3. małopolskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach

8,5

• Ocena dodana: 31 maja 2024

Na nocleg super
    • Pokój jednoosobowy typu Economy

W budynku z recepcją jest na szczęście winda, ale pokoje są w budynku obok, gdzie windy już nie ma. Jeśli ktoś ma problemy zdrowotne, to lepiej wziąć to pod uwagę. Tv nie działała, ale dla mnie nie był to problem. Było raczej czysto, tylko takie małe pajeczyny (zwłaszcza pod sufitem). Bardzo słychać sąsiadów z pokoi obok. Okropnie skrzypiące łóżko.

Wszędzie bardzo blisko! Super lokalizacja. 5min spacerkiem do galerii i dworca oraz przystanków. Za rogiem targ i Żabka. Bardzo miły Pan na recepcji. Można płacić kartą:)

• Ocena dodana: 30 maja 2024

Kolejny obiekt w Krakowie zaliczony ;)
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

To akurat mój błąd, a nie jakiś zarzut w stosunku do obiektu, bo wziąłem po prostu najtańszy pokój, bez klimatyzacji. A jak wiadomo przy tych upałach jakie mamy obecnie pokój na poddaszu z dwoma małymi i zaledwie uchylnymi oknami, to nie jest dobry pomysł. No chyba że na chłodniejsze miesiące.

Lokalizacja, obsługa, czystość oraz wyposażenie pokojów było bardzo dobre. Szczególnie dobry jest stosunek ceny do jakości, wypada fantastycznie. Na plus na pewno jest też fakt, że jest przechowalnia bagażu, co jest ważne dla kogoś kto przyjeżdża na weekend pociągiem czy autobusem z bagażem, i nie ma potencjalnie gdzie zostawić, kiedy idzie zwiedzać. Też nie było problemów ze spełnianiem dodatkowych życzeń. No i łóżka też bardzo wygodne..

• Ocena dodana: 26 maja 2024

• Pokój jednoosobowy typu Economy

Jednak spodziewałam się lepszego standardu jak za tą cenę, łóżko skrzypi, poduszka mega słabej jakości , brak suszarki, na suficie okno które rano przepuszczało światło mimo rolety

Lokalizacja nie do przebicia, miły personel

• Ocena dodana: 13 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Economy

Brak ciepłej wody pod prysznicem, pajęczyny w łazience

Lokalizacja

• Ocena dodana: 12 maja 2024

Świetna lokalizacja

• Ocena dodana: 9 maja 2024

Płytki w łazience luźno.

Lokalizacja

• Ocena dodana: 4 maja 2024

Trzeszczące łóżka!

Blisko do Rynku i Sukiennic.

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

Doskonała lokalizacja.

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

Nocleg na maksimum 1-2 noce, jako przystanek przed dalszą podróżą, albo na.szybki citybreake
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Łóżka niestety nie są wygodne i trudno się na nich wyspać.

Świetna lokalizacja, umożliwiająca dotarcie do najważniejszych punktów miasta, miła obsługa.

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2024

• Pokój jednoosobowy typu Economy

Dostałam dość chłodny i mało przyjemny pokój w którym nieprzyjemnie pachniało, zwłaszcza w łazience. Ale warto zaznaczyć że wybrałam przy rezerwacji najtańszą opcję. Przy kolejnej rezerwacji zwiększyłam standard pokoju za niewielką dopłata i było już OK.

Lokalizacja bardzo dobra, całodobowa recepcja, żadnych problemów z rezerwacją.

• Ocena dodana: 28 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Economy

Materace zdecydowanie są do wymiany. Czuć było sprężyny, które skrzypiały przy każdej zmianie pozycji. Kolejny minus to chłodna woda.

Bardzo dobra lokalizacja. Miła obsługa. Czysto

• Ocena dodana: 16 marca 2024

Dobry wybór na krótki pobyt

Nie

Czystość, obsługa, lokalizacja

• Ocena dodana: 25 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Economy

Czysto, wszystko co potrzebne jest na miejscu, wygodnie, świetna lokalizacja.

• Ocena dodana: 25 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Economy

Mega trzeszczące łóżka, słychać było w nocy nawet pokoje sąsiednie przy jakiekolwiek zmianie pozycji.. Zdecydowany minus.

Super lokalizacja, świeża pachnąca pościel, bardzo miła obsługa

• Ocena dodana: 24 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Economy

Łóżka niestety bardzo skrzypią, ciężko spać.

Super lokalizacja, miła obsługa i wszystko czego potrzeba na weekend w Krakowie.

• Ocena dodana: 14 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Economy

Mała awaria prysznica, czasami brak cieplej wody. Głośni pozostali goście. Nie miało to jednak wypływy na ocenę, uroki kamienicy.

Lokalizacja świetna. Bardzo blisko dworca i rynku. Pokój bardzo czysty, personel pomocny. Pokój bardzo praktyczny, dobrze urządzony. Brakowało jednak jakiejś małej lodówki. Ale i bez tego można sobie poradzić. ☺️ Wrócimy na pewno!

• Ocena dodana: 7 lutego 2024

Podłoga trzeszczy Łóżka też trzeszczą

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

Idealna lokalizacja, świetny kontakt z obsługą, cichy przestronny pokój
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Bardzo miękkie materace, skrzypiące przy najmniejszym ruchu łóżka. Zepsuta słuchawka od prysznica. Brak zestawu do parzenia kawy/herbaty jak było w ofercie (poza czajnikiem i jednym kubkiem w pokoju dwuosobowym)

Możliwość późnego zameldowania, Cichy pokój, możliwość zostawienia bagażu w bagażowni Lokalizacja blisko rynku i dworca głównego/autobusowego

• Ocena dodana: 20 stycznia 2024

Świetna lokalizacja-standard taki jak cena
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Skrzypiące materace i podłoga. Strasznie hałasują. Pierwszej nocy skrzypienie materacy nas budziło. Potem przywykliśmy i już nie budziły, ale mogliby wymienić na nowe. Z naczyń mieliśmy 1 kubek i 1 małą filiżankę. Przydałby się ze dwie szklanki, może mały talerzyk. Czajnik jest, ale nawet 1 torebki herbaty nie było, żeby sobie po przyjeździe zaparzyć. Trzeba mieć swoją. No i nie wiem czy my tak trafiliśmy, ale obok jest szkoła tańca i w dzień dość głośno grała muzyka. Wieczorem była już cisza.

Pokoje w znakomitej lokalizacji. Z dworca głownego 5 minut spacerkiem, do starówki tyle samo. Za rogiem 50 metrow wspaniałe najstarsze targowisko w Krakowie "Stary Kleparz". Pyszności same i obowiązkowe miejsce na mapie Krakowa. Łazienka w pokoju. Personel pomocny. W nocy cisza. Okna od podwórka, ale dla mnie to był plus. Nie słyszeliśmy żadnych hałasów ulicy w nocy. Wydajne ogrzewanie bardzo (byliśmy w styczniu). Pokój całkiem przestronny jak na dwie osoby.

• Ocena dodana: 10 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Economy

Łóżka jak z PRL, bardzo skrzypią

Blisko do rynku, bardzo dobra lokalizacja

• Ocena dodana: 7 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Economy

Prysznic, a konkretnie słuchawka w prysznicu.

Świetne położenie, kilka minut od starego miasta. Czysto, cena adekwatna do jakości.

• Ocena dodana: 1 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Economy

Jedna filiżanka dla dwóch osób w pokoju..

Wszystko w porządku. Czysto. Jedzenie smaczne.

• Ocena dodana: 18 grudnia 2023

Pokój dobry
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Nie wiem jak inne pokoje, ale w moim na poddaszu było ponuro. Wydaje mi się, że oświetlenie powinno mieć większą moc. W ciepłych miesiącach jest pewnie lepiej, ale jesienno - zimowa pora to słabo. Myślę, że suszarka do włosów powinna być w standardzie w każdym pokoju. W szafach na korytarzach powinny być dostępne deski do prasowania i żelazko (na pewno pomogłoby wielu osobom).

Lokalizacja jest rewelacyjna. Pokój czysty.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 24 listopada 2023

Plusem Pokoi u Filipa są uprzejmi ludzie i lokalizacja, minusem - wszystko inne.
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

[-] Czystość (pleśń pod prysznicem, rdza w łazience - moim zdaniem niedopuszczalne w każdym miejscu noclegowym, niezależnie od ceny); [-] Uczucie braku opieki nad miejscem (poza wyżej wspomnianymi rzeczami jeszcze np. rozwalone żaluzje, niedziałający czajnik, choć szybko wymieniony na inny model) i totalne niedoinwestowanie (rozumiem, że skrzypiące podłogi nie są łatwą rzeczą do podrasowania, ale istnieją inne sposoby na tanie zaopiekowanie się gościem - wystarczyłoby zamienić mikrokubeczki na dwa normalne kubki i powyrzucać z wnętrza rzeczy, które nie są używane/nie działają poprawnie, a wręcz nie są bezpieczne i zaniżają opinię o miejscu); [-] Niesamowicie piszczące łóżka - nie rozumiem jak to możliwe, że dwie bardzo szczupłe i dosyć niskie kobiety nie mogły się przekręcić na drugi bok bez budzenia siebie nawzajem. Naprawdę, nie do uwierzenia i będziemy to wspominały latami. [-] Recepcja na 2 piętrze (trzeba najpierw dostać się tam z torbami - niby jest winda, ale i tak są też schody do pokonania; na plus fakt, że na korytarzu była szafa umożliwiająca wzięcie papieru czy dodatkowego ręcznika bez wracania na recepcję);

[+] Świetna lokalizacja [+] Przemiła obsługa [+] Możliwość zostawienia bagażu po wymeldowaniu [+] Regulacja temperatury (nieoczekiwanie zastała mnie zima, a w pokoju było ciepło) [+] Cisza po 22:00 (pokoje są od dziedzińca, obok jest szkoła tańca ale szanują godziny ciszy nocnej) [+] W pokoju był telewizor, choć normalnie (bez zacinania się) działały tylko 2 kanały