2. Slovinsko hodnocení hotelů

7,6

8,3

• Hodnocení napsáno: 7. září 2023

• Rodinný pokoj s výhledem na moře a balkonem (2 dospělí a 1 dítě)

Moře hned u hotelů bylo poměrně zaneseno mořskou trávou.

Možnost využívat bazénové komplexy obou hotelů, krásný výhled, pěkné startovací místo na výlet do Piranu.

• Hodnocení napsáno: 13. srpna 2023

• Rodinný pokoj s balkonem (2 dospělí a 2 děti)

Poplatky za parkování, čímž se pobyt prodraží (12€ za den venku, 18€ za den garáž), dále nechápu, proč se ve wellness platí sauna.

Velmi ochotný a milý personál

• Hodnocení napsáno: 5. srpna 2023

Lokalita ok, ale za tu cenu jsem čekali více
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí/s oddělenými postelemi typu Standard s balkonem

Co nás zarazilo parkování 2 km od hotelu, kam jede s vámi auto a vy za nim a potom vás vezme zpět, pronájem ručníků pokud nemáte své do fitka za 12eur + soukromá pláž za den 17eur jen lehátka a slunečník..Bohužel za tu cenu jsme čekali více..

Personál perfektní, blízko pláže a skvělá dostupnost do města a okolí.Snídaně vynikající!!

• Hodnocení napsáno: 31. července 2023

Hotel ,lokalita, wellnes naprosto super strava výtečná ten kdo si stěžuje na stravu tak nevím proč
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky s výhledem na moře a balkónem

Musím trochu podotknou a vypíchnou na WC stálý pach z odpadu asi dlouhodobý problém.

Sice mám hodnotit hotel Neptun,ale po cestě mi přišla zpráva,že nás ubytovali na jiný hotel .Avšak v ve stejné kvalitě a lokalitě Na konec to bylo asi i k lepšímu jelikož jme byli ubytovaní v hotelu RIVIERA v první řadě s krásným výhledem na moře .Takže veliká spokojenost,

• Hodnocení napsáno: 17. července 2023

Spokojenost

😉

😉

• Hodnocení napsáno: 12. července 2023

Jinak vše dostupné na 300 metrech klem hotelu.
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Parkování a to bylo to nejhorší na celém pobytu. Parkování až v Marině cca 2 Km daleko, takže výlety a nějaké dopravy svým vozem zcela špatné ,po každé nutné vyžádat řidiče hotelu, aby nás odvezl a následně dovezl jak pro auto, tak z parkoviště. A to ještě za cenu 12 € za den. Jinde dávají v ceně hotelu jak parkovné, tak i deštníky s lehátky na pláži. V tomto hotel dost pokulhává za Itálií a dalšími hotely v Evropě.

Snídaně perfektní

• Hodnocení napsáno: 22. srpna 2022

• Rodinný pokoj (2 dospělí + 1 dítě) s balkonem

Parkování je naprosto nedostačující. U hotelu je placené parkoviště, ale kdo dřív přijede ten parkuje. Jinak si musíte najít jiné placené parkoviště. Měli jsme smůlu na paní na recepci, která nám stroze oznámila. že kolem hotelu jsou jiná placená parkoviště případně cca 2km je vzdálené parkoviště, které je levnější nic víc. Druhý den, když jsme narazili na jinou paní tak nám vysvětlila, že na to vzdálenější parkoviště mají nasmlouvané auto, které vás tam navede a přiveze zpět na hotel zdarma. Jinak v hotelu jen jeden výtah. Takže například při odjezdu jsme čekali 15 minut, než jsme se do nějakého vešli. A co nás překvapilo, nebyl zde žádný bar.

Měli jsme polopenzi. Snídaně naprosto dostačující. Večeře poměrně bohaté, každý den něco jiného. Jediné co trošku mrzelo, že pití se u večeří platilo extra. Vybavení hotelu jsme moc neprozkoumali, byli jsme na pláži či výletě. Děti ocenili herničku, která byla naprosto v pohodě. Nicméně pro nás hotel v pořádku, až na několik mínusů.

• Hodnocení napsáno: 20. srpna 2022

• Rodinný pokoj (2 dospělí + 1 dítě) s balkonem

Jen to parkování si musí člověk ohlídat.

Jídlo, jeho kvalita i výběr skvělý. Hodně zeleně, čistota všude, bazén vynikající, personál se směje a pomůže.

• Hodnocení napsáno: 16. srpna 2022

Parkování je problém v celé Portoroži. Moc vám v hotelu nepomůžou. Nakonec je nejrychlejší parkovat na ulici za 15€ za 24 hodin. Celkem drahé jsou lehátka na pláži, ale zase máte svoje jisté a klid.

Jídlo velmi dobré. Snídaně i večeře. Pokoj i celý hotel velmi čistý. Domluva s personálem úplně v pohodě. Portorož je hezké místo. Kolem pláží spousta možností občerstvení i nákupů. Pěkná procházka do městečka Piran.

• Hodnocení napsáno: 10. července 2022

Ubytování velmi hezké, pohodlné s krásným výhledem, snídaně pestré a chutné. Večeře nestojí za to

Pohodlí narušovaly dělené postele, což nebylo moc pro pár moc pohodlné. Bohužel nás velmi zklamala večeře. Jídla nebyla chutně upravená, některá bez chuti, salát na předkrmu přesolený. Personál byl velmi pohotový, okamžitě odebíral talíře i příbory, takže když jsme chtěli jen ochutnat a pak se vrátit pro nějaký pokrm, tak už to nešlo.

Snídaně byla velmi dobrá, pestrá a chutná. Velikost pokoje i jeho vybavení skvělé, velká koupelna s vanou, velký balkon s posezením, krásný výhled.

• Hodnocení napsáno: 4. října 2021

Hezký hotel, dobrá lokalita, skvělé bazény, termály. Poblíž je Meduzza beach.
    • Rodinný pokoj (2 dospělí + 1 dítě) s balkonem

Neměli jsme výhled na moře, přestože jsem ho vyžádala v rezervaci. Oblečení neschlo kvůli vlhkosti, takže by bylo dobré mít někde sušák nebo sušárnu. Různé informace od recepčních ohledně posledního dne a vstupu do bazénu, nakonec jsme šli k moři.

Snídaně skvělá, až na kafe. Dobré by bylo mít třeba slovinské bar cafe nebo french press, překapávanou kávu. Aktivity v hotelu byly fajn.

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 9. srpna 2021

Smrad ze vzduchotechniky - odsávání v koupelně. Nakonec jsme to poštelovali a pak už to bylo dobré.

Blízko pláže, čisté pokoje

• Hodnocení napsáno: 16. července 2021

Jediné mínus bylo parkování. Bylo nám nabidnuto od hotelu parkování za 5 euro, ale bohužel bez rezervace, když jsme dorazili bylo plné, museli jsme čekat než se uvolní místo, naštěstí tam jedno bylo, ale když jsme chtěli někam na výlet, tak už šance na zaparkování nebyla a jinde parkovat byl luxus, za 15 - 19 euro na den a jinak v Portoroži nezaparkujete.

Spokojenost se vším, hotel - pokoj výhled na moře, velký pohodlný pokoj, dobré jídlo, měli jsme polopenzi, zvýhodněná lehátka na pláži, jediné co bylo náročnější jsou schody k hotelu, je jich 90!Portorož je krásná luxusní destinace, koupání super, krásná promenáda.

• Hodnocení napsáno: 14. července 2021

Problém s parkováním, malé nebo žádné kapacity

• Hodnocení napsáno: 30. července 2023

• Rodinný pokoj s výhledem na moře a balkonem (2 dospělí a 1 dítě)

Velmi milý a ochotný personál s výbornou jazykovou vybavenostní JN a AJ. Výborné jídlo, skvělé ubytování s výhledem a nadstandartní služby v podobě bázenových komplexů s mořskou vodou a termálního bazénu, naprostá spokojenost i s okolím a službami, velmi krásná dovolená.

• Hodnocení napsáno: 27. června 2023

Dostačující

Hotel je bludiště na 48 pokojů v šesti patrech je jeden čtyřmístný výtah, tři velké hotely mají jednu společnou recepci = na všechno se dloooouho čeká

Hezké prostředí, pláž, velký pokoj, velká koupelna, hezké termální bazény, dobrá snídaně

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 12. září 2022

• Rodinný pokoj (2 dospělí + 1 dítě) s balkonem

Hotel je v šíleném kopci, otřesný přístup do moře, všude samé schody (s kočárkem karastrofa) a nevím od kdy je vybavením hotelu tři bazény, když tam není žádný a musíte zase pod ten kopec.

Velmi vstřícný personál i dobré jídlo.

• Hodnocení napsáno: 5. září 2022

5,0
    Ucházející
    • Rodinný pokoj (2 dospělí + 1 dítě) s balkonem

Skoro všechno zpoplatněné - lehátka, deštníky, župany. Parkoviště - bídné, zpoplatněné i v rámci hotelu. Vysoká cena si myslím, zbytečně. Po 22H00 se bohužel do hotelu nedostanete vlastním vchodem, ale zbytečně se prochází hlavním hotelem. Z pokoje v 5. patře to bylo 700 metrů až k pláži. Pro starší lidi bylo dlouhé schodiště až od hlavní silnice k hotelům výš. Žádný bar na hotelu, kde by člověk mohl večer přijít a posedět. Vše bylo otevřené až na hlavní silnici. Výtah - byl skoro pořád busy, tak jsme chodili dolů pěšky.

Snídaně bohatá, různorodá. Hotel na pěkném místě. Pro kola friendly. Výhled super z pokoje. Restaurace otevřené do večera. Hotel byl víc než čistý, každý den čistý ručníky. Byl příjemný personál. Všude se dalo dostat na kole. Bazén (slaná voda) + fitness doporučuji. Stěny mezi pokoji jsou silné. Takže jsme děti z vedlejších pokojů neslyšeli. Na pokoji jsme měli hezký klid.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2022

3,0
    Neodpovídá 4*hotelu
    • Rodinný pokoj (2 dospělí + 1 dítě) s balkonem

Vybavení hotelu,snídaně a večeře hrozné

Milý personál

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2022

1,0
    4* hotel vypadá jinak - otočili jsme se ve dveřích pokoje a vybrali jinou destinaci

vybavení jako z 80 let

vzdálenost od moře

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2022

Dostačující
    • Rodinný pokoj s balkonem (2 dospělí a 2 děti)

Hotel Neptun jiz potrebuje rekonstrukci, vse je dost zastarale, opotrebovane.

Lokalita vyborna, primo na plazi, vsude se da pesky. Velmi snadne cestovani busem do Pirane ci Lucie, kde jsou dobre parky pro deti. Komplex je propojen s dalsimi budovami kde jsou bazeny apod. Jidlo je dobre, zamestnanci hotelu velice ochotni.

• Hodnocení napsáno: 27. července 2022

Dostačující

Hrozné parkování.Čekal jsem hodinu,než jsem zaparkoval auto.

• Hodnocení napsáno: 27. července 2022

• Rodinný pokoj (2 dospělí + 1 dítě) s balkonem

Parkování,nechápu to zamykání parkoviště řetězou a neustále hledání nekoho na odemčení,to bylo to nejhorší.Jen proto bych se tam nevratil.

Lokalita,jídlo, čistota, personál

• Hodnocení napsáno: 30. července 2021

Skvělé, doporučuji !!!!!!

Vše bylo o.k.

Bylo to super, zopakujeme si tento pobyt