2. Recenzije hotela u državi SRB

• Odnos cene i kvaliteta

• Besplatan WiFi

7,3

100% proverene recenzije

Pravi gosti. Pravi boravci. Prava mišljenja.

Pročitajte više- otvara prozor za dijalog
Napišite recenziju

Prikazano 1 – 25

• Ocenjeno: 30. mart 2024.

• Grupa
    • Boravak od 1 noćenja

Čisto je. Udobni kreveti, Doručak odličan.

Gost je boravio u periodu: mart 2024.

• Ocenjeno: 20. novembar 2023.

• Poslato mobilnim

Sve je bilo uredu Dorucak super

Gost je boravio u periodu: novembar 2023.

• Ocenjeno: 25. mart 2023.

Да се реновираат купатилата

Доручекот беше одличен ,очекував повеќе.слаб притисок на водата во купатилото.собата беше ладна требаше време да се стопли. Креветите удобни.

Gost je boravio u periodu: mart 2023.

• Ocenjeno: 20. februar 2023.

Da dodje kuvarica

Nije bilo dorucka, kuvarica nije dosla :)

Gost je boravio u periodu: januar 2023.

• Ocenjeno: 6. januar 2023.

6,0
    Prijatan
    • Poslato mobilnim

Jedna mala kanta za smeće u kupatilu. Bar jos jedna je trebala da bude u sobi. Ormar uopste nije ociscen, mi smo ga ocistili vlaznim maramicama kako bi stavili stvari u njega. Jedan ofinger samo. Vrata od tus kabine spadaju, pa posle svakog tusiranja mora covek da ih namesta. Od ulaza u hotel pa do soba na spratu, jako cudan miris se oseca u hodnicima, koji i nije bas prijatan.

Gost je boravio u periodu: januar 2023.

• Ocenjeno: 28. oktobar 2022.

Ambijent

Gost je boravio u periodu: oktobar 2022.

• Ocenjeno: 20. jun 2022.

• Boravak od 4 noćenja
    • Poslato mobilnim

Mogao je biti raznovrsniji meni

Cista voda u bazenu i ljubazno osoblje

Gost je boravio u periodu: jun 2022.

• Ocenjeno: 13. maj 2022.

• Poslato mobilnim

Veoma sam nezadovoljan cistocom sobe i kupatila

Dorucak je super...soba prostana

Gost je boravio u periodu: maj 2022.

• Ocenjeno: 9. maj 2022.

• Poslato mobilnim

Lep i udoban smeštaj. Doručak je bio fenomenalan smeštaj čist i pristojan sa velikom terasom. Odnos cene i kvaliteta na visokom nivou. Ukupan utisak 9/10.

Gost je boravio u periodu: maj 2022.

• Ocenjeno: 27. april 2022.

• Poslato mobilnim

Mali izbor za doručak ( omlet ili topli sendvič).Kreveti jako neudobni i zvučna izolacija jako loša, čuje se vibracija telefona iz apartmana pored. Sve u svemu vrijedi novca koji smo uložili (20 eura noć) više od toga ne.

Gost je boravio u periodu: april 2022.

• Ocenjeno: 18. april 2022.

• Boravak od 1 noćenja

Ima mnogo stvari koje mogu biti bolje ali u svakom slucaju nista preterano bitno. Nema ni kafica za kafu, caj ili neko vecernje opustanje u hotelu, kazu da je tako van sezone.

Hotel je izdvojen iz gradske buke, lako pristupacan. Osoblje prijatno i profesionalno. Smestaj nije high clas ali odnos cene i kvaliteta je vise nego zadovoljavajuci. Mi smo prepsavali, doruckovali i krenu dalje. Deca su koristila igraonicu koja je prostrana. Bilo je 'hladno' u igraonici ali su samoinicijativno ukljucili grejanje i vec u 15 min je temp bila pristojna. U sobi je bilo pretoplo. Dorucak solidan, porucis jaja na vise nacina, tost ili sladak sendvic i to je.

Gost je boravio u periodu: april 2022.

• Ocenjeno: 17. april 2022.

• Poslato mobilnim

Zidovi koji su od rigipsa i zbog kojih se i najtisi razgovor iz susednih soba cuje.

Jako je cisto i prijatno, osoblje veoma ljubazno, lokacija mirna, a opet blizu grada, dorucak ukusan, sve preporuke!

Gost je boravio u periodu: april 2022.

• Ocenjeno: 28. februar 2022.

• Poslato mobilnim

U sobi se osećaju cigarete, jako neprijatan miris. Roletna ne može da se spusti do kraja i tuš kabina je jako mala.

Ljubazno osoblje i cena

Gost je boravio u periodu: februar 2022.

• Ocenjeno: 5. februar 2022.

Frizider prazan!

Gost je boravio u periodu: februar 2022.

• Ocenjeno: 5. februar 2022.

• Poslato mobilnim

U kupatilu preko ventilacije se osecale cigarete ali nista strasno naravno, mozda je posledica necega drugog slucajno izazavno, ali nema veze.

Za izdvojeni novac mislim da ne postoji nigde nikakva slicna ponuda plus dorucak na sve to. Zaista sam prezadovoljan! 😊

Gost je boravio u periodu: februar 2022.

• Ocenjeno: 9. novembar 2021.

6,0
    Prijatan
    • Poslato mobilnim

KSoba je bila hladna kad sam došao jedva se ugrejala uz pomoć klime, fena za kosu nije bilo mislim da je potrebno biti, doručak nije u samom objektu već 800-1000m dalje ako nemate auto vrlo nezgodno...

Ljubazno osoblje čisto je

Gost je boravio u periodu: novembar 2021.

• Ocenjeno: 2. jun 2021.

• Poslato mobilnim

Buka. Ispod sobe je sala za izdavanje

Ok

Gost je boravio u periodu: maj 2021.

• Ocenjeno: 19. maj 2024.

Do not!
    • Poslato mobilnim

En. The employee was depressed and unprepared for service because she was busy with her phone. She answered angrily, “No, no, it is not allowed.. it is not possible.” She did not care about the guests at all until she felt that she wanted you not to come again. NL. De medewerkster was depressief en onvoorbereid op de dienst omdat ze bezig was met haar telefoon. Ze antwoordde boos: “Nee, nee, het mag niet.. het kan niet.” Ze gaf helemaal niets om de gasten totdat ze dat voelde ze wilde dat je niet meer zou komen. AR. كانت الموظفة كئيبة وغير مستعدة للخدمه لأنها مشغولة بهاتفها.. تجيب بامتعاظ لا لا غير مسموح.. غير ممكن.. لاتهتم للنزلاء إطلاقا حتى تشعر بانها تريدك ان لا تأتي مرة ثانية.. Запосленица је била депресивна и неспремна за услугу јер је била заузета својим телефоном. Она је љутито одговорила: „Не, не, није могуће.. није уопште марила за госте док то није осетила хтела је да више не долазиш. Zaposlenica je bila depresivna i nespremna za uslugu jer je bila zauzeta svojim telefonom. Ona je ljutito odgovorila: „Ne, ne, nije moguće.. nije uopšte marila za goste dok to nije osetila htela je da više ne dolaziš.

Gost je boravio u periodu: maj 2024.

• Ocenjeno: 27. april 2024.

Tople preporuke
    • Poslato mobilnim

Sve je bilo iznad očekivanja.

Izuzetno osoblje, sjajan doručak, soba čista, sa svim potrebnim sadržajima. Lokacija odlična, besplatan parking ispred objekta, cena normalna. Tople preporuke.

Gost je boravio u periodu: april 2024.

• Ocenjeno: 24. mart 2024.

• Osobe sa prijateljima
    • Poslato mobilnim

Već sam jednom bio. Odnos cijene smještaja, usluge, doručak i lokacija. Odlično

Gost je boravio u periodu: mart 2024.

• Ocenjeno: 11. februar 2024.

Veoma loš
    • Poslato mobilnim

Muzika dreči u 10 sati uveče što je manje-više bitno. Osoba koja radi na recepciji je blago rečeno neprofesionalna i jako neljubazna, na moju konstataciju da brava NE RADI sa unutrašnje strane sobe odgovara sa "probajte opet garantovano radi, a mi nemamo drugih soba" Na recepciji nemaju novca da naplate sobu i vrate kusur. Šetali su me 3-4 puta da proveravam bravu i još me ubedjuju kao da to nije problem spavati u hotelu gde se ne može zaključati soba. Parket u sobi se podigao od vlage, soba ne provetrena, blago rečeno KATASTROFA i za ogromno izbegavanje. Napustili smo sobu isto veče jer nisu hteli zameniti sobu. Soba rezervisana nedelju dana unapred, a dobili smo štalu!

Apsolutno ništa

Gost je boravio u periodu: februar 2024.

• Ocenjeno: 11. februar 2024.

• Poslato mobilnim

Sitnice oko namestaja,stize vreme za renoviranje. Jedna stek dozna je "ispala" iz zida.

Lokacija je blizu auto puta. Sobe korektne. Udobne,ciste i tople. Dorucak je odlican,a uz njega ide i pice. Zaista odlican odnos cene i kvaliteta sve ukupno. Sve pohvale za devojcicu koja radi na recepciji.

Gost je boravio u periodu: februar 2024.

• Ocenjeno: 15. decembar 2023.

• Osobe sa prijateljima
    • Poslato mobilnim

Apartman je izuzetno čist, mirno mesto. Doručak je sasvim korektan, sve pohvale.

Gost je boravio u periodu: decembar 2023.

• Ocenjeno: 6. maj 2023.

1,0
    !!! PREGLASNA MUZIKA KATASTROFA TAKO AKO ZELITE DA SE NASPAVATE TO CE VAM BITI HOROR NOC !!!
    • Boravak od 1 noćenja

REZERVISALI SMO TROKREVETNU SOBU. NARAVNO I NAPISAO SAM DA NAM JE PARKING MESTO NEOPHODNO ZA NAS AUTOMOBIL ALI KADA SMO STIGLI NIJE GA BILO POSTO DEVOJKA NA RECEPCIJI JE REKLA DA TRENUTNO NEMA POSTO IMA U SALI DOSTA GOSTIJU I ONI SU ZAUZELI PARK PLACEVI TAKODJE I U DOLJNIOJ SALI ISTO JE PUNO LJUDI BILO. MUZIKA JE PREGLASNA BILA TAKO DA MI NISMO MOGLI DA SPAVAMO DO UJUTRU 01,50 CASA ALI STVARNO PREGLASNO PREGLASNO. AKO VEC ZAJU DA CE ZA VIKEND DA IMAJU BILO KAKVE PROSLAVE TREVALO JE DA NEIZDAJU SOBE POSTO MI KOJI DODJEMO ZELIMO I DA IMAMO SVOJ MIR DA BIH SE MOGLI NASPAVATI. ******JA OVAJ KENGUR RESORT NIKOME NE BIH PREPORUCIO ZA VIKEND*************

Gost je boravio u periodu: april 2023.

Prikazano 1 – 25

Vraćamo razliku u ceni
Vraćamo razliku u ceni
Niske cene • Bez troškova rezervacije • Našli ste jeftinije? Refundiraćemo vam razliku!