3. mazowieckie – opinie o hotelach

8,1

8,4

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Kilkukrotnie musieliśmy się upominać o szlafroki na basen oraz żelazko. W dniu przyjazdu nikt nie był w stanie nam pomóc ze znalezieniem parkingu. Przyjechaliśmy busem, a parking podziemy jest wyłącznie do 180cm. Nie spotkałem takiej informacji w trakcie rezerwowania noclegu.

Podobały mi się przestronne pokoje oraz łazienki, codzienna obsługa.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic

Kuchnia wspaniała! Obsługa na wysokim poziomie.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

Z powodu uciazliwych prac budowlanych wokol hotelu cena powinna byc obnizona o minimum 10%
    • Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Jakosc wykladziny -powinna byc wymieniona, niedoczyszczone /bardzo ladne/kafle w lazience jedna z dwoch butelka wody byla otwarta

Pracownicy recepcji-bardzo mili i szybcy w obsludze gosci,. sniadanie bardzo urozmaicone i smaczne.

• Ocena dodana: 3 maja 2024

• Apartament typu Executive Suite

Śniadania brak miejsc w restauracji

Obsługa

• Ocena dodana: 3 maja 2024

Śniadania - zdecydowanie za drogie. Pokój za śniadaniem na dwie osoby jest tańczy w Mariott, gdzie likazkuzacja ale też
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic

Brak możliwości otworzyć okno - klimatyzacja to jienjest to samo. Meble i szlafroki - dość stare, szlafrok był z oderwanymi kieszeniami. Ale wszytko czyste

Czysto (nie idealnie, podłoga w łazience brudna). Są kapcie, ręczniki, deska do prasowania - super.

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2024

• Pokój typu Club z łóżkiem typu king-size

To już nie jest ten sam hotel co był parę lat temu wielkim zaskoczeniem było piętro clubowe pierwszy raz spotkałem się z wydzielaniem porcji dotyczy to posiłku i napojów duży minus

Wystrój lokalizacja

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2024

Wystarczająco dobrze na jedną noc
    • Apartament typu Executive Suite

Brak rozrywki dla dzieci . Duży obiekt, który nie zagospodaruje jednego pomieszczenia z kącikiem dla dziecka :( zimna woda w basenie . Rezerwując pokój 2+1 , przydałaby się pościel też dla dziecka . Lub przynajmniej extra poduszka w szafie , czy szlafrok dla malucha .

Bardzo przestrzenny pokój . Strefa basenowa ok , lokalizacja . Dobre śniadanie

• Ocena dodana: 26 kwietnia 2024

Pokoje w większości są połączone wewnętrznie, nie są dźwiękoszczelne jak w opisie hotelowym.
    • Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Pokoje nie są dźwiękoszczelne. Wręcz przeciwnie, wszystko słychać z pokoju obok- który jest połączony. Nie było informacji o ciszy nocnej, i sąsiedzi po drugiej stronie nie trzymali się tej zasady, a słychać było każde... kichnięcie.

Bardzo przestronny pokój, czysty. Z wszystkimi udogodnieniami. Restauracja mało intymna. Fajne, że była deska do prasowania w pokoju. miły widok z okna, z dala od ulicy - pro.

• Ocena dodana: 26 kwietnia 2024

• Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Mógłby w tej cenie być sniadanie

Obsługa hotelu na wysokim poziomie, pomocni mili i uczynni

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2024

Ok
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic

Niedziałająca klimatyzacja, tylko grzała mnie udało się zimniejszyc temperatury.

Duża łazienka i pokój.

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2024

• Apartament typu Executive Suite

Słabą stroną hotelu są śniadania ze względu na stosunek jakości do ceny

Mocną stroną hotelu jest personel

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2024

Zdecydowanie polecam w tej cenie.
    • Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Dosyć drogie śniadania, lecz cenowo porównywalne z innymi obiektami tej klasy, więc nie mogę na to narzekać. Na szczęście w bliskiej okolicy znajduje się kilka bardzo dobrych restauracji śniadaniowych, dlatego każdy może wybrać najlepszą dla siebie opcję. Czasami słyszalne były odgłosy z rur, kanalizacji.

Można powiedzieć, że Regent to typowy hotel biznesowy z lat 2000.. Niewiele się w nim zmieniło od czasów otwarcia, również cena pozostała na niskim poziomie i plasuje się raczej w segmencie hoteli 4 czy nawet niektórych 3 gwiazdkowych. Uważam, że to uczciwe, gdyż wiek i drobne braki w stosunku do topowych Warszawskich hoteli są miejscami widoczne. Mimo wszystko, Regent to wciąż bardzo dobry i wygodny 5-gwiazdkowy obiekt. Zatrzymałam się tylko na 1 noc, nie korzystałam ze śniadań i strefy wellness, więc mogę ocenić tylko sam pokój. Wnętrza są przytulne i klimatyczne, temperatura wewnątrz była idealna, doceniam też możliwość jej regulacji. W pokoju znajdowało się wszystko, co było mi potrzebne, chociaż niektórym może doskwierać brak minibaru, a jedynie pusta lodówka. Mój pokój był czysty i zadbany, korzystanie z niego było przyjemnością :) Łóżka są naprawdę bardzo wygodne, jedne z lepszych, z którymi się spotkałam w hotelach. Chociaż w okolicy trwa remont, w pokoju było cicho, wygłuszenie jest porządne. W czasie mojego pobytu działały wszystkie 3 windy, więc nie tworzył się tłok. Miałam tak naprawdę kontakt tylko z obsługą z recepcji, ale śmiało mogę ją ocenić na 10/10. Wszyscy byli bardzo mili.

• Ocena dodana: 11 kwietnia 2024

• Pokój typu Deluxe z 2 łóżkami pojedynczymi

Hotel trochę już „zmęczony”. Słabe wrażenie robią zbutwiałe drewniane drzwi w strefie SPA, czy łuszczący się sufit w saunie parowej. Klejona taśmą samoprzylepną łyżka do butów również nie przystaje do standardu 5*.

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

Dobry na weekendowy wyjazd

Nieciekawy widok z okna

Obsługa

• Ocena dodana: 1 kwietnia 2024

Hotel położony niedaleko Łazienek i bardzo dobrze skomunikowany.
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic

Byłam w tym hotelu wielokrotnie (podróżuję służbowo) i nie mogę się doczekać , aby w pokoju znajdowało się to co reklamują. Tym razem nie było ani jednego szlafroka i dla 2 osób tylko 1 zestaw do kąpieli. Poprzednio musiałam prosić o wodę i herbatę. Myślę, że serwis sprzątający jest po prostu nieuważny.

Hotel położony niedaleko Łazienek co jest niewątpliwie ogromnym atutem.

• Ocena dodana: 31 marca 2024

• Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Strefa basenowa super,można odpocząć w saunie oraz jacuzzi.Śniadanie pyszne a w restauracji można zjeść pysznego steka,pierś z kaczki i wiele innych pysznych dań.

• Ocena dodana: 26 marca 2024

Bardzo dobrze. Ale Kilka lat temu bylo lepiej.
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic

Okropna przepalona kawa. Śniadanie: Brakowalo: świeżego soku, jakosciowej herbaty i kawy, prawdziwego miodu , lokalnych produktów, koziego/owczego sera. Obsługa brdzo mila ale kiedyś pytała co podać do picia. Woda w pokoju miala dziwny smak a kubki posmak mydla.

Czysto. Dość cicho. Przyulnie. Super wanna.

• Ocena dodana: 24 marca 2024

Bardzo dobry hotel
    • Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Niezależnie od hotelu trafili się mi hałaśliwi sąsiedzi - z racji pokoi łączonych było ich dość głośno słychać

Bardzo wygodne, duże pokoje; miła i profesjonalna obsługa; duży plus za dostępność parkingu; śniadania na 5+

• Ocena dodana: 19 marca 2024

• Pokój typu Club z łóżkiem typu king-size

Sniadanie różnorodne i urozmaicone, bardzo dobry wybór.

• Ocena dodana: 19 marca 2024

Swój pobyt w hotelu uważam za bardzo udany i relaksujący.

Żadnych zastrzeżeń.

Świetna lokalizacja, jeżeli nie chcesz zatrzymywać się w centrum. Pokoje bardzo duże, duża, wygodna łazienka, bardzo komfortowe łózko. Bogate śniadania z możliwością zamówienia jajek w różnej postaci, omletów czy też naleśników. Dodatkowy plus za posiadanie basenu (bez udziwnień typu dysze natryskowe) - można spokojnie popływać i dwóch saun.

Najtańsze 5***** w Warszawie
    • Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Bardzo miekki materac na łóźku , mega niewygodny

Dobry hotel w fajnej lokalizacji , Basen , spa dobre jedzenie wszystko było ok.

Pobyt udany
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior

Jak na hotel pięciogwiazdkowy to szlafroki powinny być już wymienione na nowe. Owszem, były czyste ale świetność ich już dawno minęła. Śniadania smaczne, aczkolwiek na taki hotel trochę ubogie.

Lokalizacja super, przemiła obsługa, smaczne jedzenie.

• Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size

Doba hotelowa do 12.00, o 11.30 bez pukania wtargnęła Pani do pokoju w celu sprzątania . Śniadanie w lobby, brak miejsc w restauracji głównej, dużo mniejsza oferta śniadaniowa.

Czystość, duża powierzchnia pokoju, wygodne łóżko

• Ocena dodana: 10 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Classic

Niewygodne łóżko, najgorszej jakości poduszka i kołdra - jak w najtańszym hotelu. Bardzo słabe jedzenie w restauracji - zwrócony stek, który miał być medium rare a został usmażony na podeszwę.

Bardzo profesjonalna obsługa - taktowna, pomocna