2. Сърбия отзиви за хотели
  3. Srem Region отзиви за хотели
Srem Region Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Garnet Hotel & Event Centar Оценка от отзивите: 10

„Хотелът и стаята, която избрахме бяха много чисти с отзивчив и усмихнат персонал. Закуската беше задоволителна. Улучихме частно събитие в.ресторанта им и бяхме предупредени,че до полунощ ще има силна музика. Но като цяло оценката ми е 10“

• Hotel Novella Uno Оценка от отзивите: 10

„Бяхме в хотела на 23ти април и както винаги ни посрещнаха подобаващо. Стаята беше страхотна, с джакузи. Отсядаме редовно в този хотел защото е близо до магистралата, храната е превъзходна, а персонала е изключително мил, отзивчив, приятелски. На закуска имаше уникален хляб, като от едно време. Децата ми обожават този хотел. Препоръчвам на всички!“

• Movenpick Resort and Spa Fruske Terme Оценка от отзивите: 9

„Хотела е много добре устроен,чист и добре поддържан.СПА зоната чиста и има разнообразни сауни.Храната е добре приготвена и разнообразна. Водата в басейните е доста хлорирана и дразни на очите ако стоите дълго около вътрешните басейни. Други забележки нямам“

• Domacinstvo Cikic Zasavica Оценка от отзивите: 10

„Супер място, вкусна домашно приготвена храна. Домакините са много симпатични и позитивни. Препоръчвам на 100% !“

• Hotel Vila Sunce Оценка от отзивите: 4

„Лесно се намира. Има безплатен паркинг. Закуската беше добра.“

• Hotel Crystal Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше нормално. Персоналът беше учтив. Закуската е нормална, не е блок маса.“

• NEW Garni Hotel FILIA Оценка от отзивите: 10

„Отзивчив и любезен персонал, просторни стаи, хубава баня. Много лесно достъпен хотел близо до Белград, стига се бързо и удобно с автомобил. Пътувахме за голямо събитие и в този период имаше много ограничено предлагане на места за настаняване. От рецепцията реагираха чудесно, предложиха ни своевременно решение, въпреки че трябваше да изкараме две нощувки в две различни стаи. Хотелът предлага и добра закуска, много вкусна и качествена. Наоколо районът е спокоен и тих.“

• Domacinstvo Cikic Zasavica Оценка от отзивите: 10

„Спокойно място с голям двор, подходящо за семейства с деца, прекрасно отношение, много вкусна (домашна) храна“

• Hotel Srem Оценка от отзивите: 1

„Хареса ни локацията, спокойствието.“

• Domacinstvo Cikic Zasavica Оценка от отзивите: 10

„Всичко от посрещането на рецепцията с домашна сливова ракия и хляб със сол до вкусните ястия които ни предложиха за обяд и вечеря. Закуска обилна и приготвена от екологични продукти. Много любезни домакини готови да ти помогнат и задоволят всеки каприз. Благодаря Ви много. Пак ще се върнем.“

10-те най-добри хотела в Srem Region

въз основа на 9 770 отзива за хотели на Booking.com