5. Opinie o obiekcie Motel WiG

7,8

6,4

• Ocena dodana: 4 maja 2023

• Pokój dwuosobowy

Brak wi fi i tv ktore miało być. Brak odpowiedniej ilości gniazdek

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

Pokój nie był wart swojej ceny.
    • Pokój jednoosobowy

W pokoju nie działało górne światło i w kranie była tylko zimna woda. W łazience też nie światła ( musiałam się myć po ciemku) . W nocy nie mogłam spać,, bo wyrzucano butelki do śmietnika , w ogóle cały czas były jakieś hałasy ( trzaskanie drzwiami , głośna muzyka z parkujących samochodów|).

Pokój mały , ale wygodny.

• Ocena dodana: 1 maja 2022

• Pokój Czteroosobowy

Komfort spania, pomimo wygodnych łóżek, żaden. Głośne urządzenia włączające się przez całą noc co 5 minut na 5 minut 😒 ...

Lokalizacja spełniła nasze oczekiwania. Dotarcie do rynku zajęło nam kilka minut jazdy samochodem.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 19 października 2021

• Pokój dwuosobowy

Fatalny Agregat pod oknem. Włącza się co 10 min i przy zamkniętym oknie go słychać

Przestronny pokój

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 22 września 2021

• Pokój jednoosobowy

Stosunek jakości do ceny.. hmm, cena jak na te warunki wygórowana.. Brak ciepłej wody w kranie, brak lodówki, również brak możliwości skorzystania z tej w recepcji, która swoją drogą była zawsze zamknięta.

Lokalizacja korzystna, miałem możliwośc dłuższego przechowania bagażu, miła Pani dbająca o pokoje. To w zasadzie wszystko.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 1 września 2021

Bobyt udany, piękne miasto Sandomierz.

Brak baru.

Lokalizacja bardzo dobra.

• Ocena dodana: 22 lipca 2021

• Pokój Czteroosobowy

W łazience nie trzymała uszczelka przy prysznicu przez co podczas kąpania cała łazienka pływała. Z wentylacji coś smierdziało. Dodatkowo odpalająca sie klimatyzacja na zewnetrznej scianie budynku w nocy mogła postawić na nogi.

Pokój czysty i generalnie ok. Właściciel sympatyczny i pomocny gdy czegoś się potrzebowało.

• Ocena dodana: 3 lipca 2021

• Pokój dwuosobowy

Brak własciwegooznakowania Motelu. Motel o nazwie Wig - nie istnieje. Roje czarnych mrówek w pokoju.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2021

Przespać się i jechać dalej :)
    • Pokój jednoosobowy

- niezbyt szczelne ściany tak zewnętrzne jak i wewnętrzne przez co od samego rana było w pokoju głośno - motel pootwierany na noc, teoretycznie każdy może wejść do środka (nie ma też stałej recepcji) - jeśli ktoś jest niezmotoryzowany to do centrum jak i do sklepu jest całkiem daleko

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Zadowolony

Blisko wszędzie

• Ocena dodana: 5 maja 2024

2,0
    Żal że tam się zatrzymałem nieprzespana nocka
    • Pokój dwuosobowy

Brak prądu, Brak tv, hałasujący wentylator na zewnątrz aż drżała ściana i podłoga

Brak

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2022

Uwaga, oszust!
    • Pokój jednoosobowy

Ostrzegam przed rezerwacją w tym motelu, gdyż można zostać oszukanym. Po przyjeździe do motelu w godzinach wieczornych, około 19 nie zastałam nikogo z obsługi. Zadzwoniłam na nr tel z karteczki przyklejonej na drzwiach. Nieuprzejmy pan poinformował mnie że hotel jest nieczynny, bo od 3 dni nie ma prądu i wody i cytuję ,, niech se pani poszuka gdzie indziej noclegu''. Kiedy zapytałam dlaczego nikt nie poinformował mnie wcześniej skoro od trzech dni mają awarię, pan powiedział że to nie jego sprawa i się rozłączył. Drzwi do hotelu były otwarte więc weszłam na piętro i co się okazało? Motel był czynny a jeden z gości powiedział, że mają prąd i wodę. Człowiek z recepcji ewidentnie kłamał. Z uwagi na to że był to sierpniowy długi weekend, nie miałam szans na wolny pokój w Sandomierzu, musiałam taksówką dojechać do Tarnobrzegu i tam wynająć sporo droższy pokój.

Nic mi się nie podobało, ponieważ nie było mi dane skorzystać z pokoju.

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2022

Bardzo słaby
    • Pokój Czteroosobowy

1. Obiecanej fv za pobyt brak i raczej jej już nie będzie gdyż nie można się skontaktować z właścicielem, pokój miał być 4 osobowy, były 2 2-osobowe śmierdzące papierosami i brudne pokoje z hałasem przy oknie przez całą noc, dodatkowo właściciel zażądał dopłaty 50 zł do ceny ustalonej, gdyż uznał że jest duże zapotrzebowanie na pokój w danym dniu więc podniesie sobie cenę, Ogólnie lepiej dać sobie spokój i poszukać coś innego

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2022

Skandaliczne zachowanie hotelu
    • Pokój dwuosobowy

Po dotarciu do hotelu pan z recepcji w bezczelny sposób telefonicznie poinformował nas że hotel od trzech dni jest nieczynny i nas nie przenocuje, nie interesowało go co mamy zrobić i nie wyjaśnił powodu takiej decyzji. Potem odłożył słuchawkę i więcej nie odebrał telefonu. W identyczny sposób potraktował jeszcze jednego pana z którym rozmawialiśmy przed hotel. Skandal. Zmuszeni byliśmy nocować w innej miejscowościi płacąc więcej za hotel

Skandal. Nic mi się nie podobało. Chyba oberwanie chmury i ulewa która w tym czasie szalała nad sandomierzem

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2022

Zostaliśmy oszukani
    • Pokój Czteroosobowy

Po przyjechaniu do obiektu okazało się, że pokoju nie ma. Na miejscu czekała kartka z numerem telefonu do recepcji. Pan odebrał, poinformował mnie, że zaszła pomyłka, osoba zajmująca się rezerwacjami jest w szpitalu i on nie ma tego pokoju. Nie chciał nawet przyjść porozmawiać osobiście. Jak twierdził jesteśmy już kolejnymi osobami, które przyjeżdżają w sprawie rezerwacji o jakich on nie wie. Nie polecam korzystać z usług tego miejsca

• Ocena dodana: 26 lipca 2022

4,0
    Kiepski
    • Pokój dwuosobowy

Czystość łazienki, widok za oknami na śmietniki,hałas przez całą noc jakiejś sprężarki. Totalna porażka.

• Ocena dodana: 15 lutego 2022

nie polecam

obok hodowla psów

mały zimny pokój . w stosunku do ceny i to jeszcze zima i taka lokalizacja na minus

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2021

Miejsce piękne .

Przemiła Pani .

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2021

4,0
    Motel na chwile
    • Pokój dwuosobowy

Motel jakby wymarły, lata swojej świetności ma już daleko za sobą. Nic szczególnego.

Wygodne łóżko. Mila obsługa.

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2021

b. miła ,życzliwa i pomocna obsługa !!!!!!!
    • Pokój dwuosobowy

poprawić trzeba prysznic bo woda leje się z każdej złączki, niech to ktoś dokręci , plus wychodzące ze ściany kontakty. Niepraktyczne są kontakty za łóżkiem, trudno dosięgnąć i jest ich za mało . 6- z czego dwa zajmują lampki, jeden telewizor, jeden czajnik i akurat ten jest wyrwany, nie jest to wina właścicieli, tylko jak myślę gości, ale wartowałoby sprawdzić takie rzeczy, bo jak się przyjeżdża ok 20 to nie ma szans na naprawy ,nawet krótki przedłużacz rozwiązałby sprawę ,przydałyby by się też chociaż jeden talerzyk.

za oknem był jakiś agregat, który całą noc warczał, cicho ale irytująco.

• Ocena dodana: 19 lipca 2021

Jestem zadowolona

Wszystko było ok

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 26 września 2021

Nie za tę cenę...
    • Pokój dwuosobowy

Stosunek jakości do ceny. Za niemałą kwotę brak dostępu do lodówki, kuchni, nie ma żadnej możliwości podgrzania sobie jedzenia. Nie czuliśmy się bezpiecznie przez hałasujących i pijanych "sąsiadów" którzy do 2 w nocy nie dawali nam spać. W nocy brak jakiegokolwiek dozoru w motelu, każdy że stacji benzynowej może sobie wejść do srodka przez otwarte drzwi wejsciowe i nikt tego nie kontroluje. Zepsuta uszczelka w prysznicu powodowała, że każda próba umycia się kończyła się potopem całej łazienki.

Obsługa bez zarzutu - mile Panie sprzątające oraz Pani która nas meldowała. Widać że obsługa sumiennie pracowała, ponieważ w obiekcie było czysto, pościel świeża, łazienki posprzątane.

• Ocena dodana: 23 września 2021

• Pokój dwuosobowy

Brak możliwości zjedzenia posiłków. Głośna praca klimatyzacji lub agregatów na zewnątrz.

Miłe Panie z obsługi. Czysto. Dobra lokalizacja dla kogoś kto jest przejazdem i traktuje obiekt jako miejsce do przenocowania.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2022