2. Rumunia – opinie o hotelach

9,6

9,6

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2022

• Apartament rodzinny typu Deluxe Suite

Duża dostępna kuchnia, pokoje bardzo duże, czyste, wygodne, nowocześnie urządzone. Basen cieplutki, czysty, pełna wygoda. Właściciele przemili, gościnni. Bardzo gościnni. Właściciel spędzał z nami cały swój wolny czas :D ;)

• Ocena dodana: 20 lipca 2022

• Apartament rodzinny typu Deluxe Suite

Pisał opinię Trudno nie pisać o tym miejscu w samych superlatywach. Przed dojazdem kontaktowała się z nami telefonicznie właścicielka Pani Weronika, by potwierdzić, że wszystko jest przygotowane. Pokoj był więcej niż SUPER. Wszędzie porządek i dbałość o szczegóły., łazienka czyściutka (ręczniki są, do basenu również były). Kuchnia urządzona tak, że człowiek chce tu zostać i uczyć się na szefa kuchni ( wysokiej klasy profesjonalna zabudowa). Właściciele wiedzieli co robią, ponieważ z mojego doświadczenia nie opłaca się w Rumunii brać noclegów ze śniadaniem, tu naprawdę jest wszystko, ja lubię gotować :) Córka była zadowolona szczególnie z basenu (na zewnątrz dwie toalety) I dużego łóżka (teraz chce takie w domu). Duży metraż pokojów. Miejsce na grilla. Cisza nocna od 23.00 (bardzo restrykcyjnie przestrzegana), to dobrze. Jest stół do ping-ponga. Grałem z właścicielem Panem Brettem (bardzo przyjacielski człowiek, jego żona również). Wynik 2 do 2, myślę, że mógł wygrać :) Szanowni Państwo rzadko piszę tak dużo ale Ci właściciele są tego warci. Polecam wszystkim, duże grupy też będą zadowolone. Wspaniale miejsce wypadowe do zwiedzania terenów, szczególnie, że chce się tam wracać na odpoczynek (super parking za bramą, co nie jest takie oczywiste). A, sklep jest ok. 200 m od tego miejsca, trzeba się dokładnie zapytać właścicieli, ja nie zapytałem i zwiedziłem centrum ;) I wiem teraz gdzie jest dwóch fryzjerów, 3 sklepy z chemią i cukiernia, a co najważniejsze mały sklep spożywczy gdzie nie było warzyw... POLECAM WSZYSTKIM TO MIEJSCE., bardzo dobra znajomość języka angielskiego..

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2021

Doskonała destynacja
    • Apartament rodzinny typu Deluxe Suite

To nie jest uwaga do osób zarządzających obiektem ale wybierając lokalizację za pomocą wskazówek bookiongu nie dotarliśmy do obiektu ale na parking jakieś 100-200 m od niego oddalony.

Doskonałe miejsce, w szczególności gdy wszystkie lokale w obiekcie zajmą osoby, które się znają lub przynajmniej te znajdujące się na jednym poziomie. Wtedy można czuć się w pełni swobodnie. Mieszkania oraz zaplecze kuchenne oddzielne dla każdego piętra są komfortowo wyposażone. Wartością dodaną jest basen oraz "jaskinia gier" a właściwe piwnica, w której znajduje się stół do ping ponga, dart oraz automaty do gier, z których można korzystać bezpłatnie. Bardzo kontaktowi i pomocni gospodarze. Miło można wypocząć w samym obiekcie jak i korzystać z niego jako bazy wypadowej do zwiedzania okolicy. Blisko jest Bran, Rasnov i Braszów. Te dwa ostatnie miasta można odwiedzić korzystając z kolei. Nieopodal jest dobra restauracja (Casa Rustica), sklepy (m. in. Penny) oraz dworzec kolejowy. Samo Zarnesti nie jest szczególnie urokliwą miejscowością.

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2021

Piękne góry, świetne jedzenie, wspaniali ludzie, doskonały klimat.
    • Apartament rodzinny typu Deluxe Suite

Dostęp do przygotowania posiłków bardzo dobry, lokalizacja bardzo dobra - blisko do restauracji, stacji kolejowej, sklepów oraz wypadów w góry. Wspaniałe miejsce do kolarstwa górskiego i szosowego - świetne drogi asfaltowe. W pensjonacie dobre wyposażenie w sprzęt rozrywkowy. Właściciele bardzo troskliwi.

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2021

bardzo dobre miejsce na krótki i dłuższy pobyt jako baza wypadowa po okolicy

nie było takiej rzeczy

bardzo uczynni i kontaktowi właściciele, dużo wspólnej przestrzeni do biesiadowania na zewnątrz i pod dachem, bardzo dobrze zaopatrzona kuchnia, dodatkowe atrakcje - basen, grill, stół do tenisa, dart, automat do gier! tv i netflix ale kto by to tam oglądał no chiba, że ino olimpiadę... blisko restauracja z dobrym miejscowym i tanim jedzeniem oraz dworzec kolejowy na wycieczki pociągiem

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2021

Przemili, pomocni właściciele.

• Ocena dodana: 5 września 2023

Duże i czyste apartamenty, zadbany basen, dobre udogodnienia.

• Ocena dodana: 21 lipca 2022

• Ocena dodana: 8 września 2021