3. podlaskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach

9,3

8,5

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Pokój dwuosobowy

Pokój przytulny i czysty, wygodne łóżko. Personel miły i pomocny. Jedzenie przepyszne.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Jeśli do Białowieży, to koniecznie w Stoczku
    • Apartament

Pięknie zaaranżowane miejsce, gustownie urządzony stary domek, przepyszne, urozmaicone śniadania, smaczne dania w restauracji, przemiła, ppmocna obsługa. Najlepsze miejsce w Białowieży. Serdecznie polecam.

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2024

• Apartament

Spędziliśmy wspaniały czas w tym apartamencie. Mieszkanie było niezwykle czyste i zadbane, co było dla nas bardzo ważne. Dodatkowo, obsługa była bardzo przyjazna i pomocna, co sprawiło, że czuliśmy się jak w domu. Wyśmienite śniadania i duży wybór potraw. Gorąco polecamy ten apartament każdemu, kto szuka komfortowego, klimatycznego i przyjemnego miejsca na pobyt.

• Ocena dodana: 25 marca 2024

Przestronny pokój w klimatycznej chacie.
    • Pokój dwuosobowy

Bojler w łazience niezbyt wydajny. Po szybkiej kąpieli druga osoba kąpie się w letniej wodzie.

Pokój bardzo czysty, w klimatycznej chacie, ciepły i przestronny. Dobra lokalizacja. Obsługa bardzo miła. Codziennie do śniadania smaczne dania na ciepło

• Ocena dodana: 4 marca 2024

Zbyt krótki nasz urlop:)

Niepowtarzalny klimat pokoju i całego obiektu. Pewne miejsce parkingowe. Bogata oferta śniadaniowa. Restauracja. I tu dłuższy komentarz. W Białowieży od lat bywamy 2-3 w roku. Do tej pory mieliśmy okazję korzystać ze wszystkich rekomendowanych restauracji. Okazało się, że restauracja Stoczek 1929 bije pozostałe na głowę. W całej Białowieży ceny są bardzo zbliżone. Białowieża jest miejscowością turystyczną, więc każdy obiekt próbuje zaprosić do siebie gości. W wielu przypadkach goście mogą stwierdzić, iż posiłki były albo za drogie, albo nie trafiły w gust smakowy. W Stoczku jest tak jak ma być. Iść, delektować się smakiem, wystrojem i klimatem.

• Ocena dodana: 1 lutego 2024

• Apartament

Piękna miejscówka, nawiązująca do lokalnych tradycji. W apartamencie zachowane elementy oryginalne/tradycyjne jak kuchnia węglowa, piec pomiędzy pokojami, co robi robotę i czuje się klimat. Pokoje czyste, łóżka wygodne, niczego nie brakuje. Na pewno muszę wspomnieć o śniadaniu, które było wyjątkowe, chleb przepyszny, wszystko świeże. Byliśmy tylko na jedną noc, ale serdecznie polecam, a nawet jeszcze bardziej :-)

• Ocena dodana: 25 stycznia 2024

Bardzo udany pobyt w gustownie urządzonym i świetnie położonym apartamencie w Białowieży
    • Apartament

Drobnym minusem była dość mała łazienka, wydzielona z większego pomieszczenia, ale nie była to znacząca niedogodność.

Apartament w tradycyjnym podlaskim domu był gustownie i wygodnie urządzony, a lokalizacja znakomita - ledwie kilka minut spacerem od centrum Białowieży. Śniadania były obfite, smaczne i urozmaicone. Obsługa miła i pomocna. Dodatkowym plusem było sąsiedztwo bardzo dobrej restauracji z tradycyjną kuchnią.

• Ocena dodana: 24 stycznia 2024

• Pokój dwuosobowy

Trochę skrzypiąca rozkładana kanapa ...

Bardzo dobra lokalizacja, czysto, cicho, plac zabaw na podwórku

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

Było cudownie. Okolica przepiękna, a nocleg był odpoczynkiem.
    • Pokój dwuosobowy

Śniadania przepyszne. Codziennie świeże produkty, duży wybór. Dzieci były bardzo zadowolone i nawet one nie miały problemu żeby się najeść. Pani z kuchni bardzo przemiła, przygotowywała nam posiłek na ustaloną godzinę i czekała z ciepłym daniem na nas :) Pokój był przestronny, posiadał wszystko co niezbędne. Było w nim cieplutko i przytulnie.

• Ocena dodana: 3 grudnia 2023

Było tak dobrze że już chcemy pojechać do Was latem. Szykujcie dla nas chałupę
    • Apartament

Białowieża podczas naszego pobytu to była bajka. Pani Basia zadbała o nas i nasze wnuki podczas śniadania luksusowo. Bardzo dziękujemy

• Ocena dodana: 12 listopada 2023

Nie dotyczy

Pokoje w fajnych białowieskich chatach. Czysto i wszystko jest co potrzeba. Śniadania bardzo dobre. Jestem bardzo mile zaskoczona i na pewno skorzystam z tego typu noclegu. Polecam bez zastanowienia.

• Ocena dodana: 9 listopada 2023

Bloga cisza, piękna okolica ...spokój
    • Pokój dwuosobowy

Bardzo dobre jedzenie. Świetna obsługa. Przesympatyczna Pani w restauracji. Super lokalizacja. Mega klimatyczna chata w której spaliśmy ..

• Ocena dodana: 28 września 2023

Miłe miejsce
    • Pokój dwuosobowy

Śniadania bardzo dobre i nie tylko śniadania. Restauracja tam żywi fantastycznie, obiady palce lizać. Bardzo dobra kawa i....ciasto Marcinek. Polecam. Obsługa super. W naszym pokoju była uszkodzona klimatyzacja, którą chcieliśmy dogrzać pokój ( wieczór i noc były wyjątkowo chłodne). Włączono więc piec i za chwilę grzejniki były cieplutkie. Pokój szybko się nagrzał i było ok. Wielki plus za to.

• Ocena dodana: 4 września 2023

Wspaniałe miejsce w idealnym miejscu Białowieży

Nic

Klimat

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

• Apartament

Urokliwe miejsce, warunki bardzo dobre - czysto, w pokoju wszystko co potrzeba, pyszne śniadanie

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2023

Przepyszne miejsce
    • Apartament

Pani na recepcji nie wspomniała, że jako goście mamy rabat na obiad.

Piękny teren restauracji. Przepyszne śniadania i obiady

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2023

• Pokój dwuosobowy

Wygląda lepiej niż na zdjęciach. Bardzo przytulny pokój w wiejskim domu. Pyszne śniadania w restauracji.

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2023

• Pokój dwuosobowy

Dobre położenie, klimatyczny pokój, swietna obsługa i przepyszne śniadania. Polecam😊

• Ocena dodana: 29 lipca 2023

Sielski klimat
    • Ze zwierzęciem
    • Apartament

Przyjeżdżając z 3 maleńkimi Yorkami liczą sobie za dobę nie mało jak za takie psy.

Białowieża to magiczne miejsce pełne cudownej przyrody i spokoju jaki tam panuje. Apartamenty, czy pokoje spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Mieszkaliśmy w starej odremontowanej gruntownie starej, mega klimatycznej chacie w stylu podlaskim. Fajna odmiana jeśli cenisz sobie spokój i ciszę. Polecam gorąco, nie zawiedziecie się.

• Ocena dodana: 29 lipca 2023

Domek z placem zabaw dla dzieci, idealne miejsce dla rodzin.
    • Apartament

Panie sprzątające pokoje. Czystość i lokalizacja.

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

Przyjemny pobyt, wart swojej ceny.
    • Apartament

Pyszne, lokalne śniadania. Pokój 4 osobowy dość duży (dwie oddzielne sypialnie i część wspólna). Lokalizacja bardzo dobra, na cichej i spokojnej działce.

• Ocena dodana: 4 lipca 2023

Wspaniałe miejsce do odpoczynku, cudowne połączenie lokalnego klimatu ze wszelkimi wygodami.

Nie było takiej rzeczy.

Śniadania były doskonałe, dania przepyszne podane w bardzo elegancki sposób. Z mężem mamy zupełnie odmienne preferencje kulinarne (ja - wegetarianka, on - typowy mięsożerca :) ), ale oboje wychodziliśmy ze stołówki zadowoleni i nasyceni. Przemiła obsługa.

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

• Apartament

Lokalizacja. Czystość pokoju. Smaczne śniadanie. Miła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 22 czerwca 2023

Wszystko było fantastycznie. Bardzo dobre śniadania 😁😁😁❤️