3. Αττική κριτικές B&B και πανδοχείων
Αττική Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Nostos Guesthouse Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία όμορφη. Το δωμάτιο καθαρό. Η Μαριάννα μας υποδέχτηκε με χαμόγελο. Ήταν πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει.»

• Athens Way Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τακτικός επισκέπτης. Όλα είναι θετικά. Ειδικότερα η καθαριότητα των δωματίων. Μεγάλο δωμάτιο και μπάνιο χωρίς να σε προβληματίζει που να αφήνεις τις αποσκευές»

• «Τίποτα αφού προπληρώσαμε και όταν φθάσαμε εκεί ηταν κλειδωμένα, κανεις να μας υποδεχθεί και στο τηλέφωνο δεν απάντησε ποτέ κανένας.»

• Βίλα Χριστίνα Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το κατάλυμα βρίσκεται σε μια πολύ βολική τοποθεσία, κοντά στο λιμάνι αλλά πολύ ήσυχο. Ότι χρειάζεσαι το έχεις σε απόσταση κοντινή. Ο ιδιοκτήτης και η οικοδέσποινα ευγενέστατοι, εξυπηρετικοί και πρόθυμοι να δώσουν όσες πληροφορίες χρειάζεσαι για να γνωρίσεις το νησί. Τα διαμερίσματα άνετα, με ανακαινισμένα μπάνια. Μπορείς με τα πόδια να γυρίσεις την χώρα (για παραπάνω νοικιάζεις μηχανάκι)»

• Authentic Plaka Home Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία..Είσαι άνετα στα κεντρικά σημεία με τα πόδια Πλάκα Ακρόπολη Θησείο Μοναστηρακι Σύνταγμα»

• INOH HOTEL Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καλό ξενοδοχείο. Πολύ καθαρό και η εξυπηρέτηση άψογη. Όλο το προσωπικό είναι ευγενέστατο και χαμογελαστό. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.»

• Pension Erofili Βαθμολογία σχολίων: 7

«Η τοποθεσία είναι μάλλον η καλύτερη δυνατή, αφού βρίσκεται πολύ κεντρικά, 5' με τα πόδια από το λιμάνι, αλλά και σε πολύ ήσυχη περιοχή! Οι οικοδέσποινες πολύ φιλόξενες και ευγενικές, με πολλή θετική ενέργεια, μας έκαναν να αισθανθούμε πολύ άνετα! Καλή τιμή για αυτά που προσφέρει, ειδικά συγκριτικά με τις υπόλοιπες επιλογές.»

• Economy Shared Apartment E in central Athens Βαθμολογία σχολίων: 1

«Μεγάλος απατεώνες δεν έχουν ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΉ Απόδειξη κόβουν μπλοκάκι»

• Silver Athens Double Room with Balcony Βαθμολογία σχολίων: 1

«Απαίσια όλα»

• Αρχοντικό του Μάστορη Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία η καθαριότητα και όλο το δωμάτιο ήταν άψογα»