2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Lacul Como Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• HLL Hotel Lungolago Lecco-Como Lake Scor din comentarii: 9

„mic dejun ok. camerele decente”

• Hotel Villa San Fedele Scor din comentarii: 6

„Personalul a fost amabil, locatia este frumoasa si a fost curat.”

• Hotel Vischi Scor din comentarii: 10

„Este un hotel care iti oferă toate serviciile ,cu lift cu parcare în fata hotelului și în afara ,bine structurat ,camerele sunt luminoase și au balcon ,ceea ce este super pentru cei care fumează, cu vedere la lacul Como ,mobilierul este exact pentru o camera de hotel ,cu frigider ,seif și televizor. Saltelele sunt de o calitate superioara ,iar somnul este foarte odihnitor .Este foarte curat si foarte multa liniște!! Micul dejun este complex și cu multe sortimente de băuturi și prăjituri. Cafeaua este italiana și cu un gust deosebit !! Personalul hotelului foarte ospitalier si te inteleg in orice privinta ca si turist ! Se poate ajunge in 4 minute la malul lacului si poti face vixite cu vaporul pe lac din invecinatatea hotelului !!Recomand acest hotel pentru un sejur cu familia și ii acord 5 stele !!”

• Hotel Bazzoni Scor din comentarii: 9

„Amplsarea,privelistea de la geam,personalul amabil de la bar”

• Mamma Ciccia Scor din comentarii: 9

„Este aproape de gara si de unde sa iei barca sa te deplasezi Lenjeria s-a schimbat zilnic Personanul a fost amabil”

• Filario Hotel & Residences Scor din comentarii: 6

„Locația este superbă, am avut cameră dublă deluxe, cu vedere fix pe lac,”

• Hotel Beretta Scor din comentarii: 10

„Micul dejun consistent, pentru toate gusturile, sucurile naturale foarte bune, dulciurile diversificate. Camera de la et 2, de pe colt, cu vedere spre lac face toti banii. Personalul de la receptie deosebit de amabil. De vizitat neaparat vila Monastere si statiunea Belagio. Croaziera pe lac este spendida.”

• Hotel Corte Santa Libera Scor din comentarii: 8

„Amplasamentul”

• Hotel La Torre Scor din comentarii: 10

„Personalul foarte primitor și ospitalier (Lorena în special ) , băiatul de la cafea ne-a servit excepțional (mulțumim pentru capucino), micul dejun foarte gustos , în camera curățeniei de nota 10, lenjerie de pat curată , iar peisajul de poveste ☀️. Recomand cu încredere!🤗👍🌺”

• Hotel Rossovino Como Scor din comentarii: 9

„Curat, spațios și în plus mi-a plăcut că avea un balcon cu scaun și masă”

Cele mai bune 30 hoteluri din Lacul Como