2. Slovinsko hodnocení hotelů

7,4

8,3

• Hodnocení napsáno: 3. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí, balkonem a výhledem na moře.

Nelíbilo se mi místo pro odložení kol, ale personál za mě ukládání vyřešil, takže za mě OK. Pokud bych musela sama kola vyzvedávat a s klíčem poté jezdit zpět na recepci, byla by to zbytečná komplikace.

Péče o klienta je v hotelu perfektní, vybavení a vyžití v hotelu a v lokalitě je na skvělé úrovni.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 18. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, balkonem a výhledem na moře

hotel nemá svoje bezplatné parkování

snídaně i večeře výborné, bazen s mořskou vodou

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2023

Jeden den nesla klimatuzace

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí, balkonem a výhledem do parku

Vlastní parkování nezajištěné hotelem, proto je nutné připočítat další náklady. Parkování buď v krytem parkingu (cenu nevím) nebo na menší parkovací ploše (cca 5 minut chůze od hotelu) - 13 - 15 €/den.

Výběrové snídaně i večeře. Vždy velký výběr - čerstvá zelenina i ovoce, přílohy, ryby, zmrzlina pro děti i zákusky.

• Hodnocení napsáno: 17. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí, balkonem a výhledem na moře.

Dražší parkování ale za to se platí.

Lokalita, blízko centra,bazén,wellnes,kvalitní snídaně a večeře,velký výběr všeho,garáže i když dražší 20Eu za den ale super prostorná restaurace možnost jíst venku,pokoj s výhledem na moře krásný.

• Hodnocení napsáno: 26. července 2023

Klimatizace byla hodně hlučná

Všechno 👍😊

• Hodnocení napsáno: 26. července 2023

Spokojenost, počasí vyšlo , more čisté , občas tráva

Nic mě nenapada

Snídaně výborne, bazény k dispozici , more velmi blízko

• Hodnocení napsáno: 25. července 2023

• Dvoulůžkový pokoj typu Standard s manželskou postelí, balkonem a výhledem do parku

Parkování není v ceně.. na 5* hotel opravdu palec dolů..

Výhled. Nemusíte mít pokoj s výhledem na more, a stejně si to užijete.

• Hodnocení napsáno: 17. července 2023

Úžasný venkovní bazén se slanou vodou

• Hodnocení napsáno: 10. července 2023

• Pobyt s domácím mazlíčkem

snídaně bohaté,velký výběr kvalitních potravin,hodně ovoce,mléčných výrobků atd.

• Hodnocení napsáno: 25. května 2023

Ubytování a hotel i služby bylo úplně v pořádku jen jedna chyba,že nebylo místo v garáži na parking.

nic

čisto,klid a pohoda

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 10. září 2022

• Jednolůžkový pokoj Comfort s balkonem a výhledem do parku

Měl jsem problém, bezplatně zaparkovat u hotelu.

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2022

Pochvala pánovi, který se staral velmi pečlivě o všechno, zejména o automat na kávu.

Čistota WC(ženy) u venkovních bazénů(chybějící mýdlo a toaletní papír v odpoledních hodinách, špinavá podlaha.). Vnitřní bazén WC(ženy nefunkční a zápach.).

Venkovní bazén, výběr jídla.

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 29. července 2022

Na kvantitu hostů nedostatek detskych jídelních židliček. Osobně bychom uvítali něco na suseni mokrého prádla. Dopředu jsme nevěděli o poplatku za parkování 20eur/den

Milý personál, čisté ubytování, dobrá poloha a vybavenost hotelu (bazény, moznost uzamknout kola přímo u hotelu)

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 24. srpna 2021

Byla to krásná ,krátká relaxační dovolená, vše bylo výtečné.

Rozhodně nemám nic proti psíkům, ale do hotelových pokojů nepatří, ničí tam zařízení, ale to už záleží na každém, zda zvolí hotel s možností ubytování psů.

Snídaně i večeře byly pestré, k snídani uzeniny, sýry, pečivo, ovoce k večeři si každý mohl vybrat ryby, maso, bezmasé jídlo, ovoce, zelenina a zákusky. Bázén asi 70 m od hotelu přes silnici, musíte být mnohem dříve 20 min. před otevřením /10.00 hod./nebo již nedostanete slunečník, pláž betonová, vstup do moře pře schody-kameny, nutné boty. V recepci personál velice ochotný, pokojské také ,zaměstnancům v kuchyni též není co vytknout.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 17. srpna 2021

• Apartmá Executive s výhledem na moře a balkonem

Úroveň hotelu 3 až 4 hvězdičkový hotel, neodpovídá 5 hvězdičkovému hotelu. Na pokoji je velký hluk z venkovních klimatizací a větráků. Personál je zahlcený, nestíhá odbavovat nápor klientů. Venkovní bazén je vypuštěný, wellness uzavřené. Poměr cena, kvalita = katastrofa.

Bohatá snídaně, restaurace s výhledem na moře.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 31. července 2021

Hotel má velký potenciál ale nevyužívá ho

Snídaně, na 5 hvězdiček nedostatečné, chyběl výběr čerstvého ovoce i zeleniny, džusy namíchané z prášku byly odstrašující. Absolutně chyběl room service a loby bar nikdo neobsluhoval.

Velký pokoj s balkonem, hotelový bazén u moře jen pár kroků

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 7. července 2021

Zpočátku bylo špatné jídlo na 5 hvězdu úplná ubohost. To odpovídalo 3 hvězdičkovému hotelu.

Zjistili jsme,že nás stál hotel přes 2 tisíce Eur na 8 nocí a hosté ,kteří byli z hotelu Lucije hotel 3 hvězdy mněli stajné ubytování jako mi,stejné jídlo a zaplatili za 7 nocí polopenze 700-800 EUR absolutní nepoměr vůči nám.

Termínem pobytu byl červen 2021

• Hodnocení napsáno: 4. září 2023

3,0
    Špatné

neprijemny personal,necistota na pokoji

• Hodnocení napsáno: 30. srpna 2023

4,0
    Špinavý zatuchlý hotel, kde poměr hotelových hvězd neodpovídá kvalitě služeb. Maximálně 3* hotel

Katastrofální výběr jídel na večeři, spálené lasagne na uhel, špinavé skleničky u snídaně, líný personál, který se i hádal na pracovišti. U vstupu stržené hvězdy na dveřích hotelu od hostů (nedivím se), ani si je neopraví... Za mě nejhorší hotel, který jsme ve Slovinsku měli.

Hezký výhled z terasy na moře - to je asi jediné co bylo hezké.

• Hodnocení napsáno: 17. srpna 2023

1,0
    Velmi špatné

Všechno Všechno byl starý nábytek nic tam nefungovalo spíná sklo na koberci nedoporučuju a životě bych tam už nejel a to jsem projel celej svět Bazén katastrofa hotel nedoporučuji netáhne na 4 hvězdičkový ale tak na jeden!!!!!!

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí, balkonem a výhledem na moře

Krásný hotel s výhledem na moře. Výborné snídaně,hotelový bazén se slanou vodou a restaurací přes ulici a hned vedle moře. Krásné promenády. Nemůžeme nic vytknout. Přečetla jsem různé recenze na hotel a když chcete vždy si něco najdete. Četla jsem i negativní recenze a jsem ràda ,že jsem na ně nedala. Skvělý záchyťý bod pro další výlety po okolí. V Chorvatsku jste za chvilku a vedlejší Piran také stojí za výlet. Za nás super.

• Hodnocení napsáno: 2. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, balkonem a výhledem do parku

Výborné snídaně s perfektním výhledem ... Navštívili jsme již po druhé a těšíme se zas ..

• Hodnocení napsáno: 14. července 2023

Nic.

Snídaně i večeře. Personál super. Vybavení hotelu: bazény,relaxace,welnes,zázemí kolem recepce,lobby bar