2. Magyarország hotelértékelések
  3. Borsod-Abaúj-Zemplén megye hotelértékelések
Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Lévay Villa Hotel Értékelési pontszám: 9

„Könnyen elérhető, szép tiszta szállás. Fantasztikus kilátásunk volt, zöld környezet.”

• Mercure Tokaj Center Értékelési pontszám: 9

„Zuhanykabin és a fürdő elrendezése ötletes volt. Wellnessben lent vártak a törülközők, lent inni is lehetett italos palackból, amik jó dolgok voltak. Reggelinél a vajadagoló tetszett illetve, nyár elején kint a fecskék csicsergése szerencsére a személyzet nem bántotta a fészküket:)”

• Hotel Palota Lillafured Értékelési pontszám: 10

„Valasztekos volt a reggeli es a vacsora is, a kornyek is nagyon szep”

• LaBor Kvártély Értékelési pontszám: 10

„Fantasztikus kiszolgálás! Példa értékűnek mondanám, sok drágább szállodához képest! Az ételek finomak jól készültek, bár lehetne kolocsit nagyobb választék, de nem sokkal. Több hazaias íz. A reggeli kifogástalan volt. A szoba megfelelő, hangulatos, tiszta. A lépcső kicsit szűk, de ez adottság. Gratulálok! Máskor is ide jövünk ha Tokaj környékén szállnánk meg.”

• Bástya Konferencia és Wellness Hotel Értékelési pontszám: 10

„Gazdag,valtozatos reggeli. Szep a kornyek,jo kilatas a szobabol.”

• ALFA Hotel & Wellness Miskolctapolca Értékelési pontszám: 8

„Jó helyen, sétával könnyen megközelíthető volt minden. A reggeli és a vacsora nagyon megfelelő volt, mindenki talált magának valót. A személyzet nagyon kedves volt. Mivel későn érkeztünk külön bizrosítottak nekünk vacsorát és nagyon figyelnesek voltak ☺️”

• Lili Motel Értékelési pontszám: 10

„Tisztaság volt, modern . Nekem nagyon tetszett.”

• Hotel Pannonia Értékelési pontszám: 7

„a reggeli finom és bőséges volt, ezer éve nem ettem bundás zsemlét, és itt ezt is lehetett a svédasztalról választani.”

• Rókabérc Vadászház Hotel Értékelési pontszám: 10

„Helyszín,erdő közepén,rugalmas kedves tulaj,Wellnes,szerintem kikapcsolódni és túràzni vàgyó baràti tàrsasàgnak tökéletes vàlasztàs!”

• Calimbra Wellness Hotel Superior Értékelési pontszám: 9

„Nagyon jó a szaunarészleg és a medencék is (pezsgőfürdő).”