3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Kraków – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie MILESTONE Krakow Center Urban Living

MILESTONE Krakow Center Urban Living – opinie

20 Grzegórzecka, Grzegórzki, 31-532 Kraków, Polska

Nr 1540 z 2 923 obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Kraków

8,7

• Ocena dodana: 26 maja 2024

• Pokój typu Queen

Nie było nic co by mi się nie spodobało.

Czuć nowością.Pod każdym względem było rewelacyjnie.Polecam wszystkim studiującym w Krakowie weekendowo i szukającym dobrego, komfortowego miejsca na nocleg.

• Ocena dodana: 13 maja 2024

Przyjemny pobyt w dobrej lokalizacji.
    • Studio typu Standard

Dopełnieniem wyposażania byłby suszarka do włosów. Warto też pomyśleć o regulacji samozamykaczy w drzwiach, ponieważ niektóre strasznie trzaskały co obiera lekko komfort korzystania w miejsca.

Świetna lokalizacja, w kilkanaście min można było dotrzeć do najważniejszych miejsc, lub do komunikacji miejskiej. Dobrym udogodnieniem byłaby możliwość zdalnego check in. Pokój komfortowy, wyposażony w podstawowe sprzętu tj. lodówka, mikrofala, zmywarka. Udogodnieniem jest parking podziemny, jednak warto pamiętać o wcześniejszej rezerwacji. Szybki kontakt z pomocnymi pracownikami obiektu.

Najlepsze apartamenty ever

Lokalizacja

• Studio typu Standard

Brak herbaty lub kawy w pokoju, można było chociaż zostawić wodę w pokoju dla gości

• Ocena dodana: 12 maja 2024

• Pokój typu Queen

Brakowało suszarki, ręcznika dla rąk Może warto dodać kubeczków, żeby napić się z rana chociażby wody

Dobra lokalizacja, byliśmy w Krakowie o wiele wczesnej i nie było problemu ze wcześniejszym zameldowaniem. Bardzo cicho i da się wyspać,miła obsługa, jest siłownia

• Ocena dodana: 12 maja 2024

Słaby kontakt z obiektem

Ładny, nowoczesny pokój, funkcjonalnie wyposażony (szafki, biurko, stolik, aneks kuchenny)

• Studio typu Standard

Piękny pokój, lokalizacja na plus-cicho i blisko praktycznie wszędzie. Pani z obsługi przekochana! Polecam

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Dobra lokalizacja ze świetnym wyposażeniem. Billard był bardzo miłym dodatkiem : )

Zameldowanie dopiero od 15

Możliwość zostawienia bagaży przed 15

• Studio typu Standard

Drzwi od łazienki się nie domykały, choć i tak podróżowałam sama, więc mi to nie robiło różnicy.

Czysto, dobrze wyposażony pokój. Świetna lokalizacja. Zameldowanie i wymeldowanie bardzo szybkie i sprawne.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Udany, krótki city break.
    • Studio typu Standard

Dobra lokalizacja, blisko Kazimierza.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

• Studio typu Standard

Czystość, jakby nie było posprzątane po poprzednich gościach, poza tym ręczniki również nie były wymienione albo niedoprane.

Lokalizacja super, pokoje bardzo ładne , nowocześnie urządzone.

• Ocena dodana: 3 maja 2024

• Pokój typu Queen

Przydałyby się kubki w części kuchennej albo w pokoju :)

Bardzo czysto, wszystko nowe. Super, że jest winda i prysznic bez żadnych progów (zawsze zawracam uwagę na takie rzeczy ze względu na niepełnosprawnego brata, sprawdzając czy mógłby w przyszłości przyjechać).

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

• Pokój typu Queen

Brak suszarki do włosów, wieszaków w szafie

Lokalizacja, wystrój

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

komfortowo i czysto,
    • Studio typu Standard

komfortowy mini-apartament z czystą łazienką, wyposażoną kuchnią. rzut beretem od rynku (15 minut z buta), niedaleko galeria Kazimierz. komfort na krótszy i jak i i dłuższy pobyt.

• Ocena dodana: 14 kwietnia 2024

Wszystko ok

Lokalizacja spokój

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2024

Owsianka wyśmienita!!

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2024

• Studio typu Standard

Personel jest dość młody i choć bardzo uprzejmy i pomocny, to nie zawsze "ogarnia" obiekt, cały hostel składa się z dwóch części (hostelu i prywatnego akademika, w którym również udostępniane są pokoje) w których dubluje się numeracja pokoi, przez co dostałem kartę wejściową do złego budynku, co niepotrzebnie wydłużyło meldunek. Jeśli chodzi o wyposażenie pokoju, przydałyby się choćby najmniejsze suszarki do naczyń. W obiekcie jest żelazko i deska do prasowania, ale deska jest maleńka i do wykorzystania raczej w ostateczności.

Świetnie zlokalizowany hostel, bardzo blisko starówki, przystanku tramwajowego i kolejki podmiejskiej. Spałem w starej (ściśle hostelowej) części obiektu, widać że całość jest świeżo po remoncie i w świetnym stanie. Mimo że miałem okna wychodzące na ulicę, to tramwaj ani ruch samochodów nie był uciążliwy. Za tę cenę jak najbardziej okej. Kontakt z obsługą raczej szybki i bezproblemowy.

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2024

• Studio typu Standard

super miejsce, centrum Krakowa, cisza, spokój, komfortowe pokoje, dostępny parking podziemny.

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2024

Czystość

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

Na pewno wrócę

Lokalizacja i standard

Standard

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

• Studio typu Standard

Lokalizacja wspaniała, pokoje bardzo czyste, zadbane, wygodne łóżko, okna nowe, super dźwiękoszczelne. Na pewno wrócimy, bo byłyśmy z koleżankami zachwycone jakością i stosunkiem standardu do ceny.

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2024

Polecam ten hotel i wybrałabym się jeszcze raz do niego .
    • Studio typu Standard

Parking . Powinna być od razu informacja gdzie jest parking i ile wynosi opłata i możliwość rezerwacji parkingu na stronie przy rezerwacji hotelu . Recepcja . Ciężko było ja znaleźć

Był blisko centrum spokój cisza czysty pokój . Super ze była winda

• Ocena dodana: 28 marca 2024

Godne polecenia
    • Studio typu Standard

Czysto i ładnie. Spore wyposażenie aneksu kuchennego. Obsługa miła i profesjonalna. Miejsce zdecydowanie godne polecenia.

• Ocena dodana: 27 marca 2024

• Studio typu Standard

Personel tam nie istnieje. Aby się zameldować biegałam od drzwi do drzwi (ponieważ są trzy wejścia, z czego jedno do akademika, nie hotelu, co nie jest absolutnie nigdzie zaznaczone). Koniec końców dostałam klucz oraz kartę od pani zarządzającej właśnie akademikiem, a nie hotelem, gdyż nikogo innego tam nie było. Po wejściu już odpowiednimi drzwiami, z kluczem i kartą, spotkałam tylko panią sprzątająca i potem już nikogo. Tak jakby proces zameldowania miał się odbyć sam, gdyż wspominany przez innych ochroniarz również nie istniał, chyba, że nie miałam okazji go zobaczyć przez całe trzy dni. Nie ma tak naprawdę normalnej recepcji, więc jeśli chce się odebrać klucz do pokoju, trzeba się modlić o cud. Pokój, który dostałam, jako jedyny miał piękne stare drzwi, jednak piękno to ich jedyny plus, gdyż za każdym razem jak ktoś otwierał drzwi od korytarza, moje dosłownie trzęsły się w zawiasach, hałasując i przyprawiając mnie o kilka zawałów. Podejrzewam, że pozostałe drzwi nie miały takich problemów, ponieważ były nowe. W łazience był szampon, ale przykręcony do blatu umywalki, więc nie dało się ani go przenieść pod prysznic (a tam się przecież myje włosy) ani go chociaż wycisnąć na dłoń. Moim zdaniem niesamowicie głupi pomysł. Poza tym nie było suszarki. Szczęście, że mam krótkie włosy, to chociaż wyschły same.

Pokój czysty i ładny. Widać i czuć, że wszystko jest dosyć świeże. Wygodne łóżko, bardzo dobra lokalizacja. Bezpieczeństwo też na dosyc wysokim poziomie, ponieważ niemal każde drzwi są otwierane kartą. Choć inni mówią o chłodnych pokojach, w moim temperatura była idealna. Dużo szafek, w których jest podstawowe zaopatrzenie. Telewizor z działającymi kanałami oraz sprawne wifi. Jak na taką cenę jest okej, poz obsługą w sumie nie ma co narzekać.