2. Magyarország hotelértékelések
  3. Magyarország hotelértékelések
Észak-Magyarország Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Lili Motel Értékelési pontszám: 10

„Tisztaság volt, modern . Nekem nagyon tetszett.”

• Hotel Szent István Értékelési pontszám: 9

„Mi nekünk csak reggeli volt a csomagban, viszont az mindkettő alkalommal nagyon finom volt, nagy választékkal.A wellness rész is nagyon szuper volt. Több medence közül is lehetett választani, és a szaunákban sem volt nagy tumultus. Illetve a szállás alatti alagútrendszer is nagyon jópofa volt, a kert pedig hangulatos és szép.”

• Lifestyle Hotel Mátra Értékelési pontszám: 10

„A reggeli és a vacsora nagyon változatos és finom volt. A tisztaság maximálisan rendben volt. A személyzet nagyon előzékeny és udvarias.”

• Borhotel Sziluett Farkasmály Értékelési pontszám: 9

„Csodaszép környék, kedves személyzet.”

• 4 Évszak Erdeihotel**** - Mátrafüred Értékelési pontszám: 8

„Modern, jó ízléssel kialakított száloda. Erdő közvetlen közelében. Madárcsicsergés, szép kert. Szép helyen van, jó volt az erkélyen is üldögélni, annak ellenére, hogy az utcára nézett, mert egyáltalán nem volt semmilyen forgalom. Kifejezetten jól éreztük magunkat.”

• Kastélyhotel Sasvár Resort Értékelési pontszám: 7

„Gyönyörű környezet, szépen rendben lévő épületek. Szoba tágas, stílusa kiváló. Remek lehetőség a teraszon való étkezés, kávézás. Napozó terasz jó lehetőség a nyugodt pihenésre. Az udvaron sétálás során az épületek látványa nagyszerű.”

• Lévay Villa Hotel Értékelési pontszám: 9

„Könnyen elérhető, szép tiszta szállás. Fantasztikus kilátásunk volt, zöld környezet.”

• Tündérkert Hotel Noszvaj Értékelési pontszám: 8

„Nagyon jó volt az ellátás,nagyon kedves volt a személyzet.”

• Mercure Tokaj Center Értékelési pontszám: 9

„Zuhanykabin és a fürdő elrendezése ötletes volt. Wellnessben lent vártak a törülközők, lent inni is lehetett italos palackból, amik jó dolgok voltak. Reggelinél a vajadagoló tetszett illetve, nyár elején kint a fecskék csicsergése szerencsére a személyzet nem bántotta a fészküket:)”

• ALFA Hotel & Wellness Miskolctapolca Értékelési pontszám: 8

„Jó helyen, sétával könnyen megközelíthető volt minden. A reggeli és a vacsora nagyon megfelelő volt, mindenki talált magának valót. A személyzet nagyon kedves volt. Mivel későn érkeztünk külön bizrosítottak nekünk vacsorát és nagyon figyelnesek voltak ☺️”