2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Novi Pazar
Srbija Novi Pazar Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• HUGOS apartman Ocena gostiju: 8,8

„Sve je bilo odlicno, ljubaznost domacina, lokacija u samom centru, prelep i uredan apartman.Vrlo rado cemo se opet vratiti u isti.”

• Apartmani 23 Ocena gostiju: 9,6

„Čisto, udobno, na odličnoj lokaciji, domaćin izvanredan !”

• Apartman Magnolia Ocena gostiju: 10

„Domaćin je divan i dobar čovek,jako ljubazan. Omogućen mi je boravak par sati više i hvala divnim ljudima na tom gestu.Apartman je savršen i lep,komforan i udoban,jako lepo sam se proveo.Centar je blizu,shoping,banja Pazarska,u prevodu sve na dohvat ruke.Hvala domaćinu još jednom.”

• Demir Apartmani Ocena gostiju: 9,5

„Domaćin je veoma ljubazan i korektan, lokacija je odlična za obilazak grada, veoma je blizu centra, sve što nam je bilo potrebno - imali smo u neposrednom okruženju. Mnogo nam je značilo i to što smo imali parking ispred zgrade. Sve preporuke!”

• Demir Apartmani Ocena gostiju: 9,5

„Apartman komotan i lepo opremljen, domaćin ljubazan, preporuka”

• Apartman Filip Ocena gostiju: 9,6

„Moderno, novo, cisto i dobra povezanost sa sadrzajima u Np”

• Apartman Jaman - Novi Pazar Ocena gostiju: 10

„Lokacija je odlicna u samom centru grada, auto nismo palili nije bilo potrebe . Apartman je cist, uredan , domacini predivni ... Sve pohvale za ovaj apartman .”

• Bojadžić Ocena gostiju: 9,5

„Lokacija pored pijace, ko planira šoping, nema bolje. Ima parking ispred. Nema buke, za spavanje idealno.”

• Brickrooms apartmani Ocena gostiju: 10

„Sve super”

• HAMAM Ocena gostiju: 9,8

„Lokacija, smeštaj, komunikacija sa vlasnicima apartmana, parking, sve u najboljem redu Čista 10”