3. małopolskie – opinie o hotelach

9,6

9,9

9,6

• Ocena dodana: 2 czerwca 2024

Przemiła obsługa, przepyszne śniadania. Wszystko się zgadzało, każdy najmniejszy element jest starannie zaplanowany i da
    • Pokój Dwuosobowy z tarasem

Szkoda że jeszcze nie funkcjonuje strefa spa.

Design, śniadania i menu w restauracji.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 1 czerwca 2024

Wyjątkowo pięknie miejsce ze świetna obsługą i jedzeniem.

Brak

Jedzenie i wystrój

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 31 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Przemiła i bardzo pomocna obsługa. Przepyszne śniadania. Piękny pokój i łazienka z ogromną wanną. Do tego byliśmy bardzo miło zaskoczeni udogodnieniami dla małych dzieci jak: łóżeczko, nocnik czy śliczny dziecięcy ręcznik.

• Ocena dodana: 30 maja 2024

Dziękujemy za wspaniały czas. Nie pamiętam, kiedy wypoczynek w Polsce zrobił na mnie takie wrazenie. To jest CZUŁE miejs

Nic

Wspaniałe miejsce pod każdym względem… Wystrój ze smakiem i dbałością o szczegóły. Pokój i łazienka przestronne, wygodne i przytulne. W całym obiekcie unosił się piękny, subtelny zapach. Za onem kojąca zieleń, z której można było korzystać odpoczywając na leżaku z książką. W bistro- wybitne śniadania i dania z karty.

• Ocena dodana: 30 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Wszystko nam się podobało, obsługa fanastyczna, jedzenie fanastyczne, pokój fantastyczny

• Ocena dodana: 27 maja 2024

Ideał na romantyczny weekend
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z wanną

Bliskość innych budynków. Ma się wrażenie, że z każdej strony cię otaczają. Mimo, że obiekt jest spory i naprawdę przytulny, taka mnogość budynków wokół sprawia, że wiecznie ma się wrażenie tłoku. Brak windy. Dla nas bez znaczenia, ale jeśli osoba niepełnosprawna lub starsza wiekiem chciałaby się zatrzymać w naszym pokoju, raczej nie byłaby w stanie.

Pokój nr 14 - cudowny, ma jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Jest tak piękny, że chce się w nim po prostu siedzieć i na niego patrzeć. Zieleń za oknem, ogromnym z resztą. Wielka wanna tuż przy oknie. Stanowisko idealne do podziwiania zachodu słońca albo rozgwieżdżonego nieba. Jeśli ktoś chce oglądać gwiazdy to może to też robić za pomocą lunety. Ręczniki, suszarka i kosmetyki w standardzie. Jeśli zapomni się wacików z domu, można zapytać w recepcji. Na powitanie kieliszek prossecco. Generalnie fantastyczne podejście do gościa, kompleksowe, żeby nie musiał niczym się martwić i po prostu się odprężyć. Obsługa przemiła i uśmiechnięta. Śniadania nie do przejedzenia - stół szwedzki plus karta z daniami na ciepło. Moim zdaniem było tam wszystko, co tylko da się sobie wymyślić na śniadanie, więc ciężko się znudzić. Dużo opcji vege. Jedliśmy też w restauracji kolację i również możemy szczerzw polecić, zwłaszcza polędwiczki ❤️ Wystrój dopracowany w każdym calu. Naturalne materiały, dużo grubych poduszek, całość zachęca do relaksu. Materac mięciutki i wygodny, szeroki. Plus za duży telewizor na kółkach, można go obrócić w każdą stronę, więc można oglądać i w łóżku, i w wannie. Można podłączyć się do swojej aplikacji Netflix, HBO itp. W pokoju mini lodówka i sejf, zestaw do kawy i herbaty. Blisko do sklepu, jakieś 10-15 minut. Gdzieś wyczytałam też, że można zamówić dostawę z restauracji przy zamówieniach na minimum 50zł, ale osobiście nie korzystałam, bo jadalnia z widokiem na ogród zbyt mi się podobała. W ogrodzie strefa relaksu z leżakami. Urzekło mnie, że można przyjechać ze zwierzakiem i jest odpowiednia zawieszka na drzwi informująca o tym fakcie.

• Ocena dodana: 24 maja 2024

super

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Absolutnie wszystko - od ogółu tj. Pięknego otoczenia aż po detale, takie jak design mebli.

• Domek

Wszystko🥰🥰

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z wanną

Absolutnie doskonały pobyt w tym wyjątkowym miejscu. Podróżowaliśmy z psem zatrzymując się na 3 noce w Slow Tatry. Pokój z wanną w pokoju jest zjawiskowy! Pobudka z widokiem na Giewont, wieczory z obserwowaniem powierzchni księżyca przez teleskop. Pokój jest przytulny i elegancki. Wewnątrz dominuje len, miękkie światło i przytulna przestrzeń. Będziemy wracać, pewnie nie raz. Niesamowitym plusem jest genialna restauracja. Obsługa hotelu na każdym kroku dba o Twoje dobre samopoczucie. W tym miejscu można zdecydowanie zwolnić i celebrować odpoczynek. Polecam z całego serca.

• Ocena dodana: 19 maja 2024

Wspaniałe miejsce
    • Domek

Piękne miejsce dopracowane do najmniejszego szczegółu. Obsługa przemiła i bardzo uczynna, wychodzi naprzeciw potrzebom gości. Śniadania przepyszne, szczególnie domowy pasztet i konfitury. Miejsce tworzone z pasją, do którego chętnie wrócimy :)

• Ocena dodana: 15 maja 2024

Urodzinowe balony dziękuję
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Nie ma takiej odpowiedzi … wysoki standard

Atmosfera Cudowny personel Miło schludnie i przede wszystkim wspaniałe smaczne jedzonko

• Ocena dodana: 15 maja 2024

Klimatyczne miejsce godne polecenia
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Piękny wystrój, bardzo wygodne i czyste pokoje. Sympatyczna i pomocna obsługa. Bardzo dobre śniadania w hotelowej restauracji, obiady też mogę polecić :). Super klimat!

• Ocena dodana: 14 maja 2024

Dobry wypoczynek
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Czas spędzony w tym obiekcie był świetny. Jedzenie przepyszne, pokoje super oraz bardzo miła obsługa

• Ocena dodana: 14 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Profesjonalna i miła obsługa. Cisza i spokój,piękny wystrój wnętrz oraz otoczenie budynku.

• Ocena dodana: 13 maja 2024

Zakopane

Hotel z pomysłem aby klienci zwolnili. Brawo. Wystój pokoju schludny, bez natarczywych góralskich akcentów. Restauracja serwująca wyborne potrawy.

• Ocena dodana: 12 maja 2024

Przeurocze miejsce w zaciszu z pysznym jedzonkiem.

Cisza, spokój, jedzenie

• Ocena dodana: 12 maja 2024

Polecam, rewelacja.
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

W pokoju mogłoby być nieco cieplej.

Czysto, piękne widoki, wygodne łóżko, pyszne śniadanie. Rewelacyjna łazienka z wanną i prysznicem. Na miejscu bistro z pysznym jedzeniem i świetnymi drinkami.

• Ocena dodana: 10 maja 2024

Relaks zawsze w ty miejscu

Sniadania

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Jesteśmy bardzo zadowoleni z krótkiego pobytu. Było miło, czysto, pachnąco i wygodnie.
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Śniadanie urozmaicone. Bardzo smaczne.

• Pokój Dwuosobowy typu Economy

Miła obsługa i pyszne śniadania

REWELACJA
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z wanną

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa i wspaniały klimat. Wszystko zgodne ze zdjęciami i opisem. Polecam TOP 🔝

• Ocena dodana: 5 maja 2024

miła obsługa

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Fantastycznie 😁
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Niezwykłe miejsce, bardzo przyjazne dla wegan, co jest dla mnie bardzo ważne bo jednak nadal rzadko spotkane. Śniadania przepyszne, przygotowywane na bieżąco wg zamówienia. Wspaniała Właścicielka, widać, że tworząc to miejce kierowała się sercem i ogromnym poszanowaniem dla natury. Dodatkowo- być może dla kogoś to bzdura - ale widać że całe wyposażenie w pokojach jest wysokiej jakości- miedzy innymi wygodny materac, przestronny i nie przeciekający prysznic. Rzadko bywamy w Zakopanem ale jeżeli znów wpadniemy z odwiedzinami to z pewnością do Slow Tatry bo to miejsce absolutnie nas oczarowało i choć tylko na krótką chwilę, ale zdecydowanie pozwoliło nam poczuć się "slow". Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia 😁