3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі
Івано-Франківська область Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Kasimir Resort Hotel & SPA Оцінка за відгуками: 10

“Можу однозначно сказати що всі негативні відгуки про цей готель не підтвердились у дійсності! Готель чудовий! Персонал неймовірний, нам сподобалось все! Сніданки різноманітні, вибір великий, смачно все! Вечері смачні, порції великі! Спа чудове! Розташування шикарне, в самому центрі , пару хвилин хотьби до всіх розважальних місць! Окремо дякую адміністратору і персоналу на кухні за те що ми в день заселення приїхали пізно ввечері, і вже по часу пропустили вечерю, але для нас залишили їжу, і одразу після дороги нас нагодували смачною, гарячою вечеряю, після довгої дороги, це було ідеально❤️ Обов'язково плануємо повернутися у цей готель наступного разу!!“

• Carparosa Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Чудові сніданки Доступні ціни на харчування Вражаюча чистота Привітний персонал, особливо чоловіки-офіціанти“

• F&B Spa Resort (ex. Fomich Hotel) Оцінка за відгуками: 9

“чистота“

• Дерев'яний котедж "Казка" Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний інтерєр будиночку. Є кухня та їдальня зі всіма зручностями (техніка, посуд, холодильники). Доглянуте подвір`я з атмосферними альтанками. 2 хв від котеджу - гірська річка з водоспадом. Краєвид неймовірний. А ще порадувало, що є альтернативне джерело енергії - сонячні батареї, що було дуже актуальним під час планового вимкнення.“

• Вілла Міла Оцінка за відгуками: 10

“Зручний будинок, та розташування. Чудова галявина, гойдалки, газон.Дітям було де побігати.“

• Diamond Resort Black Оцінка за відгуками: 10

“Дякую Diamond Resort, за те що доповнили повністю наш відпочинок! Все було просто чудово! Ми відпочивали у корпусі Black, дуже затишні номери, прибирали кожного дня. В вартість проживання входять чудові сніданки, за пʼять днів , що ми були кожен день було щось різне, починаючи від вівсянки і до тарталеток з лососем з крем - сиром. Взагалі ресторан на території просто чудовий! Все, що ми куштували було дуже смачно, настільки , що відвідавши далеко не один заклад у Буковелі , ми зробили висновки, що вечеряти будемо тільки на місці. Окремо хочу виділити персонал. Всі дуже уважні та привітні. Офіціанти, бармен, адміністратори, всі профі у своїй справі. Ще запамʼяталась дівчина яка прибирала в SPA, вона з той шваброю просто не розлучалась, постійно щось протирала та витирала воду , щоб ніхто не впав) Залишились тільки чудові враження саме від перебування в цьому місці🥰 обовʼязково повернемось ще!“

• Mardan Palace SPA Resort Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалися сніданки, вигляд з вікна, майже весь персонал був приємний. Надзвичайно приємна головна адміністраторка готелю.“

• Готель Карпатські Зорі Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось.Все було чудово. Дуже гарний краєвид. Спокійне місце. Поряд магазини, аптека, кафе. Близько до Буковелю. Чудовий персонал. Дякую за відпочинок. Рекомендую.“

• Верховель Оцінка за відгуками: 9

“Готель має чудове місце розташування. Ресторан дуже смачна кухня, спа, масаж окремий від релаксу в цьому готелі. Можливість отримати ранне заселення.“

• Sunlit Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітні дівчатка на рецепції, неймовірно круті номери та круте розташування поруч з вокзалом, раджу!!! В номерах навіть є водичка:)“