3. Comentarii despre hoteluri în Constanţa

8,3

• Comentariu trimis pe 30 mai 2024

Vacanta placuta cu familia
    • Cameră de familie superioară

Ar putea sa schimbe usile de intrare in camere - sunt cam vechi :)

Vedere frumoasa cu marea. Amplasament bun, aproape de plaja. Staff prietenos. Atmosfera placuta. Partea renovata arata chiar ok.

• Comentariu trimis pe 25 mai 2024

• Cameră de familie superioară

Personalul fain, doamnele de la curatenie te ajuta cu orice. Raportat la pret, camerele au fost in regula,

• Comentariu trimis pe 23 mai 2024

Tot a fost Minunat
    • Cameră dublă

Era o perioadă mai rece și camera nu era încălzită, dar personalul a găsit imediat soluții și totul a fost OK.

Personal atent și care caută soluții pentru orice inadvertență apărută.

• Comentariu trimis pe 18 mai 2024

am fost multumiti

curatenie

• Comentariu trimis pe 15 mai 2024

• Călător singur
    • Studio

> Covorasul din baie pare ca nu a fost schimbat vreodata, iar pozitionarea lui din aproprierea ghiuvetei m-a udat la sosete de fiecare data deci a trebuit dat la o parte. As recomanda schimbarea acestuia mai ales pentru ca emana un miros de balta cu peste din cauza apei care ramane imbibata in covoras, creand astfel un mediu propice pentru dezvoltarea bacteriilor si mucegaiului. > > Va rooooooooooooog schimbati covorasele din baie!!! >Salteaua are o folie de nailon/plastic care este putin incomoda, dar din cate inteleg este acolo din anumite motive specifice pe care nu o sa le mentionez ;).

> Fetele de la receptie super de treaba, dragute si foarte amabile. > Locatie super buna foarte aproape de plaja. > Camera spatioasa. > Acces la sauna.

• Comentariu trimis pe 10 mai 2024

• Apartament cu 1 dormitor

Restaurant si piscine nefunctionale la aceasta data. Aparate de aer conditionat f. zgomotoase

Personal amabil, holuri si camere curate

• Comentariu trimis pe 8 mai 2024

Dezamăgitor.
    • Cameră dublă

Se aude tot din camera de pe hol sau din camerele învecinate. Deși este all inclusiv nu am avut unde să bem o cafea, fiind obligați să părăsim locația să mâncăm micul dejun și restul. Nu recomand dacă nu este sezon estival.

Personal OK.

• Comentariu trimis pe 6 mai 2024

• Cameră dublă

29.04-02.05.2025. Deși se cheamă All inclusive nu am avut nicio facilitate. Deși are 4 stele nu se încadrează nici la 3. Ar trebui atenție mai multă la detalii și curățenie (nota 7 din 10 la curățenie).

Locația este f bună. Personalul f amabil. A fost ok overall.

• Comentariu trimis pe 7 septembrie 2023

• Cameră dublă

Personalul Distanta foarte mare pana la mare

A fost curatenie

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 28 august 2023

A fost un weekend placut :)
    • Cameră dublă

Cu toate ca am apreciat cat de bine a fost pregatita camera, sunt doua aspecte care nu sunt chiar ok. Prosoapele erau curate, dar cu pete. Cel mai neplacut a fost metalul situat la muchia patului in care si daca nu te chinuiai ajungeai sa iti faci rani la picioare. Ambele probleme sesizate aici tin de partea de organizare, in niciun caz de personalul hotelului.

Este foarte frumos faptul ca hotelul are doua piscine, cat si plaja proprie, cu sezlonguri gratis, cu mic dejun inclus (interval orar foarte ok). Partea de ospitalitate este foarte ok. Am fost surprinsi de amabilitatea de a ne caza mai repede decat check-in-ul, cu toate ca nici nu am indraznit sa intrebam acest lucru.

• Comentariu trimis pe 26 august 2023

• Cameră dublă

Distanta mare fata de centrul stațiunii.

A avut piscina și șezlonguri, răcoritoare la discreție, parcare.

• Comentariu trimis pe 18 august 2023

Un timp bun și relaxant.

N/A

Locația este bună, chiar dacă plaja este foarte largă, iar micul dejun a fost bun și variat.

• Comentariu trimis pe 11 august 2023

• Cameră dublă

Din păcate plaja este impracticabilă,apa adâncă la mal,,plaja fără nisip doar scoici care te omoară la picioare , nu recomand familiilor cu copii😔

• Comentariu trimis pe 9 august 2023

• Cameră de familie superioară

Nu mi-a plăcut cum a arătat camera (doar modernă nu este).. Îmi pare rău că nu am făcut poze. Mirosul neplăcut din baie și faptul ca pe jos este gresie (nu am prea putut sa îl las pe cal mic sa meargă de-a busilea). Nu mi-a plăcut nici faptul ca plaja privata a hotelului nu prea era privata. Puteau veni și oameni din afara, plăteau șezlong (cei cazați nu mai aveau loc deși sezlongul era inclus în prețul cazării)

Personalul a fost foarte amabil. Locație foarte aproape de plajă. Animatori pentru copii, piscina pentru copii. Curățenia se făcea zilnic, mâncarea în regula (am avut doar mic dejun inclus)

• Comentariu trimis pe 30 iunie 2023

• Cameră dublă

Salteaua si usa. N am mai intalnit hotel de 4 stele cu saltea pe arcuri si usa anii '90.

Pozitia, curatenia

• Comentariu trimis pe 26 iunie 2023

• Cameră dublă

Salteaua ar trebui schimbata,e foarte importanta într-un concediu. In afara de asta a fost foarte deranjant faptul că la plecare a trebuit să aștept până au verificat camera,dacă lipsește ceva,am fost acuzat că am mâncat o pungă de alune,pe care o plătisem deja dar nu au verificat înainte.Ma rog,nu am așteptat niciodată într-un hotel verificarea camerei.Plus că nici nu plecam imediat,aveam copilul la piscină.

Foarte frumos,curat,personal foarte amabil și atent,mâncare f buna,piscină curata,foarte aproape de plaja unde ai inclus sezlong

• Comentariu trimis pe 26 iunie 2023

Camere

Curățenia

• Comentariu trimis pe 11 iunie 2023

• Cameră dublă

Camera a fost destul de mica. Nu mi-a placut ca in camera era gresie pe jos, desi inteleg ca este mai usor la curatenie pentru un hotel aflat la malul marii. As fi preferat ca vederea sa fie una mai prietenoasa decat cea din laterala din spate.

Hotelul este foarte aproape de plaja. Personalul de la receptie este foarte amabil. Micul dejun a fost foarte bogat. Dispune de loc de parcare. Are diverse jocuri, precum: tenis de masa, biliard.

• Comentariu trimis pe 11 iunie 2023

• Cameră de familie superioară

Dimineata cameristele faceau o galagie teribila pe hol, parca faceau intentionat incat sa te trezrasca.

Curatenia din camera si din baie.

• Comentariu trimis pe 6 iunie 2023

Sejur placut la Hotel Modern!
    • Cameră de familie superioară

Locatia ok! Personalul acceptabil (receptia ok)! Micul dejun bun (personalul care deserveste micul dejun cam nervors)! am stat doar 4 nopti (1.06-05.06), cu mic dejun, dar am avut posibilitatea sa achizitionam, pe loc, pranz sau cina platind 80 lei/persoana all inclusiv/cina sau pranz.

• Comentariu trimis pe 5 iunie 2023

Miros de mucegai și umezeală
    • Cameră de familie superioară

Nu ne-a plăcut mirosul de umezeala/mucegai din camera 307. La baie nu funcționa ventilatorul și nu exista o alta sursa de ventilație. Aparatul de AC nu cred ca avea filtrele schimbate deoarece miroasea urat. Geamul nu se putea deschide. Pentru a putea aerisi trebuia tinuta ușa balconului deschisa, acest lucru fiind periculos pt un copil de 2 ani, balconul având grilaje deschise.

Am apreciat personalul de la curățenie și cel din restaurant, mâncarea a fost foarte bună și variata, piscinele curate, locul de joaca pentru copii a fost ok.

• Comentariu trimis pe 5 iunie 2023

Slab calitativ mic dejunul

• Comentariu trimis pe 2 iunie 2023

• Cameră de familie superioară

Faptul ca peretii sunt subtiri si se aude totul. A fost cam racoare, si nu am avut cu ce sa ne invelim

Atitudinea personalului din hotel, din restaurant si chiar de pe plaja

• Comentariu trimis pe 12 septembrie 2022

Piscina era neincalzita.

In camera era lumina daca aprindeai lumina spre deosebire de alte hoteluri unde este semiintuneric.

Sejur în septembrie 2022

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: