Mine peamise sisu juurde

8,8

• Tasuta WiFi

8,6

100% kontrollitud arvustused

Ehtsad külastajad. Ehtsad peatumised. Ehtsad arvamused.

Rohkem teavet– avab dialoogikasti

• Paar
    • Deluxe apartement
    • Peatumine 4 ööks
    • Esitatud mobiilist

10 juuli 2022 Sõites majutusasutusse u 450 km Poola liiklust, kirjutas korteri vahendaja, et kui jõuate peale kell 18.00 siis on tema tööpäev lõppenud ja rakendub eritasu ning palus enne kohalejõudmist pool tundi ette helistada, mis on täiesti okei. Kell 17.00 helistasime ,et jõuame 17.30 nii ka juhtus. Kohalejõudes oli Proua korterivahendaja kohal ja valmis korterit üle andma ning mingit tõenäoliselt auto parkimise luba vormistama ning muuseas mainis, et hoones pole kolm päeva ehk kogu meie rendiperioodi jooksul sooja vett "te peate sellega arvestama linnas nii käibki".( 2 lapsega pere ja kuulutuses polnud soojavee puudumist mainitud) Tõlkisime ära uksel oleva teavituse, mis oli paigaldatud 4 juuli.2022 Meie vastumeelsuse tõttu leidis perenaine küll uue korteri väidetavalt samaväärse aga seda hakkati kohe koristama, kui koristatud annab teada. Ning nüüd pidime meie ootama ilma eritasuta. ( oli ka loobumise plaan aga terve päev autosõitu läksime lihtsamat teed) Helistasime peale kell 21.00, küsisime kas korter on valmis, siis Proua teatas, et teavitas meid korteri valmidusest aga meieni teavitus ei jõudnud, meie küsimise peale kas keegi selle üle ka annab siis ta vastas, et tema tööaeg on läbi ja korter peaks ikka sobima. Uus korter oli ok ainult koristamine jättis soovida. Kokkuvõttes Tobiaz residece korter asukoht ja parkimine väga hea. Perenaine ebaprofessionaalne teab ainult oma õigusi aga kohustustest lugu ei pea. Uurige täpselt kui selle ettevõtega asju ajate. Ei soovita lastega peredele.

Peatumiskuupäev: juuli 2022

nähtaval 1 – 2

Viime hinnad vastavusse
Viime hinnad vastavusse
Madalad hinnad • Ei mingit broneeringutasu • Leidsid odavamalt? Maksame vahe tagasi!