2. Slovinsko hodnocení hotelů

8,1

8,5

• Hodnocení napsáno: 19. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí, balkonem a výhledem na moře

Velice nás obtěžoval zápach z kanalizace, který byl velmi intenzivní, dokonce nás to vzbudilo i v noci. Zápach byl nepravidelný, ale velmi obtěžující, myslím, že v pěti hvězdičkovém hotelu by to nemělo být. Jinak postele super, výhled z pokoje super, koupelna super.

Snídaně byla velmi kvalitní, všeho dostatek a velký výběr. Opravdu super

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 20. listopadu 2023

Nádherný relax .
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí, balkonem a výhledem na moře

Vše bylo OK, jen nás trochu zlobila karta k pokoji, ale na recepci nám pomohli .

Byli jsme velmi spokojeni... od checkinu přes ubytování, snídaně i okolí vše bylo bez chyby. Super jako výchozí místo pro výlety Slovinsko, Chorvatsko i Itálie. Určitě se rádi vrátíme .

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 28. září 2023

• Rodinné apartmá Junior s balkonem a výhledem na moře

Nemám co vytknout .

Snídaně vynikající, široký výběr . Úžasná lokalita , hotel vybudovaný na skále přímo na pobřeží , kousek od nádherného městečka Piran a Portoroźe. Tentokrát jsme tu byli asi už po šesté, tak se mám tu líbí.

• Hodnocení napsáno: 27. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, balkónem a výhledem na moře

Ryby vo výbere na večeru boli jednotvárne, pri mori je predpoklad pestrejší jedálenský lístok

• Hodnocení napsáno: 19. září 2023

• Čtyřlůžkový pokoj Deluxe

Poloha, hotel, pláž vše jedním slovem skvělé. Ochotný personál.

• Hodnocení napsáno: 8. září 2023

Naprostá spokojenost
    • Čtyřlůžkový pokoj Deluxe

Snídaně, večeře parádní, velký výběr....

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2023

Kolem hotelu byla cítit kanalizace, na pokoji nefungovala klimatizace

Perfektní lokalita, velmi dobré jídlo

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2023

Boj o lehátka, vítězové byli vždy Maďaři

Stejná bolest jako před třemi sezónami kdy jsme Bernardýn navštívili a rozhodně se mi nelíbí že nemají očíslovány lehátka jako například v Itálii takže ráno byla šílená honička na to kdo nejdřív obsadí lehátka a ti, co přišli trošku později si velice těžko hledali místo, takže toto počítám jako velkou výtku a něco by s tím hotel měl opravdu udělat

Bernardýn jsme navštívili potřetí a byli jsme v celku spokojení jak už jsem zaznamenala personál velice slušný všude čisto vcelku jsme byli spokojeni takže nemám nějakých velkých připomínek

• Hodnocení napsáno: 20. srpna 2023

Jen vstup do moře je obtížný. Jinak vše super.

Líbilo se nám úplně všechno, jen ten vstup do moře je hodně nešťastný. Jde se po schůdkách, které jsou zarostlé mechem, takže to klouže. Bez bot do vody to nejde. Pro děti to tu není vhodné, chybí pro ně alespoň malý bazének, který mohl být součástí moře, nejsou tu pro ně žádné atrakce u moře. Ručníky, slunečníky, lehátka jsou součástí vybavení pro každého hosta. Bar hned na pláži u moře. Vše bylo opravdu na úrovni 5 hvězdiček, vše exkluzivní, personál, jídlo, výhled z balkonu z každého pokoje. Doporučuji alespoň 14 dní před příjezdem si zarezervovat na recepci pokoj v nejvyšším patře, tj max. do 9 patra, protože recepce je v 11 patře a jídelna v 10 patře. Pokoje od 9 patra níže. Byl to nádherný hotel, všem doporučuji. Gastro zážitek a Wellness s výhledem rovněž. Moc všem děkujeme za klidný a vyjímečný pobyt. 👍👍👍👍

• Hodnocení napsáno: 18. srpna 2023

Naprosta spokojenost se službami hotelu. Určitě se vrátíme.

Není co vytknout.

Tiché prostředi, klidná lokalita,soukromá pláž, skvělé jídlo.

• Hodnocení napsáno: 11. srpna 2023

Skvělé
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, přistýlkou, balkonem a výhledem na moře

Holubi znečišťovali balkony,které jsme díky tomu nepoužívali.Na poslední chvíli byl zrušen přístup do vnitřního bazénu a za wellnes-sauny bylo potřeba zvlášť platit.Málo zábavy pro děti.

Lokalita vynikající,pohodlí skvělé ,koupání vynikající ,velká pláž a dostatek lehátek.Krásná procházka po promenádě do sousedního kouzelného městečka Piranu.Snídaně výborné,jen mi tam chyběly dobré paštiky nebo pomazánky.

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2023

Top lokalita, u pláže

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2023

Skvele misto kam se jiste radi budete opakovane chtit vracet

Nic zasadniho.

Vse tak jak ma byt. Profesionalni a pratelsky team celeho hotelu. Tento hotel urcite doporucuji, vc. polopenze. Radi se do Piranu - Portoroze jiz od roku 1983 opakovane vracime. Skvele misto pro soukromi i setkani s prateli.

• Hodnocení napsáno: 27. července 2023

Jen holubi na balkoně a s nimi spojené "znečištění"....

Vše perfekt

• Hodnocení napsáno: 26. července 2023

Není co vytknout

Vše skvělé snídaně i ubytování

• Hodnocení napsáno: 19. července 2023

luxusní dovolená u moře

žádné připomínky

Do tohoto hotelu jsme jeli již po druhé a opět jsme byli velmi spokojeni.Výhled na moře, dostatek nabídky velmi chutného jídla. Možnost večerních procházek po okolí . V hotelu byla také uchovna kol.

• Hodnocení napsáno: 15. července 2023

Komfort, čistota, ochota, výhled, pláž (využívali jsme placenou), poloha.

Nebyl otevřen plážový bar, v druhem venkovním baru měl personál nařízeno míchat lite (šidit) drinky, fitko je ve stále horší stavu a jeho otvírací doba od 10:00 je naprosto nevhodná. Služby na placené pláži by měli být proaktivní.

• Hodnocení napsáno: 11. července 2023

Velmi dobrý hotel, starší s vybavením odpovídajícím době a typicky středomořskou neúdržbou. Promo fotografie a videa jso
    • Čtyřlůžkový pokoj Deluxe

Hotelový pokoj v realitě neodpovídá vyobrazeným fotografiím. Polopenze v 5 hvězdičkovém hotelu nezahrnuje nápoje což při místních hotelových cenách znamená v reálu nemalou sumu navíc. To bylo nepříjemné překvapení.

Skvělá poloha. Perfektní a profesionální personál. Možnost využívat pláž hned u hotelu včetně veškerého plážového servisu. Hotelový bazén se slanou vodou. Vynikající stravování.

• Hodnocení napsáno: 10. července 2023

Problém s holubi a jejich výkaly na balkónech. Asi by to chtělo nějaké systémové řešení, jak se holubů zbavit. Hrozně to kazí jinak skvělý dojem.

Dobré, pestré snídaně. Skvělé místo na koupání i procházky. Na Slovinsko dobře upravený koupací prostor v moři. Milý personál, hotelová nabíječka na elektro-auta. Celková pohoda, jen já mám raději malé rodinné hotýlky.

• Hodnocení napsáno: 10. července 2023

Perfektní lokalita

• Hodnocení napsáno: 9. července 2023

🔝🔝🔝

Hotel je perfektní!Naprosto nám ve všem vyhovuje,navštevujeme ho s rodinou opakovaně a zase se už do něj moc těšíme!!😀

• Hodnocení napsáno: 5. července 2023

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí, balkonem a výhledem na moře

Kupodivu jídlo v jídelně průměrné, káva hnusná, před kávovary neustále fronty, o trochu lepší káva v beach baru

Krásný velký pokoj v 10.patře, velká a pohodlná postel, v pokoji i koupelně věechno funkční a dobře vymyšlené Parkování poblíž hotelu, místa dost

• Hodnocení napsáno: 30. června 2023

Vše bylo perfektní, personál na vysoké úrovni.

Snídaně byla co do kvality a množství naprosto perfektní. Obsluha dokonalá

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 28. června 2023

Management hotelu má určitě co vylepšovat!

TV na pokoji byla už starší a obraz tmavý. Místa na pláži byla často obsazena lidmi, kteří evidentně nepatřili k hostům z hotelu. Toto by si měl hotel lépe hlídat a nedocházelo by k omezovaní vlastních hostů!

Prostředí a poloha hotelu. Čistota a nádherný výhled z pokoje.

Termínem pobytu byl červen 2023