3. Comentarii despre hoteluri în Constanţa

7,9

8,8

• Comentariu trimis pe 6 iunie 2024

• Cameră dublă

Am avut rezervate 2 camere si la una exista un miros de la instalatia de aer conditionat. La micul dejun persoanalul a fost clar depasit la ora de varf, fiind necesar sa cerem sa aduca produsele lipsa. Lipsa perdea la cada sau ceva geam de protectie ca sa nu mai curga apa cand faci dus.

Hotelul a fost conform cu ce ne-am asteptat sa fie, pretul achitat fiind corect raportat la ce oferte mai sunt in zona, dar nu cred ca va fi asa in sezon. Micul dejun nu foarte variat dar ai ce manca daca esti o persoana fara prea mari pretentii iar cafeaua a fost chiar buna.

Sejur în iunie 2024

• Comentariu trimis pe 27 mai 2024

• Cameră dublă

La micul dejun nu prea a fost diveristate.

Camerele si baia foarte curate

• Comentariu trimis pe 12 mai 2024

• Cameră dublă

Personal amabil. Locatie buna.

• Comentariu trimis pe 7 mai 2024

Slabă operativitate a personalului

Foarte aproape de plaja

• Comentariu trimis pe 4 mai 2024

• Cameră dublă

Mic dejun bun. Locația bună.

• Comentariu trimis pe 16 august 2023

bun

• Comentariu trimis pe 15 august 2023

• Cameră dublă

Lipsa balconului și a posibilității de uscare a hainelor/prosoapelor utilizate la plaja. Doamna de la curățenie făcea curat in camera doar dacă i se solicita. Hotelul nu deține parcare proprie, aparține primăriei parcarea și este contracost.

Accesul la plaja era facil, în 5 minute erai pe malul marii

• Comentariu trimis pe 2 august 2023

sejur reusit la mare.
    • Cameră dublă

Hotelul este incadrat de doua constructii incepute si abandonate.

Locatia linistita aproape de promenada si de plaja. Curatenia camerei si a hotelului. Frigiderul care chiar raceste si A/C eficient. Parcare gratuita pe locurile hotelului. Mic dejun decent.

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2023

Este loc de mult mai bine
    • Cameră dublă

Micul dejun catastrofa maxima. Cafea… la un expresor din 1990 cu un gust oribil. (Seful servea cafea la expresorul profesional, iar p#limea clientii care au platit 490lei pe noapte, aveam o zoaie de cafea) …nu-i frumos sefu ! O omleta …scoarța de copac, Aerul nu prea baga rece, doar sufla aer

Recent renovat camerele nu si restaurantul, curate camerele , la receptie Alexia foarte amabila si cu un vibe bun. Parcarea mare libera si gratis Aproape de plaja si Promenada.

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2023

Ok
    • Cameră dublă

Am vrut sa prelungim pentru încă doua ore șederea și domnișoara de la receptie ne-a spus ca se poate face acest lucru contra cost . In niciun caz nu a fost o problema , politica este sa se facă check-out la ora 12:00 și bineînțeles ca am fost de acord sa plătim , mai ales ca tariful in plus nu a fost unul mare , însă doamna de la curățenie a fost foarte deranjata de acest lucru pe motiv ca ea nu mai sta după noi sa faca curățenia . Nu mi se pare normal ca personalul sa ridice vocea de fata cu un client . Nu mi-a spus in mod direct , practic a ridicat vocea la dra de la receptie spunându-i sa faca ea , ca ea nu mai poate sa stea . Pentru o doamna la o vârsta înaintată a avut un comportament neplăcut .

Amplasare ok, aproape de mare .

• Comentariu trimis pe 26 iunie 2023

• Cameră dublă

Doamna Elisabeta din receptie a lasat impresia tot timpul ca este deranjata de prezenta turistilor.

Aproape de plaja si foarte curat.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 26 mai 2023

• Cameră dublă

Raport calitate preț hotelul e ok!

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 17 august 2022

imprejurimile

locatia

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 23 iulie 2022

• Cameră dublă

foarte cald în camere, deoarece soarele bate toată ziua în geamuri

Amplasare, vedere la mare

Sejur în mai 2022

• Comentariu trimis pe 27 iunie 2022

• Cameră dublă

Camerele renovate,spațioase.Micul dejun bogat,variat.

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 13 iunie 2022

Raport bun calitate - pret
    • Cameră dublă

- Imprejurimile hotelului nu sunt deloc placute (sunt cladiri in constructie, parasite si santiere) - camerele nu au balcon - plaja din zona face parte din zona unde s-a facut largirea si nu e deloc placuta (tb sa umbli cu papuci pe plaja ca sa nu te tai in bucatile de scoici, apa marii se adanceste brusc). Nu recomand familiilor cu copii.

Camera este mare, curata, la fel si baia care are inclusiv uscator de par. Hotelul este aproape de plaja. De asemenea, sunt restaurante si alti optiuni de mancare in zona. Micul dejun este bufet si este unul pretabil unui hotel de 2-3 stele, sa nu aveti alte asteptari. Hotelul este f curat si il recomand pt o cazare de week-end, nu neaparat pt un sejur, intrucat plaja din apropiere este urata.

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 21 septembrie 2021

Raport calitate-preț acceptabil
    • Cameră dublă

Nu mi-a plăcut faptul că parcarea era cu plată în fața hotelului. Patul nu era tocmai confortabil, la fel și pernele. Mocheta de pe jos era puțin cam murdara, la fel ca și husa de la scaun.

Mi-a plăcut faptul ca era aproape de plaja. Camera era destul de spațioasă. Micul dejun a fost diversificat, doar ca unele produse care ar fi trebuie sa fie mai fierbinți erau destul de reci. Personalul în schimb a fost amabil.

• Comentariu trimis pe 16 septembrie 2021

• Cameră dublă

micul dejun sarac ,lipsa balcon si santierul de langa hotei

amplasarea, curatenia, camera luminoasa.

• Comentariu trimis pe 14 septembrie 2021

Un sejur placut.
    • Cameră dublă

La micul dejun, am avut cumva senzatia ca am primit ce a mai ramas de la cei cazati inaintea noastra ( mezelurile si branzeturile nu pareau deloc a fi proaspat feliate, oualele prajite erau reci, in conditiile in care la ora 7:50 eram la masa). Este bine de stiut ca, la proprietate, exista aproximativ 10 locuri de parcare, in rest se poate folosi parcarea publica unde se percep taxe. Hotelul este ingrijit, pacat ca este amplasat intre cladiri dezafectate.

Personal amabil, prietenos, dornic sa ajute. Am primit cazare in camera cu vedere la mare, conform solicitarii. Camera spatioasa si curata, la fel de curat este si in zonele comune ( hol, lift, scari). Hotelul este situat foarte aproape de plaja. Mic dejun consistent, dar nu foarte diversificat( probabil asa se intampla la final de sezon).

• Comentariu trimis pe 13 septembrie 2021

Numai bun pentru reincarcat bateriile.
    • Cameră dublă

Am avut de unde alege, un meniu variat pe gustul nostru.

• Comentariu trimis pe 6 septembrie 2021

Per total, un sejur reusit, un hotel linistit, aproape de plaja.
    • Cameră dublă

Desi pe site se spune ca in camera dubla se regasesc: halat de baie, facilitati de calcat, produse de curatenie, prajitor de paine uscator de haine (camerele neavand balcoane) toate acestea au lipsit cu desavarsire. Articolele de toaleta insuficiente ( au pus 2 sapunele si 2 plicuri de gel de dus+sampon) la inceput pentru tot sejurul de 4 zile spunanduni-se ca aceasta e politica hotelului (??!!) Desi am avut vedere la mare privelistea apropiata a fost dezolanta, niste acoperisuri neangrijite de la niste magazii...

camera mare si curata. Mic dejun diversificat, acelasi in fiecare zi dar te puteai satura. Mica gradina din vecinatatea hotelului unde puteai servi masa a fost curata. Apa calda non-stop. Amabilitatea personalului desi doamna de la receptie nu a putut sa ne dea nici o informatie privind transportul in comun din zona.

• Comentariu trimis pe 1 septembrie 2021

Acceptabil
    • Cameră dublă

Lipsa parcarii - parcarea publica era cu plata 96 ron pe zi Micul dejun slab , mereu la fel , ff putine elemente si mereu se terminau era obositor sa tot ceri . Sucul groaznic . Cafeaua a fost buna . Hotelul iti da impresia de camin studentesc , intrarea printr-un hol ingust ..aiurea . Este amplasat intre 2 cladiri parasite ..deprimant Privelistea din camera nu prea frumoasa .

Locatia este ok , pe la jumatatea traseului gondolei Hotel destul de curat

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 18 august 2021

Caută mai bine, de nu găsești, alege aici!
    • Cameră dublă

Se poate acorda mai multă atenție detaliilor.

Zona liniștită.

Sejur în august 2021