2. Comentarii despre hoteluri în Serbia

• Comentariu trimis pe 26 martie 2024

Totul a fost ok ! Recomand

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 25 martie 2024

Pret corect pentru conditiile oferite. 👍
    • Cameră cvadruplă

Singurul lucru neplacut a fost ca am ajuns foarte greu la el. Centrul vechi este in reparatii, se reamenajeaza stradutele si, desi ne-au trimis indicatii cum sa ajungem, nu ne-a ajutat nici waze, nici google maps. Pe jos se ajunge f usor, dar daca esti cu masina ai ceva batai de cap.

Totul a fost foarte bine, curat, spatios, cald, ( am stat intr-un apartament cu 2 camere) personal foarte amabil, situat exact in Centrul vechi.

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 1 martie 2024

• Cameră twin

Mirosul de canal din baie.

Locatia, meniul la restaurant.

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 30 octombrie 2023

• Cameră twin

Chiar dacă e sfârșit de octombrie, enorm de mulți țânțari. În tot Novi Sad-ul, niciun dispozitiv anti-țânțari.

Totul. Orașul, atmosfera, cafenelele, restaurantele, mâncarea, Cetatea.

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 18 august 2023

Excelent! Recomand!
    • Cameră dublă

Nu a fost nimic neplăcut in acest hotel

Totul a fost peste asteptari

• Comentariu trimis pe 17 iulie 2023

Locație excelenta
    • Cameră triplă

Locația curățenia stilul și personalul

• Comentariu trimis pe 15 iunie 2023

• Călătorie de afaceri
    • Cameră dublă

Si locatia si micul dejun au fost foarte bune.

• Comentariu trimis pe 14 iunie 2023

Frumos

O locatie placuta

• Comentariu trimis pe 15 aprilie 2023

A fost bine
    • Cameră cvadruplă

Locatia a fost foarte buna in centrul vechi

Sejur în aprilie 2023

• Comentariu trimis pe 24 ianuarie 2023

• Cameră twin

Hotelul este situat foarte aproape de centrul vechi al orasului.Ofera conditii de cazare si masa excelente intr-o atmosfera extrem de placuta.Personalul este foarte prietenos.

Sejur în ianuarie 2023

• Comentariu trimis pe 29 decembrie 2022

Locație perfectă

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 22 septembrie 2022

• Cameră dublă

Intrarea în parcarea subterana se face de pe o strada îngustă, cam dificil (pentru mine, cel putin). M-au ajutat cei de la recepție, foarte amabili.

Hotelul este situat în centru, o locație minunata. Paturile sunt confortabile, iar printre articolele de baie găsești și periuța de dinti. Personalul este f. amabil.

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 14 septembrie 2022

Vom reveni la acest hotel
    • Cameră twin

Locația excelentă, personalul deosebit de amabil, mic dejun foarte bun, parcare ... Restaurantul hotelului foarte bun, nici nu îți dorești să mai cauți un loc unde să mănânci bine, mai ales într-o seară ploioasă! Totul a fost peste așteptări!

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 1 septembrie 2022

O locație centrala in Novi Sad
    • Apartament cu 1 dormitor şi balcon

Cafeaua de la micul dejun

Amplasarea in zona centrala, camera (de fapt un apartament)

• Comentariu trimis pe 26 august 2022

Vom reveni!!!
    • Cameră twin

Locația perfectă, aproape de toate punctele de interes turistic. Personalul deosebit de amabil, micul dejun bun, variat (se poate servi in grădina foarte drăguță). Restaurantul deosebit, mâncarea și servirea perfectă. Vom reveni cu mare plăcere. Recomand tuturor celor care vor să viziteze frumosul oraș.

• Comentariu trimis pe 22 august 2022

• Cameră twin

1.Parcarea hotelului este foarte mica, probabil intra maxim 10 masini. Am ajuns tarziu si angajatul de la receptie, in loc sa ne indrume spre o parcare cu plata din apropiere, ne-a spus ca putem parca in parcarea hotelului. Aceasta este la subsol, coborarea este foarte abrupta si stramta. In interior era plin de masini, asa ca mi-a indicat sa las cheia ca sa scoata masina mea daca vrea cineva sa plece. Am refuzat sa fac asta, pentru ca masina mea e una de clasa mare si mi-am dat seama ca e foarte greu de manevrat. Asa ca am scos-o din garaj, cu spatele, dupa multe manevre si foarte foarte greu, masina fiind si automata, patina in panta, existand riscul sa o lovesc de pereti, fiind foarte ingust. Toate aceste probleme puteau fi evitate foarte simplu daca ni se indica parcarea din apropiere. Din pacate nici dupa ce am scos masina, angajatul de la receptie, care a fost tot timpul acolo si a asistat, nu ne-a spus despre parcare. 2.Ca sa ajungi la camera 19 care ne-a fost repartizata trebuie sa ai o harta sau un gps, plus conditie fizica. Strabati un lung sir de holuri, scari, urci, cobori, parca ai fi in catacombe. 3. Dupa ce am eliberat camera, am fost sunat de la receptia hotelului ca nu mi se poate debita cardul. E prima data cand am patit asa ceva. Pentru ca nu plecasem din oras, ne-am intors la hotel si am platit cu cash. Asta nu cred ca e neaparat vina hotelului, insa daca nu mai eram in oras, treaba putea sa fie iar complicata, ca si cu parcarea. PS. Parcarea de langa hotel poate fi platita de pe telefon, cu sms. Pe mine m-a ajutat un tanar care era in zona si mi-a platit de pe telefonul lui. Nu a acceptat sa ii dau bani cash, asa cum era normal. Nota 10 pentru oamenii din Serbia. Si orasul e foarte frumos!

Foarte aproape de centru, hotelul curat, micul dejun foarte ok.

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 15 august 2022

• Cameră dublă

Mic dejunul a fost putin diversificat iar alimentarea cu produsele care se terminau s-a facut cu intarziere

Hotelul este amplasat in centrul vechi, foarte aproape de zona pietonala si de interes turistic si comercial. Garajul subteran prezinta un mare avantaj in conditiile in care este dificil de parcat in zona respectiva. Restaurantul hotelului are un meniu bogat, preturi modice, serviciu bun si chiar muzica live

• Comentariu trimis pe 7 august 2022

• Cameră cvadruplă

Faptul ca nu am primit camera pe care am rezervat-o( am rezervat o camera cu balcon si vedere obiective turistice si am primit una fara balcon)

Locatia

• Comentariu trimis pe 2 iulie 2022

Over-rated
    • Cameră dublă

Este over rated hotelul, după părerea mea. Am fost un grup de 3 familii, 2 camere (apartamente) erau renovate, al nostru nu, desi cand am rezervat am selectat alta camera. Intr-una din seri a plouat, iar saltelele de pe terasa au ramas imbibate cu apă. Nu le-au pus la uscat, ci si-au asteptat clientii a doua zi cu ele pline de apa. Am cerut sa ne dea o masa mare sa incapem toți, nu au vrut. In camere nu era foarte cald.

Locatia centrala. Curat, dar nu wow. Micul dejun ok, dar dacă nu ajungeai la prima oră nu mai gaseai multe din preparate si nu erau inlocuite.

Sejur în aprilie 2022

• Comentariu trimis pe 30 iunie 2022

• Cameră triplă

Orașul, arhitectura, oamenii, hotelul, mâncarea.

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 4 aprilie 2022

O surpriza placuta in Novi Sad, caliate de 4*!!!
    • Cameră twin

Iesirea cu masina din parcarea hotelului este cam dificila dar pana la urma ne-am descurcat, cu ajutorul baiatului de la receptie care ne-a condus si ne-a ghidat

Un hotel excelent situat in inima minunatului oras Novi Sad, situat in imediata apropiere a zonei pietonale din centrul vechi! Camere curate si spatioase, personal amabil, liniste, magazine, baruri si restaurante in apropiere, parcare subterana, mic dejun excelent! Restaurantul hotelului este unul dintre cele mai bune din Novi Sad, am servit cina acolo si am fost foarte multumiti, muzica live! Cu siguranta vom reveni la acest hotel!!!

Sejur în aprilie 2022

• Comentariu trimis pe 4 decembrie 2021

plăcut
    • Călătorie de afaceri
    • Cameră twin

Propietatea se află foarte aproapte de zona pietonală din NoviSad, într-un cartier vechi, liniștit și foarte frumos. Personalul hotelului este foarte amabil. La parter se află un restaurant care oferă feluri de mâncare locale absolut excelente. Prețurile sunt foarte rezonabile,

Sejur în decembrie 2021

• Comentariu trimis pe 20 septembrie 2021

Minunat

Totul

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 26 august 2021

foarte reusit
    • Cameră dublă

nu am nimic care sa ma indispuna sau ca nu mi-a placut.

Mi-a placut personalul de la receptie deoebit de amabil si serviabil la care nu pot decit sa-i multumesc dl. Marko un angajat model. Curatenia este la ea acasa si servirea la restaurant ff buna.

Sejur în august 2021

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: