2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Trnavský kraj - hodnotenia hotelov
  4. Piešťany - hodnotenia hotelov
  5. Hodnotenia ubytovania GRAND HOTEL SERGIJO RESIDENCE superior Adult only luxury boutique hotel

Hodnotenia ubytovania GRAND HOTEL SERGIJO RESIDENCE superior Adult only luxury boutique hotel 4 hviezdičiek

7 Odborárska, Banka, 921 01 Piešťany, Slovensko

• Ohodnotené: 28. apríla 2024

8,0
    Prekvapujuce
    • Izba s manželskou posteľou

Nedostatocna dostupnost tv vysielania.

Utolny hotel, ústretovosť personalu, kľud.

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 1. novembra 2023

7,0
    Dobré
    • Izba Deluxe s manželskou posteľou a vstupom do wellness centra

WC, kúpeľňa, prepadnuta podlaha na balkóne, nedostatočná čistota vírivky bolo cítiť usadeniny slizu.

Jedáleň

prostredie, ústretový personál

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 11. januára 2023

• 1 noc

Personál super...A kuchár...KLOBUČIK DOLU varil chutne

Termín pobytu bol január 2023

spoločenské miestnosti

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 9. apríla 2022

• Izba Deluxe s manželskou posteľou a vstupom do wellness centra

Prístup recepcie, obsluhy v reštaurácii. Strava raňajky aj večera výborné. Vonkajší odych v rámci ubytovanie.

Termín pobytu bol apríl 2022

• Ohodnotené: 6. mája 2024

Vidiet, ze majitel dava srdce do svojho podnilania

Nic ma nenapada

Velmi prijemne prostredie, majitel a personal. Krasne spolocne priestory, bar, restauracia.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 11. decembra 2023

• Izba s manželskou posteľou

Trochu chladnejšie na izbe..

Vynikajúci personál. Perfektná kuchyňa. Wellness a masáže top. Majitelia úžasný..

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 17. septembra 2023

Skutočne výnimočné
    • Suita s prístupom do wellness centra
    • 1 noc

Všetko bolo vinikajuce, mali sme romantickú večeru, welnes, masáž,... Všetko predčilo naše očakávanie a určite sa sem vrátime.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 3. júla 2023

• Jednotlivec
    • 1 noc

Namiesto klímy vrtuĺa pod plafónom, balkón sm myslel že spadne somnou, strašne ma niečo štípalo celú noc, ale ani za boha neviem čo a komár to nebol toho by som zbadal keďže som koli tomu štípaniu každú chvíľu zapinal svetlo. Mraznička len chladila.zmrzlinu si tam nedávajte. A raňajky klinček do rakvy. nepamatám že by som mal horšie niekde. Nezvyknem písať neg.recenzie ale tu by som už isto neprišiel.

Okolie pred hotelom fontána . Páčilo sa mi tam ticho a že tam neboli žiadne deti. Aj korytnačky a ryby sa mi páčili. 😄

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 25. mája 2023

• Izba Deluxe s manželskou posteľou a vstupom do wellness centra

Velmi dobre Skvely a ustretovy pristup personalu, vyborne ranajky a welness

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 16. októbra 2022

• Izba Deluxe s manželskou posteľou a vstupom do wellness centra

slaby vyber vin, ziadne slovenske

Termín pobytu bol október 2022

• Ohodnotené: 8. augusta 2022

5,0
    Zodpovedajúce
    • Izba s manželskou posteľou

Izba-umývadlo staršie, záchod pretekal, paplony ťažké. Bol tam bar kde sme si mohli nápoje pripísať na izbu (náp. lístok neponúkli). Posledný deň zúčtovanie bar+ miestny poplatok čo je ok. Biliard by mohol byť v cene. Bazén chýbal. V reštaurácii bola fajčiarska a nefajčiarska časť na čo sme boli upozornený ,no označené to nebolo.

Raňajky a večera super. Možnosť výberu z viac jedál. Polievka, hlavné jedlo aj dezert .Jedlo sa stále dopľňalo .Parkovisko bezplatné. Krásna príroda, tiché prostredie.

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 19. júna 2022

1,0
    TOTALNE SKLAMANIE A ROZCAROVANIE
    • Izba s manželskou posteľou

s poukazom na kategorizaciu ubytovacich zariadeni 4* hotela chybalo: recepcia nepretrzita sluzba trezor na izbe minibar ( s bizarným odôvodnením že chladnička je hlučná a hotel tým šetrí produkciu Co2 do ovzdušia…) prostriedky na cistenie obuvy osvetlenie nad umyvadlom vatove tampony vrecko na bielizen na opratie vrecko na hygienicke vlozky hygienicke papierove vreckovky skladane v skatuli vymena uterakov kazdy den Pokial ide o fakultatívne znaky, ktoré sú ďalším kritériom pre zaradenie ubytovacieho zariadenia do tried 1* - 5* podla vyhl. c. 277/2008 Z. z. pri 4* hoteli by toto ubytovanie malo zodpovedať 210 bodov za jednotlivé služby, pričom tento hotel spĺňa ledva polovicu s prižmúrenym okom … standardne v 4* hoteloch kanvica na pripravu kavy a caju na izbe chybala objednali sme si izbu s balkonom tak ako bola v ponuke definovana na booking dostali sme v skutocnosti izbu s francuzskym oknom teda bez balkonu co je zavadzanim spotrebitela strava podpriemerna bez moznosti dostatocneho vyberu hlavne zeleniny, ovocie nebolo v ponuke ziadne ani na ranajky ani na veceru strava ako vo vyvarovni na ranajky kava k dispozicii len z varnice teda nebol k dispozicii ziaden kavovar alebo presostroj na kvalitnu kavu personal bol mily a ustretovy, bolo vidno, ze sa milym pristupom pokusali vykryt nedostatocny pocet zamestnancov priatelka je sama majitelkou a prevadzkarkou 3 ubytovacich zariadeni teda velmi dobre rozumieme ze doba je tazka ale treba sa pozriet pravde do oci a MINIMALNE jednu hviezdicku strhnut nakolko toto ubytovacie zariadenie nevidelo 4 * ani z dialky a rozhodne kvalita sluzieb nezodpoveda cene… nedavno sme navstivili 4* hotel vo vysokych tatrach stara lesna a ked to mame porovnat tak ako ked presadnete z mercedesu do trabanta ktory vas tiez odvezie za priblizne rovnaku cenu na to iste miesto ale neporovnatelne s inym komfortom a pohodlim tento hotel teda celkovo zaspal dobu vsetko zariadenie a vybavenie je stare a v mnohycu pripadoch skoro nefunkcne...

záhrada a oddychová vonkajšia zóna

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 1. mája 2022

• Služobná cesta
    • 1 noc

Nemám čo napísať...všetko bolo ok

Interiér lobby baru a izieb Milý personál Útulný priestor Výhľad na fontánu

Termín pobytu bol máj 2022

• Ohodnotené: 19. augusta 2021

• Služobná cesta
    • 1 noc

Nikto vám nezodvihne telefon. Nikto vám neodpovie na email. Večera pre takýto hotel podpriemerná. Najlepšie na večeri bolo čapované pivo

• Ohodnotené: 13. augusta 2021

• Izba Deluxe s manželskou posteľou a vstupom do wellness centra

Wellness- treba dbať viac na hygienu jacuzzi či vonku tak aj

Lokalita - úžasný relax, ticho, kľud stvorené na načerpanie energie, v záhrade hotela príjemný relax Strava - bolo z čoho vyberať, takže každý si niečo našiel Ubytovanie - krásne čisté izby Ale hlavne milý personál a veľmi milá pani recepčná

• Ohodnotené: 12. augusta 2021

Top ubitovanie
    • Izba Deluxe s manželskou posteľou a vstupom do wellness centra

Noc ne bolo zle aby si mne ne páčilo všetko bolo ako má byt a odporúčam každému

Všetko nám páčilo čistota obsluha proste všetko bolo ako má byt toppp všetko

• Ohodnotené: 9. augusta 2021

Áno

• Ohodnotené: 23. júla 2021

• 1 noc

Raňajky žiadna obmena stále to isté. Dokonca museli hostia poprosiť, aby doložili jedlo, nakoľko prišli o 9.00 a už skoro nič nemali. Večera tiež nič moc. V pondelok a streda to isté. Žiadne ovocie a stále iba zmrazené a upečené malé pečivo. Vonku jakuzza v ktorej sa vôbec za celý pobyt nevymenila voda. A nehovoriac o tom, že hostia, ktorý sa nasťahovali vedľa nás na izbu si spokojne so svojim kľúčom otvorili aj našu a my s kľúčom sme otvorili ich. Málo personálu na recepcii stále nikoho a keď si chcel zákazník objednať poobede palacinky, tak odpoveď bola, že nemajú tam teraz kuchára. Som sklamaná a aj z tohto dôvodu sme zariadenie opustili skôr.

Nechcem sa negatívne vyjadrovať, ale čo sa týka stravy veľmi slabé. A určite sa už nevrátime, ani ho nebudeme odporúčať.

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 28. júna 2021

• Izba Deluxe s manželskou posteľou a vstupom do wellness centra

Služby super, lokalita veľmi dobrá. Vrelo odporúčam na oddych.

Termín pobytu bol jún 2021

• Ohodnotené: 30. mája 2022

• Izba Deluxe s manželskou posteľou a vstupom do wellness centra

Lokalita asi 30 min pesi od centra, ale pre tych, ktori hladaju ubytovanie pri vode, je to idealne a tiche miesto

Velmi mily a ochotny personal

Termín pobytu bol máj 2022

• Ohodnotené: 9. októbra 2023

Tichý pobyt v krásnom prostredí
    • Izba s manželskou posteľou

Poloha bola výborná, tiché prostredie a milý personál. Odporúčam na oddych párom z mesta. Hotel pre dospelých čiže ticho sa fakt dá užiť..Sauna výborná (súkromný wellnes)

Termín pobytu bol október 2023