2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije smeštajnih objekata na destinaciji Beograd
Srbija Beograd Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• RIVIJERA GREEN Ocena gostiju: 9,2

„Jako je čisto i uredno. Miran kraj i dobra lokacija. Apartman je veliki i dobro opremljen. Kada je ogroman plus. Pohvale za domaćina vrlo je ljubazan i profesionalan.”

• Apartment Urban Ocena gostiju: 7,5

„Cena boravka u navedenom apartmanu mislim da je samo zbog lokacije. Lokacija je extra. Standard apartmana ne odgovara ceni. Toalet i elektroinstalacija (pogotovo u spavacoj sobi) trebalo bi da se promene. Apartman poseduje parking mesto, ali da se naplacuje 20€ za gosta apartmana po danu smatram da je visoka.”

• „Sve je bilo odlicno. Stan je prelep, higijena na najvisem nivou. Apartman je svetao i ima prelepu terasu. Domacin je bio gostoprimljiv. Sve preporuke.”

• Dolce Casa Ocena gostiju: 9,8

„Sveukupni utisak je odlican, ocikivanja su ispunjena u potpunosti. Domacin ljubazan jako i predusetljiv, smestaj izuzetno cist i uredan. Svaka preporuka.”

• Belgrade CITY CENTER Apartments Ocena gostiju: 8,8

„Lokacija apartmana je super, 15ak min hoda do Knez Mihailove. Apartman je uredan, prostran (dvosoban apartman) i poseduje sve neophodno za kraci ili duzi boravak.”

• Belville Luxury Apartment Ocena gostiju: 9,7

„Apartman mi se veoma dopao. Čist,udoban,dovoljno prostran sa svim potrebnim sadržajima. Nalazi se na odličnoj ,pristupačnoj lokaciji i ima svoje parking mesto u garaži. Veima sam zadovoljna. Fotografije su verodostojne.”

• RIVIJERA LAKES Ocena gostiju: 9

„Odlicana lokacija ublizini ade”

• Magellan Apartments Ocena gostiju: 9,5

„Izuzetni apartmani, na veoma tihom i mirnom mestu. Kreveti udobni, poseduje sve što je neophodno za boravak. Parking je na ulici, ali ispod drveta tako da auto može biti svo vreme u hladovini. Autobuska stanica je u blizini, za 20 minuta ste u centru grada, tako da nije neophodno korišćenje automobila u tom pravcu. Komunikacija sa vlasnikom korektna i precizna, nema nikakvih problema za preuzimanje i ostavljanje ključeva. Smeštajna jedinica ima 4 apartmana svi su na drugom spratu, mi smo bili u srednjem po veličini, zadovoljni smo smeštajem, tako da verujem i da je kod ostalih isto. Izolacija je dobra, tako da se susedi ne mogu čuti kroz zidove. Mihi frižider je sasvim dovoljan za hlađenje hrane ili pića.”

• Bulevar Plus Ocena gostiju: 9,9

„Stan je izuzetno uredan. Komunikacija oko preuzimanja ključeva i razduživanja odlična. Super lokacija stana, domaćica super.”