2. Полша отзиви за хотели

8.0

• Безплатен WiFi

7.3

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 2

• Оценено на: 6 септември 2021 г.

7.0
    Добър
    • Пътуване за удоволствие
    • Двойка
    • Двойна стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

Много занемарено. Всичко има, но честотата я няма. Нанесохме се в апартамент едната вечер. Беше сравнително чисто, но може би защото не беше ползван. Всичко беше добре. Другите вечери бяхме резервирали стандартна стая. Казваше се "Галилео Галилей". Беше много мръсна и си казахме "нищо, ще обърнем внимание на момичето от рецепция да се поправят следващия ден". Пандемия е все пак, всеки е намалил персонала. И така! Сутринта обяснихме, че искаме да се обърне внимание на калния под и мръсната баня, на прашните лампи и телевизор, както и на лепкавите дръжки на врати и прозорци. Като следобед се прибрахме, беше леко заметен само пода. Прах навсякъде имаше, можеше да се пише с пръст по мебелите. Искахме обяснение..не ни беше дадено, както ни се обясни, че персонал вече няма. Казахме си "хайде карай" , Гданск все пак е страхотен. Но като се прибрахме и си легнахме в 00.00 часа и като нахълтаха в 3.30 часа посреднощ хора в стаята ни докато спим, с куфари твърдейки, че имат резервация и това е тяхната стая...направо нямам думи. Ние голи, те посред нощ влизат, излизат, пак влизат....изкараха ни ъкъла. Нищо и това мина. Интернет няма..питахме, казаха че другите гости нямали проблем. Мъжа ми намери рутера в коридора, рестартира го, изтри паметта и имахме интернет. Само за информация" рутерите имат памет и се претоварват". Момичето на рецепция беше много любезно и учтиво, но абсолютно безполезно- никаква помощ, никакво решение на проблем. Определено добра сграда, локация, обзавеждане, но услугата по настаняване е катастрофа.

Престой през август 2021 г.

Показване 1 - 2

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!