2. SI - komentarji o hotelih
  3. Podravje - komentarji o počitniških nastanitvah
Podravje Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• Apartma Golob Ocena: 10

“Prijeten, svetel in zelo čist apartma. Gostiteljica je zelo uslužna, prijazna. Na mizi nas je pričakalo sveže pecivo, vino, sadje. V shrambi in hladilniku pijača in namazi. Avto smo lahko pustili na parkirišču pred blokom, brezplačno. Vse super, hvala gostiteljici.”

• “Velikost samega prostora, urejene sobe in kopalnice.”

• “Design apartmaja”

• “Hiska se nahaja na mirni in cudoviti lokaciji. Navdusena sva bila nad prostornostjo, opremljenostjo in ponudbo wellnessa. Lastniki so zelo gostoljubni, druzabni in na razpolago za kakrsnakoli vprasanja. Nedvomno ze bova se vrnila in priporocava vsakemu, ki si zeli oddih 2v naravi. Prav tako je tudi cena najema odlicna glede na ponudbo, ki jo omogoca Green Valley.”

• LiLan apartment Ocena: 10

“Odlična lokacija, le nekaj minut peš do centra. Zelo prijazna gostiteljica, vedno na voljo za pomoč. Moderen, udoben apartma z vsem, kar potrebuješ.”

• “Izjemno..Super lokacija, predvsem dobra izhodiščna točka za pohodnike. Velik čist in prostoren apartma,parkirni prostor v garazi..Pedvsem pa vse pohvale gostitelju ki je vedno dosegljiv in pripravljen pomagati in ustreči. Definitivno se spet vrnema..😁👌👍”

• “Apartma je zelo lep in čist. Gospa Tatjana nas je lepo sprejela. Apartma ima vse kar potrebujete za vaše bivanje. V okolici je veliko pohodnih poti, ki vabijo k raziskovanju Pohorja. Z veseljem se bomo še vrnili. Hvala za lep sprejem.”

• Vila DOLINA MIRU Ocena: 10

“Čudovita mirna okolica.”