3. Comentarii despre hoteluri în Constanţa

9,4

• Comentariu trimis pe 29 septembrie 2023

Exccelent !
    • Apartament

Totul la superlativ !Personalul a fost politicos si prietenos chiar ne-au recomandat restaurante si plaje in zona . Micul dejun foarte bun si variat .Camera spatioasa ,curata .Hotelul este de 3 stele ,dar serviciile de 4 stele .

• Comentariu trimis pe 23 septembrie 2023

EXCELENT
    • Cameră Dublă Deluxe cu vedere la mare

Singurul lucru care nu mi a placut a fost acela ca hotelul are doar 3 stele. Dar am aflat de la receptioner de ce. Felicitari pentru profesionalism !

Mi a placut absolut TOT!!! Mancarea excelenta, servirea ireprosabila, cazarea-de vis, personalul extrem de amabil, receptionerii profesionalisti, cameristele competente. Citisem ca e ok hotelul dar a fost peste asteptari. Felicitari tuturor! Sper ca turistii sa aprecieze efortul echipei de la Novus si sa pastreze hotelul asa cum e acum. Cu siguranta a fost cel mai bun hotel din Eforie in care am stat pana acum!

• Comentariu trimis pe 16 septembrie 2023

Nu exista

Hotelul amplasat aproape de plaja,mic dejun foarte bun si diversificat,personal amabil , bine pregatit si atent la detalii Felicitari echipei manageriale care demonstreaza ca se poate si in Romania Vom reveni cu drag.

• Comentariu trimis pe 14 septembrie 2023

• Cameră dublă superioară

Totul a fost superb ! Dar in primul rand as mentiona echipa care gestioneaza locatia , oameni foarte faini . Apoi locatia in sine , camera frumoasa , curata , spatioasa , viewul trebuie neaparat mentionat , micul dejun gustos , diversificat . Intrun cuvant totul !

• Comentariu trimis pe 11 septembrie 2023

Un sejur placut si confortabil la Novus.
    • Cameră dublă standard

In dus ar fi necesara o polita pentru sapun/ sampon/ gel de dus. Era un suport de plastic agatat de bara de sus, dar nu era foarte confortabil de utilizat. Ar fi de asemenea util un carlig de agatat prosoape langa cabina de dus. Lumina din baie era lumina alba, puternica; nu este un element foarte problematic, dar ar fi utila o lumina calda, mai slaba, cel putin pentru in timpul noptii.

Hotelul este amplasat relativ aproape de centru, faleza si de plaja. In apropiere sunt magazine si mini-marketuri. Exista o parcare mica in fata hotelului, inclusiv 2 locuri pentru masini electrice (si statie de incarcare) si o parcare mai mare in lateralul hotelului, neasfaltata, suficient de incapatoare. Personalul a fost foarte prietenos si politicos. Ne-au facut recomandari de restaurante si plaje in zona. Camera este destul de mare, patul comfortabil, exista un balcon cu loc de uscat prosoape si o masuta cu 2 scaune. Din camera noastra se vedea putin marea in departare. :) Micul dejun este foarte variat, personalul are grija sa reumple zonele unde se termina produsele. Zona de mic dejun este mentinuta curata si ingrijita, sunt locuri de luat masa in interior si afara (langa parcarea mare), sunt disponibile scaune de copii. In camere se face curat zilnic, se schimba prosoape si se arunca gunoiul. In camera aveam disponibila o sticla cu apa minerala, bomboane, pahare de hartie, minibar, A/C, uscator si produse pentru baie. Baia este incapatoare. Per total camera este modern mobilata, cu suficiente locuri de depozitare.

• Cameră dublă standard

Totul a fost foarte bine de la cazare la mic-dejun și personal

• Cameră dublă standard

Totul, începând de la personal, curățenie, mâncare, ospitalitate, condiții de patru stele. Vă mulțumim pentru tot NOVUS!!! O să mai venim, recomand tuturor prietenilor!!!!

• Comentariu trimis pe 10 septembrie 2023

Neasateptat de frumos si luxos Nota 10
    • Cameră dublă standard

Nu am gasit locuri libere sa pot prelungi sejurul. Oricat as dori eu unul nu pot gasi lucruri neplacute in afara sejurului prea scurt.

Mic dejun bun foarte bun si diversificat. Curatenie exemplara, toate sunt relativ noi fara uzura , parcare proprie suficient de mare. Si sa nu uit personalul de nota 10. Felicitari.

• Comentariu trimis pe 9 septembrie 2023

Asa da. Un hotel exemplu pentru litoralul romanesc.
    • Cameră dublă standard

Curățenie exemplara, personalul foarte implicat și amabil, mic dejun excelent/diversificat. Totul a fost la superlativ. Am fost pentru prima data în 2021,am revenit și anul acesta, cu siguranță vom reveni și anul următor.

• Comentariu trimis pe 6 septembrie 2023

Hotel Novus Eforie Nord

-----

Un hotel de 3 stele, cu servicii de 4 stele, manageriat de niste oameni exceptionali! Am descoperit aceasta locatie intamplator, fiind nevoiti sa ne cazam in Eforie Nord pentru cateva zile, cu ocazia unei competitii sportive. Totul aici este la superlativ, de la curatenie, servicii, amabilitatea personalului... absolut totul este bine gandit si facut cu simtul raspunderii. Micul dejun este delicios, diversificat si in fiecare zi apar lucruri noi in meniu. Hotelul are suficiente locuri de parcare, acces usor la plajele si restaurantele din zona. Daca ajungeti in zona, va recomand la cel mai sincer mod aceasta locatie!

• Comentariu trimis pe 3 septembrie 2023

Minunat
    • Cameră de familie

Curățenia, hotelul arată foarte bine, pare nou, aproape de plajă, personal amabil, camera spațioasă, mobilier nou, mic dejun variat, parcare cu stații de încărcare mașini electrice

• Comentariu trimis pe 2 septembrie 2023

Perfect.
    • Cameră dublă standard

Pot să spun că mi-a plăcut absolut totul. Hotelul este foarte frumos și foarte curat. Este poziționat foarte bine și este aproape de plajă. Micul dejun a fost super delicios și foarte diversificat. Personalul foarte amabil, bine pregătit si atent la detalii. Novus Hotel am avut un sejur foarte reușit datorită vouă. Felicitări pentru tot ceea ce faceți!

• Comentariu trimis pe 31 august 2023

Minunat!
    • Cameră dublă standard

Totul! Camera foarte curata, personal amabil, aproape de plaja, micul dejun proaspat si diversificat. Vom mai reveni cu drag!

• Comentariu trimis pe 31 august 2023

• Cameră de familie

Hotelul Novus este acum unul din preferatele mele, am fost mulțumită de tot ce am găsit : parcarea destul de mare, amabilitatea personalului cu care am fost întâmpinata,recomandările referitoare la cină,brățările cu care am avut discount pe plajă la sezlonguri,camera extrem de curată cu balcon si vedere la mare,baia dezinfectata,dotată cu ventilator și uscator de păr,micul dejun a fost diversificat si gustos pe gustul tuturor. Mulțumim pentru tot si revenim cu drag!

• Comentariu trimis pe 26 august 2023

Excepțional, recomand!

Nu există.

Curățenie exemplară, personal amabil. Plaja este aproape, loc de parcare asigurat. Mic dejun diversificat.

• Comentariu trimis pe 26 august 2023

A fost ok, dar mai sunt lucruri de imbunatatit.
    • Cameră dublă standard

As fi vrut ca sezlongul sa fie inclus in pachet cu camera, sa nu mai stau sa achit in 7 locuri, iar toaleta de pe plaja sa fie functionala, nu defecta pe toate 4 zile cat am stat.

Personal amabil, mic dejun ok, camera curata,design modern, hotelul este totusi construit recent.

• Comentariu trimis pe 24 august 2023

• Cameră dublă standard

Avem doar cuvinte de lauda pentru NOVUS! Personalul foarte amabil si bine pregatit, intotdeauna la dispozitia noastra si atent la detalii, hotelul este foarte curat si asigura toate cele necesare sejurului inclusiv locuri de parcare suficente iar micul dejun a fost delicios si diversificat. Check in ul si check out ul au descurs foarte rapid. Felicitari pentru organizare! :)

• Comentariu trimis pe 20 august 2023

• Cameră dublă standard

Am fost impresionati de acest hotel pentru curatenia gasita, aerul proaspat pe care il simti de cum intri pe hol, amabilitatea personalului de la receptie si in special a proprietarilor, care sunt tineri, amabili, sociabili. Pentru litoralul romanesc a fost o surpriza placuta acest hotel. De asemenea, faptul ca exista si 2 statii de incarcare pentru masini electrice ne-a fost de mare ajutor, primind chiar din partea casei ultima incarcare a masinii inainte de plecare.

• Comentariu trimis pe 18 august 2023

• Cameră dublă standard

Recomand!!! Totul a fost peste așteptările noastre, începând de la cazare pana la plecare, personal foarte amabil, curățenie zilnica in camera. Vom reveni cu un MARE drag data viitoare!!

• Comentariu trimis pe 16 august 2023

Balconul f mic

Foarte diversificat

• Comentariu trimis pe 15 august 2023

Perfect ❤️
    • Cameră dublă standard

Totul. De la personal, pana la conditii, micul dejun excelent

• Comentariu trimis pe 14 august 2023

Odihnitor!
    • Cameră dublă superioară

Ar fi fost f bine dacă puteau oferi pănzul ,cina

Mic-dejun f.bun,variat, curățenia,amabilitatea gazdelor

• Comentariu trimis pe 27 iulie 2023

A fost minunat totul deși fetițele au plecat supărate ca și au pierdut bebelușul😂 asta e un motiv in plus sa revenim cât
    • Apartament

Nu avem nimic de reproșat.

Fiind pt prima oară la mare cu fetițele, am căutat un hotel curat, cu mâncare proaspăta si diversificata ceea ce am si găsit la Novus. Amabili toți si mereu gata sa te ajute cu orice ai nevoie. Foarte bune si recomandările pt restaurante, pot sa spun ca noi am fost doar la restaurant Acapulco din recomandările lor deoarece ne a plăcut din prima mâncarea. Deși am ajuns la ora 9 iar check in ul fiind la orele 16, apartamentul nostru a fost gata atunci și nu am pierdut nici prima zi de sejur🤍

• Comentariu trimis pe 18 iulie 2023

Novus Hotel Top☝️
    • Cameră Dublă Deluxe cu vedere la mare

Un hotel foarte frumos și bine poziționat, cu personal amabil și prietenos. Micul dejun este diferit in fiecare zi și foarte gustos, curățenie peste tot, camere frumoase, baie curată. Curățenia se face zilnic și se schimba prosoapele și toate cele. Liftul foarte rapid, parcare privata, ce să-ți mai dorești de la un hotel 😁. Noi am avut camera cu balconul mare cu vedere la mare și este ceva de vis , Novus Hotel nota 10+ vă mulțumim pentru această experiență frumoasă