2. Comentarii despre hoteluri în Serbia
Serbia Novi Pazar Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

„Totul a fost perfect.”

„Camera si locația.”

• Aqua Spa Termale Scor din comentarii: 8,4

„Baza de tratament consta in 2 piscine cu apa calduta, una pentru adulti si una pentru copii, si o zona cu 3 bazine mici cu apa fierbinte, din care unul are si jacuzzi iar celelalte doua sunt pentru cate o persoana. Parcarea hotelului este mare, dar nu langa cladire, unde intra doar cateva autoturisme, ci peste strada. Semnalul wifi este bun in tot hotelul. In camere s-a facut zilnic curat, cu schimbarea zilnica a prosoapelor si la cateva zile si a lenjeriei de pat. Restaurantul este punctul forte al hotelului. Mancarea este buna, portiile mari, iar preturile sunt in regula. In afara de bere nu se serveste alta bautura alcoolica in restaurant, iar pretul acesteia este mare.”

• Bed and Breakfast Divanhana Scor din comentarii: 9,1

„Mizeria din camere.In baie au lipsit săpunul, gelul de dus si șamponul.”

• Bed and Breakfast Divanhana Scor din comentarii: 9,1

„Foarte curat, mic dejun excelent, propietarul promt, amabil, perfect pentru o noapte de tranzit in drum spre Muntenegru.”

• Hotel IDEAL Deluxe Scor din comentarii: 9,4

„Locatie buna pe drumul spre Muntenegru. Camera foarte curata, personal amabil, patul confortabil. Am avut intelegere de la receptie si ni s-a dat o camera pe partea opusa drumului, unde a fost liniste.”

• Hotel Elements Scor din comentarii: 9,1

„-Hotelul este amplasat chiar in zona centrala a orasului, o zona pietonala, cu multe terase si magazine - Micul dejun se serveste la o terasa in vecinatate si este diversificat si indestulator - practic poti comanda tot ce au in mediu (chiar si o pizza daca doresti). - Camere curate. - Un domn de la receptie ne-a insotit pana la locul de parcare ( este in curtea interioara a hotelului si daca nu cunosti zona, este mai greu sa ajungi la ea)”

• Motel KVELE Scor din comentarii: 9,7

„Hotel nou si modern, camere mari si frumoase”

• HAMAM Scor din comentarii: 9,8

„Nu a existat mic dejun si nici cazare fiindca proprietarul nu ne-a asteptat si nici nu a raspuns la telefon.Am asteptat doua ore , dupa care ne-am cautat alta cazare la un hotel pentru care am platit un pret dublu.(Pot dovedi asta cu factura)”

• Motel & Restaurant Dar Scor din comentarii: 8,2

„Curățenie, confort.Recomand.”