2. Slovensko - hodnotenia hotelov

6,7

8,8

• Ohodnotené: 21. februára 2024

Na krátky pobyt - ok
    • Izba Štandard s manželskou posteľou a prístupom do wellness centra – krídlo Alameda

Zápach v kúpeľni

Vonkajší bazén

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 2. februára 2024

• Izba Premium s manželskou posteľou a prístupom do wellness centra

Kaviareň a reštaurácia, kde podávali raňajky prístup zamestnancov katastrofa....bavia sa s hosťami, ako keby tam boli hostia nevítaní, nemôžete si vybrať stôl, ktorý chcete, lebo oni už servírujú na obed...čo mňa to má počas raňajok zaujímať....robí to zlé meno a taktiež prázdny minibar to čo je?

Check- in a check out: milé pani recepčné, úsmev, skoré vybavenie...izba fajn, čistá ...

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 17. decembra 2023

Super relaxačný pobyt
    • 1 noc

Lokalita, dostupnosť aj skužby výborné. Ochota personálu skvelá.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 11. decembra 2023

• Izba Premium s manželskou posteľou a prístupom do wellness centra

uvítací drink radšej zrušte! To čo nám bolo ponúknuté v kaviarni...tak to je na 4- hviezdičkový hotel trapas.

raňajky vyhovovali aj kvalitou aj ponukou.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 19. novembra 2023

9,0
    Pekný hotel uprostred kúpeľného parku.

Všetko bolo OK

Dobre vybavená izba, vynikajúca strava, dobrý výber, wellness centrum a bazény, dobre vybavené fitnesscentrum s pekným výhľadom do parku

• Ohodnotené: 19. novembra 2023

Dobré

Maly bazen, v ktorom bola hlava na hlave. Teplota vody nízka, v bazéne sa nedalo plávať a dlhšie státie v bazéne nebolo velmi príjemné. Veľké sklamanie.

• Ohodnotené: 10. novembra 2023

Xxxx

Xxxx

Vynikajúce

• Ohodnotené: 16. októbra 2023

Veľmi dobré

Cyklisti v parku na chodníkoch pre peších....

Mne sa páčilo ako hotel veľmi pripomína staré časy zájazdov ROH. Super wellness...pohoda, žiadna tlačenica.

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 10. októbra 2023

8,0
    Pridelené ubytovanie (izba) nespĺňala popis a kvalitu uvedenú v rezervácii (cez Booking)
    • Izba Comfort s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými posteľami a prístupom do wellness centra

prideľovanie ubytovania-nutnosť reklamácie-zbytočné nepríjemnosti a stratený čas: pri príchode nám bola napriek rezervovanej kategórii izby "Comfort" v hlavnej budove pridelená tmavá rožná izba bez balkóna rovno za výťahmi s výhľadom na stenu budovy, vybavená pre imobilných klientov (evidentné podľa kúpeľne); okamžitú reklamáciu sme našťastie vybavili vďaka ústretovosti pracovníčky pre kontakt s klientom, ktorá mám našla izbu za zodpovedajúcu cenu v pavilóne Almédia - ubytovanie v hlavnej budove htl. Esplanade zďaleka nezodpovedá štandardu kdekoľvek v Európskych hoteloch rovnakej kategórie a už vôbec nie cene!, lebo úhrada za 4 noci pobytu sa vyrovná týždňovej dovolenke v zahraničí...a to naša rezervácia pobytu nezahŕňala žiadne kúpeľné procedúry, len ubytovanie s PLP!

Pekné prostredie, dobré wellnes a bazén, dostupné kúp. procedúry, chutná strava, ústretový personál

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 23. augusta 2023

• Izba Premium Plus s manželskou posteľou a prístupom do wellness centra

Spôsob usádzania na raňajkách.

Veľmi príjemná lokalita.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 1. augusta 2023

Dobré

V tomto hotely sme boli už 5x a teraz to bolo 1x co sme boli nemilo prekvapeni. Izba bola neuprataná, prachová, veľký mŕtvy hmyz na toalete. Izbu nám ale po sťažnosti hned vymenili a tá druhá už bola v poriadku.

Na raňajky dobrý výber jedál. Pekné okolie hotela. Vyhrievaný bazén.

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 24. júla 2023

• 1 noc

personal stare struktury od ncias socializmu vo wellness casti nie je ani jeden bazenik s piestanskou liecivou vodou

Vynimocne kvalitne zrekonstruovaná obytna ubytovavia cast

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 9. mája 2023

Veľmi dobré
    • Izba Superior s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými posteľami a prístupom do wellness centra – krídlo Alameda

Voda nie je liečivá v relaxačných bazénoch :-(

Páči sa nám v Pieštanoch. Opakovane Vás navštevujeme-Splendid, Esplanade, Termia. Len škoda, že voda v bazénoch nie je liečivá :-(

• Ohodnotené: 28. apríla 2023

• Jednotlivec

Zadala som požiadavku na singl postele, bola prijatá, ale v zariadení sme dostali izbu s manželskou posteľou.

Všetko bolo vynikajúce, ale najviac wellnes s vonkajším bazénom, ochotná a milá pani na recepcii.

• Ohodnotené: 9. apríla 2023

Veľmi dobré

Možno do raňajkového a večerného menu zaradiť viac jedál pre vegetariánov.

Výborný ústretový personál. Dobrá strava.

• Ohodnotené: 25. februára 2023

9,0
    Jediné čo mi vadilo bol personál na recepcií
    • 1 noc

Na recepcii nemožníi personál, dlhé trvanie, otrasná komunikácia akoby som ich obťažovala , že prídem ...

Krásne priestory, čistota...

Termín pobytu bol február 2023

• Ohodnotené: 13. decembra 2022

8,0
    Až na chladnejšiu izbu veľká spokojnosť

chladná izba

personál služby čistota strava vybavenie

Termín pobytu bol december 2022

• Ohodnotené: 1. decembra 2022

• Jednolôžková izba Štandard s prístupom do wellness centra – krídlo Alameda

Búchanie na dvere a následne automatický vstup upratovacieho personálu každé ráno o 8 hod. bez vyzvania.

Výborná lokalita, príjemný personál vo wellness

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 27. októbra 2022

• Služobná cesta
    • 1 noc

Na izbe boli spojovacie dvere s druhou izbou, síce uzamknuté,ale každé slovo z druhej izby bolo počuť,boli tam 2 dámy,konverzovali kľudne aj o 4 ráno.Bolo to veľmi nepríjemné a rušive.Na raňajky bol problém s bezlepkovou a bezlaktozovou stravou., slabá ponúka.

Čistota,vybavenie, výhľad

Termín pobytu bol október 2022

• Ohodnotené: 4. októbra 2022

• Izba Premium s manželskou posteľou a prístupom do wellness centra

Môj paplón by si zaslúžil čistiareň, bolo cítiť že bol prepotený predchádzajúcimi hosťami. Nezakryla to ani čistá obliečka.

Strava chutná, dobrý výber. Veľmi pekná lokalita

• Ohodnotené: 17. septembra 2022

8,0
    Cena ubytovania bola pre mňa príliš vysoká.
    • Jednolôžková izba Superior s prístupom do wellness centra – krídlo Alameda

Na izbe mi chýbal balkón. Zdravotnícky personál pri procedúrach bol niekedy nervózny. Zdroj teplej liečivej vody nebol vždy prístupný v hotelovom komplexe. Z hotelovej sauny som bola sklamaná. Parná sauna nefungovala. Fínska sauna vyzerala ošumelo.

Raňajky mi chutili. Lokalita výborná. Krásny park.

• Ohodnotené: 4. septembra 2022

• Jednolôžková izba Štandard s prístupom do wellness centra – krídlo Alameda

Jednopostelova izba predelena dverami s vedlajsou. Vsetko bolo pocut z vedlajsej izby a bolo to velmi rusive a zneprijemnovalo pobyt.

Bahenny zabal, zrkadlisko a bazen.

• Ohodnotené: 4. septembra 2022

Izba

Prostredie

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 31. augusta 2022

Super

Cena ubytovania v starsej casti hotela, pomer kvalita cena.

Vyborne ranajky 🙂 pohodlne a cistucke postele

Termín pobytu bol august 2022

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: