedeľu - veľa sme sa nevyspali.

Oceňujem príjemnú p. recepčnú. Pomohla mi so škrabkou na sklo auta - svoju som si nechal doma a prekvapilo ma počasie.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 18. januára 2024

9,0
    Komplexne sme boli veľmi spokojní a určite sa vrátime.
    • Izba s 2 oddelenými posteľami

Wellness - prvý deň z 3 saun išli len 2 a na druhý deň len 1 sauna. Vonkajší vyhrievaný bazén a jakuzza vždy išli na preskačku (podľa dňa). Oba dni sa nám stalo, že neboli v šatni k dispozícii plachty či uteráky a musel som ísť cez hotel si vyžiadať nové a dlho som čakal. Absentuje tam stála prítomnosť nejakého "plavčíka". Ale vyššie uvedené sa dá všetko jednoducho vylepšiť. Izba - časom odporúčam vymeniť koberce a na skrini hore bolo dosť prachu (ale po zavolaní upratovačky všetko bolo hneď upratané).

Personál - neskutočne prívetiví ľudia, absolútna ochota pri akejkoľvek požiadavke. Celkovo personál na mňa pôsobil ako dobre vyvážená rodinka. Ubytovanie - izba veľká, aj balkón bol fajn, Vybavenie izieb bolo komplexné. Stravovanie - naozaj vynikajúca domáca kuchyňa, fakt každé jedlo (dosť rozmanité) bolo uvarené tak ako má chutiť. Takisto ceny v reštaurácii (jedlo aj drinky) boli skvelé. Wellness - od stanovenej doby (14:00 h) - neobmedzený prístup. Parkovanie - naozaj veľký počet miest a absolútna spokojnosť. Služby - boli sme aj počas Silvestra a musíme povedať, že to bola tak výborne zorganizovaná hotelová veselica s úplne všetkým (skvelé jedlá - aj pečené prasiatko doniesli, drinky, hudba, zábava, slávnostné prestieranie) a najmä personál bol úžasný.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 18. decembra 2023

7,0
    Za ponúkanú kvalitu a interier by cena za ubytovanie mala byť minimálne nižšia o 20%

Raňajky

Personál

• Ohodnotené: 8. decembra 2023

Skvelý víkend
    • Dvojlôžková izba Superior

Všetko bolo v úplnom poriadku a podľa našich predstáv

Vynikajúca strava, krásne izby a výborný matrac na posteli, super wellness, milý personál, pobyt sme si perfektne užili a radi sa sem vrátime

• Ohodnotené: 12. novembra 2023

8,0
    Príjemný pobyt, vrátime sa ešte
    • Skupina

Výborná kuchyňa, bohaté raňajky

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 30. októbra 2023

Nemám čo vytknúť

Cítil som sa veľmi dobre

• Ohodnotené: 24. októbra 2023

• Izba s 2 oddelenými posteľami

Raňajky mi chutili, penzión je v príjemnej tichej lokalite.

• Ohodnotené: 23. októbra 2023

• 1 noc

Na môj vkus mäkký madrac ale to záleží na čo sme zvyknutí

Personal bol úžasný, príjemný a veľmi milí. Krásne prostredie už recepcia ma očarila a jedáleň nádherná

• Ohodnotené: 20. októbra 2023

Spokojna
    • 1 noc

Raňajky (maly vyber, personál nedoplnal, rozprávali sa úplne mimo, jeden kavovar nefungoval v druhom nebola kava - ked dosypate tak aspon nie so sacku nechcem vidiet ze kupujete tu najlacnejsiu variantu nejasnej značky, ocenila by som okrem chleba aj rohlik alebo kaiserku ci bagetku, voda na čaj z kanvice nie je najlepšie riešenie 100 stupnova voda preto lepšie z kavovaru) Vlasy boli všade aj v posteli aj v kúpeľni na zemi...

Pekný hotel Čistota Milý personál Parkovisko

• Ohodnotené: 15. októbra 2023

• Skupina priateľov
    • 1 noc

Veľmi príjemný personál, útulné ubytovanie.

• Ohodnotené: 14. októbra 2023

• 1 noc

Veľkosť izby. Bohatý výber na raňajky.

• Ohodnotené: 21. septembra 2023

• Skupina priateľov

Raňajky

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 24. augusta 2023

• Izba s 2 oddelenými posteľami

Personál hotela nezdraví,nepríjemné vystupovanie recepčnej, chyžné nestíhali upratovať izby ,čakali viacerý hostia po 14stej .Nečistota v izbách, nevysaté ,prach cca tyzdenny, okna špinavé, kupelka vodný kamen asi aj ročný,zrkadla umyte len kan sa dociahne, gauč by sa zislo vytepovať, nečistota v jedálni, nečisto na terase. Velmi zlá obsluha. Velmi slabé raňajky, Obité tamiere, piháre. Je mi neprijemne pisat takto o takom peknom penzione..Popracujte na tom a hostia sa budu vracat..

Pekný penzion v tichej časti Pieštan. Pekne zariadený, so súkromným parkoviskom a bazénom. Chutné bedové menu za prijatelné ceny a aj poricia bola velká.Udržiavaná terasa s mini ihriskom pre deti.Bazén čisto, pekne prostredie

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 13. augusta 2023

• 1 noc

Príjemný personál, bazén, strava, parkovisko...boli sme len na jednu noc a veľmi sa nám páčilo.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 24. júna 2023

• 1 noc

Poobede a večer obsluhovala len jedna brigádnička... Zjavne niektoré veci ešte nemala naučené a nevedela ani pomôcť s netečucou vodou po príchode na penzión. Po dusnom a horúcom dni som sa oplachoval asi v 3cm vody, ktorú som stihol nachytať do vane. Vraj mám zavolať majiteľke a vyriešiť si to s ňou... Šetrenie na tejto strane služieb môže však zhoršiť celkový dojem z pobytu.

Exteriér aj interiér penziónu pôsobí vyšším štandardom. Možnosť posedieť si na upravenej terase v prírode, veľké jedálenské priestory a tiché prostredie, kde sa dobre vyspíte... Švédske stoly ponúkajú chutné raňajky. Izby sú klimatizované preto ak pobyty v lete môžu byť príjemné.

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 9. júna 2023

• 1 noc

V kúpeľni je sprcha umiestnená tak, že počas sprchovania je voda všade, po celej podlahe. Zábrana, ktorá tam je teda úplne zbytočne, neplní svoju funkciu.

Našej slečne sa páčilo otváranie dverí kartou 😉

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 6. marca 2024

5,0
    Zodpovedajúce
    • 1 noc

Loakalita a vyhlad nebol pekný, ale to neriešim, našla som chlpy v kúpeľni, muchy a chrobáky v izbe na poličkách v sprche a pri umývadle nebol šampón ani mydlo ani žiadne iné doplnky ako v každom ubytovaní bývajú keďže cestujete bolo by vhodne za tu cenu ich tam dať. Na booking bolo napísané ze si tam bezplatne toaletné potreby. Na koberci boli pozostatky po predošlých ľuďoch. Nádobky na mydlo a sprcha bola dosť znečistená.

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 15. februára 2024

6,0
    Penzion je fajn, dobrý pomer cena - kvalita.
    • 1 noc

Slabý výber kanálov na TV, a obrazovka by mohla byť väčšia. Izby majú tenké steny, veľmi nás rušil človek v susednej izbe, celú noc chrápal a počuli sme ho tak hlasno, akoby spal spolu s nami 😱.

Veľmi príjemný a ochotný personál, ubytovanie je blízko centra, pohodlné postele.

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 27. decembra 2023